استیو Wilkos مهمان به اتهام نقض صلح در استمفورد

استمفورد — نیویورک که در استمفورد به یک دروغ سنج تست در حالی که ظاهر می شود بر روی استیو Wilkos واقعیت تلویزیون نشان می دهد به اتهام فریاد در همسر خود را در مقابل یک افسر پلیس کشته شده است.

ریچارد Bague, 46, از سیراکیوز نیویورک بود به اتهام نقض صلح و در اختیار داشتن کمتر از یک اونس ماری جوانا. او منتشر شد پس از ارسال a $5,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

با توجه به گزارش پلیس در Bague دادگاه پرونده, پلیس یک گزارش از یک مبارزه اتفاق می افتد بین یک مرد و یک زن در Latham پارک در سه شنبه شب. به عنوان یک افسر ترک مقر پلیس او شنیده ام یک مرد جیغ بسیار بلند و به دنبال صدا به پشت استمفورد آکادمی که در آن او در بر داشت Bague بود که فریاد یک زن نشسته بر روی زمین است.

زن و شوهر افسر گفت: آنها در استمفورد به نوار یک بخش از Wilkos نشان می دهد که در طی آن Bague در زمان تست دروغ سنج از آنجا که همسرش او را مشکوک به تقلب در گزارش پلیس گفت:.

درخواست برای اظهار نظر از استیو Wilkos نشان نمی شد و بلافاصله بازگشت.

پس از مداخله نشان می دهد, دو, را که ازدواج کرده اند به مدت سه سال و یک کودک رفت و به Buffalo Wild Wings برای شام و شروع به نوشیدن. در حالی که راه رفتن به خانه خود را بدفورد خیابان, هتل, آنها شروع به بحث در مورد چیزهایی که رخ داده است در نشان دادن این گزارش گفت:.

Bague که کاهش کاشی برای یک زندگی برای یک, کاشی, سنگ و فلز عمده افسر گفت: که این استدلال کلامی بود که تنها این گزارش گفت:. Bague که تا به حال یک برش بر روی دست خود را, گفت: آن را از یک بطری آبجو به او برگزاری بود که او را شکست زمانی که او سقوط کرد در راه بازگشت به هتل.

Bague همسر پلیس گفت که او ناآشنا بود با Stamford از دست رفته و راه خود را برای یک دوره کوتاه از زمان و نه می تواند به او در پیدا کردن شوهر این گزارش گفت:. او گفت: او واقعا ناراحت زمانی که او تصادفا Bague در فروشگاه خرید آبجو به جای دنبال او در حالی که او از دست داده بود.

زمانی که Bague گرفته شده به مقر پلیس و جستجو افسران در بر داشت یک کیسه کوچک از ماری جوانا وزن 1.8 گرم در جوراب, با توجه به گزارش.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر