‘ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن!’ کانادا معترضان فریاد به ترودو که زانو زده در ضد نژادپرستی تجمع

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو می پوشد یک ماسک به عنوان او طول می کشد در یک تجمع در مقابل مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در پارلمان هیل در اتاوا, انتاریو, کانادا 5 ژوئن 2020. رویترز/بلر شیروانی

اتاوا (ایسنا) – کانادا معترضان شعار می دادند “ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن!” نخست وزیر جاستین ترودو به او پیوست و هزاران نفر در تظاهرات ضد نژادپرستی تظاهرات در روز جمعه و در زمان زانو در کنار معترضان.

ترودو با پوشیدن یک ماسک سیاه و سفید احاطه شده توسط محافظان ساخته شده تعجب ظاهر در “بدون عدالت = No صلح” تجمع در مقابل مجلس. ظاهر خود را یک روز پس از پلیس و کشته شدن یک زن بومی در طول سلامتی بررسی کنید در شرق کانادا.

تظاهرات برگزار شد در دیگر شهرهای کانادا روز جمعه از جمله تورنتو که در آن صدها نفر راه می رفت مرکز شهر در تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در حالی که در بازداشت پلیس در مینه سوتا است.

ترودو سه بار در زمان زانو در کنار دیگر معترضان یک ژست های مورد استفاده در اعتراض به خشونت پلیس و درمان آفریقایی-آمریکایی ها توسط پلیس. بعد از آن چند نفر تشکر ترودو برای زانو.

روز دوشنبه پلیس اشک تانک های مسالمت آمیز معترضان در برابر کاخ سفید راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویر گرفته شده برگزاری یک کتاب مقدس در حالی که ایستاده در مقابل یک کلیسا است.

خواسته دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن ایده استفاده از سربازان در برابر معترضان در روز سه شنبه لیبرال نخست وزیر متوقف شد برای بیش از 20 ثانیه قبل از او گفت که کانادایی که ایالات متحده با “وحشت و بهت و حیرت.”

ترودو صحبت نمی کنم در این تجمع روز شنبه و در سمت چپ به عنوان معترضان شروع به راهپیمایی به سوی سفارت امریکا در نزدیکی ساختمان پارلمان.

“آنچه باید اتفاق می افتد این است که در دراز مدت تغییر” گفت: Sisi Akhigbe, 24 که مطرح تر از C$9,000 آنلاین به ارائه نوشیدنی و تنقلات برای تظاهرات در اتاوا. “ما ناعادلانه رفتار شده است و ما خسته است.”

گزارش توسط استیو شرر; گزارش های اضافی توسط کلسی Johnson; ویرایش توسط لسلی آدلر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر