بحث ما در کنگره استیو پادشاه که مورد انتقاد قرار گرفته است برای یک رشته از اظهارات نژاد و مهاجرت خود را از دست داده پیشنهاد برای تضمین 10 ترم در روز سه شنبه.

خواه اتحاد خود را برگزار آیووا صندلی از سال 2002 بود اما مورد ضرب و شتم به این حزب نامزدی در اولیه رای توسط سناتور ایالت سفت Feenstra.

می آید در میان تظاهرات گسترده در آمریکا علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

آنها به دنبال مرگ در بازداشت پلیس غیر مسلح سیاه جورج فلوید.

سال گذشته آقای شاه محروم شد از خانه خود کمیته کرسی های پس از بازجویی چرا عباراتی مانند “سفید برتری” توهین آمیز شد.

ماه بعد در هنگام دفاع از ممنوعیت سقط جنین او پیشنهاد کرد بسیار از نژاد انسان ممکن است وجود داشته باشد بدون تجاوز به عنف یا زنای با محارم باعث تجدید خواستار او را به استعفا.

Mr پادشاه نیز کشیده خشم برای به tweeting حمایت خود را از هلندی ضد اسلام, سیاستمدار, گیرت ویلدرز.

“ویلدرز می داند که فرهنگ و جمعیت در حال سرنوشت ما” آقای شاه در توییتر نوشت. “ما نمی توانیم بازگرداندن تمدن ما با کسی دیگری نوزادان است.”

او بعدها در دفاع از خود نظرات گفتن گوینده سی ان ان که او “به معنای دقیقا چی گفت”.

سابق مجلس نیز قبلا توییتی حمایت خود را از تورنتو شهرداری نامزد با نئو نازی ها روابط و ادعا کرد در سال 2017 است که تنوع بود نه آمریکا قدرت است.

با وجود چندین مجادلات تا به حال او ادامه داد: برای برگزاری آیووا چهارمین کنگره منطقه.

او به دقت به اصلاح صندلی خود را در سال 2018 تنها با سه درصد جدا کردن او از دموکرات رقیب.

در آخرین مسابقه اولیه خود را رقیب سفت Feenstra متمرکز آقای شاه را تضعیف نفوذ در واشنگتن است.

در یک ویدئو Mr Feenstra تشکر هواداران خود را برای “قرار دادن اعتماد خود را” در او.

“گفت: من از روز اول که مردم آیووا نمایندگان شان سزاوار اثبات شده و موثر رهبر محافظه کار ارائه خواهد شد که نتایج,” او اضافه شده است.

Mr King نوشته شده یک ویدیو از خود گفت: برکناری بخشی از “تلاش برای فشار قوی ترین صدا برای طیف کامل قانون اساسی مسیحی محافظه کاری” از کنگره است.

“وجود دارد برخی از عناصر قدرتمند در باتلاق است که [Mr Feenstra را] رفتن به یک بدجور هم عقب هل دادن در برابر” او گفت:.

در نتیجه لطفا به همه احزاب

استیو کینگ شکست یکی از آن نادر انتخاباتی اتفاقاتی که استقبال خواهد شد در سراسر بسیاری از ما طیف سیاسی.

آن را جشن خواهد گرفت با دموکرات ها خواهد شد که مشخصات آن را به عنوان نشانه ای است که رای دهندگان ایالت آیووا را soured در کنگره تفرقه شعارهای حمایت از سفید ملی ديدگاه و شدید ضد مهاجرت views. Mr پادشاه صریح حمایت برای یک مکزیکی مرز دیوار predated دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی ظهور و آنها امید آن می تواند منادی ماه نوامبر خود شکست نیز هست.

بسیاری از جمهوری خواهان خواهد بود رها که شرم آور کنگره-bencher در صندلی امن خواهد بود جای کسی خواهد بود قابل اعتماد محافظه کار رای بدون Mr King سیاسی چمدان.

در سال های اخیر, آقای شاه ادامه داد: موفقیت دیده می شد به عنوان یک نشانه آن است که نام تجاری خود را از unapologetic قومی و ناسیونالیسم بود جای پایی در ایالات متحده است. به عنوان یک عضو کنگره خود را در ارتباط با سیاستمداران خارجی با مشابه ديدگاه – مانند ایمان Goldy در کانادا و هاینز-مسیحی Strache اتریش حزب آزادی – به آنها بیشتر سیاسی در کشورهای خود.

با آقای شاه در راه خود را که مجوز و پروانه رسمی از بین رفته است حتی اگر احساسات او به صدا هنوز هم باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر