دولتی دبیرستان مقامات آماده شدن برای بازگشت احتمالی سقوط ورزش

بلندی تصمیم گیری در مورد چگونگی و یا اگر high school sports باز خواهد گشت این سقوط در کانکتیکات است که در ذهن بسیاری از افراد از جمله کسانی که نظارت بر officiating از حوادث.

داوران از سقوط های ورزشی, برخی از آنها سقوط به خطر دسته بندی به دلیل سن خود خواسته خواهد شد که خود را در معرض خطرات بالقوه ناشی از این بیماری همه گیر در حال انجام.

اگر بازی برگشت این سقوط مقامات مخلوط خواهد شد در میان بازیکنان در زمین و مربیان در امتداد حاشیه. آنها را از دست زدن به توپ فوتبال را لمس بازیکنان بعد از هر بازی ایستاده در خالص از بازی والیبال در بسته ورزشگاهها و توسط طرف استخر.

نگه داشتن مقامات امن در حالی که مانع توانایی خود را به درستی officiate این بازی این است که یک موضوع مورد بحث مقامات دولتی تا آنجا که پروتکل های دانشجویی-ورزشکاران است.

“ما باید به کار با سطح راحتی از مقامات پس از بازگشت ما به بازی” CIAC مدیر اجرایی گلن Lungarini گفت. “بخش زیادی از آنچه که ما انجام خواهد داد این است که ما را به در نظر گرفتن ایمنی و بهداشت از مقامات. ما در چه اقدامات ایمنی ما باید در محل قرار داده برای حفظ مقامات ما امن فقط به عنوان ما در حال تلاش برای نگه داشتن ورزشکاران امن است. من اعتماد به نفس ما خواهد شد با ارائه یک محیط امن برای مقامات بالا مدرسه دو و میدانی بازگشت به کانکتیکات است.”

در یک بررسی اخیر در داور مجله با نزدیک به 20 ، 000 پاسخ های سراسر کشور 32.5 درصد از مقامات نشان داد آنها نخواهد بود راحت officiating این سقوط.

با توجه به بررسی های مقامات 65 سال و مسن تر بودند بیشتر نگران بازگشت از داوران جوانتر. چهل درصد از مقامات بیش از 65 گفت: آنها راحت نیست بازگشت در آب و هوای فعلی با 19 درصد از 18-به-24-ساله و 33 درصد از 25-به-34-ساله نشان می دهد آنها راحت نیست.

شکستن آن را در منطقه شمال شرقی که شامل کانکتیکات کمترين درصد از مقامات با 59 درصد گفت: آنها راحت شد برگشت در این زمینه قرار می گیرند.

بیش از 300 از پاسخ به این نظرسنجی آمد از کانکتیکات است.

“من فکر نمی کنم ما باید مسائل. اکثر مقامات به نظر می رسد مشتاق به بازگشت” گفت: Dan Scavone مدیر CIAC مقامات انجمن. “من شنیده ام برخی از تابلوهای در دولت وجود دارد که نگرانی از کسانی که مسن تر شدند. هیچ محلی هیئت مدیره گفت: آنها با داشتن اعداد بزرگ از مقامات ترک و یا که آنها قادر خواهد بود برای پوشش دادن به این بازی سقوط است.”

در گیر افراد آسیب پذیر تعریف شده توسط مرکز کنترل بیماری ها به عنوان افراد 65 سال و بالاتر و یا کسانی که با جدی در زمینه سلامت از جمله فشار خون بالا و بیماری های ریوی و دیابت و چاقی و آسم و کسانی که با سیستم ایمنی بدن.

Scavone گفت: CIAC در حال کار با محلی officiating تخته به منظور توسعه برنامه داوران به بازگشت با خیال راحت.

“وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی برای قرار دادن در محل به مقامات امن” Scavone گفت. “به همراه داشتن مقامات پوشیدن ماسک و دستکش, ما در حال صحبت کردن در مورد محدود کردن تعداد افرادی که در گلزنان’ جداول داشتن تیم های والیبال سوئیچ نیمکت مطابق با توپ در طول بازی و با داشتن مقامات با استفاده از دست-برگزار سوت و یا دستگاه های دیگر از سوت در دهان خود.”

این ایده ها فقط آغاز از چه CIAC و محلی تخته بحث را به عنوان پتانسیل شروع فصل پاییز حرکت نزدیک تر است.

فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن در حال کار بر روی تنظیم قوانین برای همه سقوط های ورزشی به بازیکنان و مقامات امن در نظر coronavirus.

