دولت اول آهنگ دیدار پس از همه گیر برگزار می شود در سالن دبیرستان

استیو بویل و جف صدور صورت حساب از 2-4-1 ورزشی بودند هنوز مطمئن شوید که چه در انتظار زمانی که آنها تصمیم به میزبان دولت اول آهنگ دیدار از coronavirus shutdown.پاسخ قاطع بود با 100 شرکت کنندگان ثبت نام برای دیدار با ظرف 36 ساعت از صدور صورت حساب از ارسال اولین ایمیل برای ترویج رویداد.

“مسیر بازگشت” برگزار خواهد شد دوشنبه از 5 تا 8 بعد از ظهر در سالن دبیرستان در غرب هارتفورد و صورتحساب به عنوان “دولت اول مسئولانه فاصله آهنگ دیدار در سن COVID-19.”

“ما هیجان زده در مورد آن” بویل گفت. “سوال برای ما بود چه می تواند ما را در ارائه با خیال راحت برای مردمی؟’ ما می خواهید به ماندن در سمت راست منحنی و ما احساس خوبی در مورد ایمنی از ورزشکاران که خواهد شد شرکت. این شهر تا به حمایت از ما و ما امیدواریم که یک مسئول پیگیری دیدار.”

شرکت ورزشکاران از سن 14 تا 53 سال.

اکثر ورزشکاران از مدارس سراسر کنتیکت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ماساچوست و نیویورک.

همچنین شرکت خواهد بود, کالج, ورزشکاران و بالغ آماتور.

برجسته از شب خواهد بود که نخبگان 5K خواهد شد که این رویداد نهایی از شب.

که مسابقه را از ویژگی های بالا پرواز دونده از جمله المپیک سابق Donn Cabral که رقابت در سال 2012 و 2016 بازی های المپیک تابستانی در اسبدوانی.

Cabral شده بود CIAC دولت باز و انگلستان کراس قهرمان کشور در گلستنبوری قبل از رفتن به یک ستاره ای در پرینستون که در آن او یک آمریکایی در اسبدوانی.

همراه با نخبگان 5K ورزشکاران به رقابت خواهند پرداخت 100 و 200 و 400 و 800 متر و همچنین 1 مایل, 2 مایل پرش طول و پرش سه گانه.

وجود خواهد داشت هیچ موانع رله و یا زمینه حوادث است که نیاز به هر دستگاه.

هر کس می خواهد نیاز به پوشیدن ماسک به جز زمانی که آنها در حال رقابت در حوادث و مسیر حوادث اجرا می شود در یک راه است که اطمینان اجتماعی فاصله.

“وجود خواهد داشت چهار دونده به حرارت در حال اجرا در هر لین” بویل گفت. “در بسته نژادها ما را مبهوت زمان شروع و راه اندازی آن وجود دارد بنابراین نباید زني. امیدوارم هر کس می خواهد به ما صحیح بار پس ما می توانیم راه اندازی گرم مناسب است.”

گرمای تنظیم شده صرفا در دانه بار و نه گروه بندی بر اساس سن و یا جنسیت.

این دیدار بود و در پوش 125 ورزشکاران و مهمان هر شرکت کننده هر چند برگزارکنندگان انتظار دارند کمتر از 100 مهمان.

امید است که این تابستان سری از ملاقات با دیگر دیدار آزمایشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 13 جولای 27.

“ما می توانیم از این سری اگر مردم به دنبال قوانین” بویل گفت. “ما می دانیم که ما نمی توانیم 100% تضمین, آن, اما ما قول می دهم که ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای اطمینان از همه امن است.”

برای اطلاعات بیشتر بر روی “مسیر بازگشت” رویداد رفتن به http://241sports.com/camps/trackmeet/

[email protected]; @EricsonSports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>