این CIAC برنامه ریزی شده است برای ارائه پیشنهاد خود به دولت را در بازگشت به بازی در پاییز در اوت. 3 با این امید که فوتبال می توانید شروع به تمرین Aug. 17 و همه ورزش های دیگر می توانید شروع Aug. 27. اولین روز برای سقوط رقابت های ورزشی در کانکتیکات در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 10.

قبل از همه گیر وجود دارد کمبود ملی از مقامات با مقامات بیش از سن 60 از سن کمتر از 30. با توجه به NFHS 80 درصد از مقامات ترک قبل از سال سوم خود را برای دلایل مختلف.

لایحه Riccio که کمیسر جدید هیون مقامات فوتبال انجمن گفت: تعداد داوطلبان آنها دریافت کرده اند در این سال است در تاریخ همتراز با سال گذشته است.

“ما 13 نفر جدید مصرف مقامات دوره های آموزشی در تابستان امسال است. که در مورد به طور متوسط. گاهی اوقات آن را 20 گاهی اوقات آن را 10. سیزده است که در آن ما به طور معمول خواهد بود,” Riccio گفت. “در این مقطع ما نگران وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی مقامات. ما کهنه مقامات در حال برنامه ریزی برای آمدن در هفته آینده برای برگزاری جلسات و آموزش. تا CIAC می گوید: ‘ماهواره’ یا ‘نه’ در یک فصل ما مطمئن نیستید که دقیقا چه چیزی ما را انجام خواهد داد. اگر وجود ندارد یک فصل ما ادامه خواهد داد برای دیدار با مقامات مختصر از راه به طوری که آنها می توانید اقامت تا در قوانین و مکانیک. ما نمی توانیم مقامات دروغ آیش و امید آنها به آینده می گیرند.”

جدید Haven هیئت مدیره تا به حال حداقل 10 مسن مقامات انتخاب کردن از این فصل بیش از نگرانی برای سلامت خود یا از کسی که آنها زندگی می کنند.

فوتبال به طور کلی در یک سقوط, ورزش, بسیاری نگران به CIAC از نظر میزان تماس بگیرید.

درست است که برای مقامات ، مقامات فوتبال ازدحام و اغلب یک یا بیشتر از آنها دسته فوتبال بعد از هر بازی. مقامات رسیدگی توپ بیشتر از بازیکنان در طول بازی.

Riccio گفت: هیئت مدیره است بحث در مورد اینکه آیا مکانیک داوران و مواضع خود در این زمینه ممکن است تغییر یابد در این فصل است.

حتی حرکت یک مقام در زمین فوتبال — برای مثال داوری که پشت خط دفاعی و linebackers — را تغییر دهد که چگونه همه مقامات سازمان دیده بان و بازی و تماس خواهد نیاز به آموزش اضافی و با توجه به Riccio.

دیگر سقوط ورزش ممکن است نیاز به تغییرات کمتر از فوتبال است اما همه باید برای تنظیم.

در زمینه هاکی داوران خواسته خواهد شد که برای ماندن گسترده تر در این زمینه و کار و نزدیک به حاشیه.

“ما باید از این مقامات نمی رفتن عمیق در نزدیکی هدف قفس” گفت: دونا Vavrinec رئیس کانکتیکات زمینه هاکی هیئت مدیره از مقامات. “ما نمی خواهد نیاز به مقامات به پوشیدن ماسک زیرا آنها به طور مداوم در حال اجرا, اما آنها می توانند با پوشیدن ماسک اگر آنها می خواهم. در حال حاضر بیشتر از آنچه که ما به دنبال در این است که موقعیت خود و با استفاده از زوایای پس از آنها بیشتر خواهد شد دور.”

هاکی روی چمن مقامات که می خواهید را به یک سال و به دلیل نگرانی های بهداشتی می توانید انجام این کار و حفظ موقعیت خود در فصل آینده با توجه به Vavrinec. Vavrinec گفت مقامات هنوز به او گفت که آنها نمی خواهد این کار گیرند.

هیچ رشته جدید هاکی مقامات در حال آموزش دیده در کانکتیکات در این سال به دلیل در زمینه آموزش های مورد نیاز در این ورزش با توجه به Vavrinec.

Vavrinec گفت که با برخی از خصوصی و دبستان مدرسه لیگ در حال حاضر لغو فصول و عدم اطمینان از مدرسه هاکی روی چمن در حال وقوع است در مواجهه با یک مشکل منحصر به فرد.

“برای اولین بار در زندگی حرفه ای من ما ممکن است بیش از حد بسیاری از مقامات” Vavrinec گفت. “در حال حاضر ما در حال انتظار برای دیدن اگر وجود خواهد داشت ، ما به دنبال دولت دستورالعمل اما ما فقط نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

Sericson

@stamfordadvocate.com; @EricsonSports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de