فروشگاه در حال بسته شدن در سراسر رم. جدیدترین آنهایی که برای باز کردن در حال فروش ماسک.

چیکو هارلن واشنگتن پست

لوکا Guerrini, 17, بنیانگذاران Lamaska انواع از طریق این مجموعه است.

رم — کسب و کار خود را بستگی به فروش محصولات ایتالیایی — شراب limoncello قارچ خوراکی دنبلان نفت به گردشگران است. اما بازدید کنندگان به طور ناگهانی از بین رفته و ایتالیا reemerged از مستند مارکو Guerrini بسته شد یک فروشگاه پس از بعدی. او می ترسید زندگی خود را به بود فاسد شده در اطراف او. بسیاری از شب او نمی توانستم بخوابم. سه نفر از فرزندان نوجوان احساس اضطراب خود.

سپس آنها رفت و به او با یک ایده.

چرا reimagine برخی از فروشگاه ها ؟ چرا شروع فروش یکی همه چیز به نظر می رسید نیاز دارید ؟

آنها پیشنهاد شروع یک شرکت است که به فروش می رسد چیزی جز ماسک.

“من متوجه شدم ضرورت ماسک با ما خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی” گفت: لوکا Guerrini, 17. او تصور کرده بود قصد بازگشت به دبیرستان در پاییز با فولاد ماسک و فکر او — و دیگران — ممکن است ترجیح می دهند چیزی شیک و شخصی است.

[با گردشگران آمریکایی ممنوع از ایتالیا, ساحل Amalfi کارگران کشویی به فقر]

مارکو به توافق به آنها فرصت بدهید. او بیش از دو توقیف فروشگاه که در آن او بود هنوز پرداخت اجاره. نشانه هایی که به عنوان خوانده شده “Enoteca Guerrini” ناپدید شد; آنهایی که می گویند “Lamaska.”

برای Guerrini کودکان اتوموبیل 16 لوکا 17 و ماتئو 19 — سرمایه گذاری جدید است که تلاش برای جبران برخی از خانواده تنگنای اقتصادی. اما تلاش خود را به نوبه خود یک محافظ دستگاه را به یک فرصت کسب و کار همچنین با اشاره به گسترده تر نگرش در کشور که در آن ماسک به طور گسترده ای استفاده می شود بیشتر بحث برانگیز از تلفن همراه موارد — و کارآفرینان در حال کار برای پاسخگویی به افزایش تقاضا است.

چیکو هارلن

واشنگتن پست

موسسان Lamaska از سمت چپ: Federico Alessi, 19; Luca Guerrini, 17; Martina Guerrini, 16; و ماتئو Guerrini, 19.

Lamaska اولین ماسک-تنها فروشگاه در رم باز است در زمانی که بسیاری از شهر را نشان می دهد نشانه هایی از درد عمیق. بسیاری از کسب و کار تلاش برای بازگشایی پس از مستند. اما در این مرکز که وابسته به گردشگری بیشتر و بیشتر مغازه ها — از مارک های لوکس در پایین — در حال از دست دادن خود را در یک بار-درخشان ویندوز در حال حاضر نمایش “برای اجاره” نشانه.

مارکو Guerrini ادامه داد: به کار چهار نفر از 20 فروشگاه شراب و امید به بازگشایی دیگران اگر اقتصاد را بهبود می بخشد.

هنوز هم حتی در آن محیط باقی مانده شرکت ها و ایتالیایی ها در حال استقبال از ماسک. برخی از بوتیک نگه داشتن چند در نزدیکی پنجره صفحه نمایش. در Yamamay عمده لباس شنا و لباس های زنجیره ای, مانکن با پوشیدن ماسک مطابق با حالا. تی شرت مردانه فروشگاه ماسک را از خود پارچه; مجلل, طراح, Laura Biagiotti ارائه شده است مدل های لوکس برای $40.

[سخت ضربه جنوب اروپا heaves آه امداد به عنوان E. U. اعتصاب در برخورد با کروناویروس recovery]

بعد به یکی از دو Lamaska مکان یک خیاط است که در کسب و کار برای 20 سال می گوید او را به طراحی ماسک برای مشتریان برای مطابقت با لباس های خود را — یک “فرصت برای روشن کردن این کابوس ما تمام شده است زندگی با” او گفت:.

“اگر شما می توانید ماسک را نگاه خوب این راه بهتر” گفت: Feri Mastoureh, که گفت که او در تلاش برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور.

ایتالیا یکی از بالاترین نرخ از ماسک پذیرش در غرب نظرسنجی ها نشان می دهد و ماسک استفاده در فضاهای عمومی الزامی است. این کشور اوایل کانون رمان coronavirus همه گیر اما سخت مستند ارسال ویروس به عقب نشینی اجازه می دهد ایتالیا شروع به بازگشایی نزدیک به سه ماه پیش است. Virologists می گویند ماسک-پوشیدن کمک به موفقیت در ایتالیا و کشورهای دیگر.

چیکو هارلن

واشنگتن پست

خریداران اتمام Lamaska فروشگاه در رم مرکز شهر.

در بخشی به دلیل این ویروس وارد اینجا با چنین وحشتناک انفجار شده است وجود دارد عملا هیچ سیاسی مقاومت مواجه علیه ماسک. آن را سخت برای پیدا کردن یک رویارویی از نوع رایج در ایالات متحده بین کسانی که شارژ با اجرای ماسک قوانین و کسانی که حاضر به پوشیدن پوشش صورت.

“در برخی از کشورها آن را به دست آورد نمادین و سیاسی معنی اما این مورد هرگز در اینجا و آن را هرگز خواهد بود” گفت: Pierfranco Malizia فرهنگی جامعه شناس. هنوز Malizia گفت: او فکر می کند که ایتالیایی ها مشاهده ماسک به عنوان یک یادآوری دردناک از بیماری همه گیر و “نمی توانید صبر کنید” برای خلاص شدن از آنها.

[این hilltown است covid-رایگان. اما آن را به عنوان بازگشایی به بازدید کنندگان خواهد آن را از دست بدهند که وضعیت?]

این Guerrini خواهر و برادر و همکار Lamaska بنیانگذاران فدریکو Alessi, 19, توجه داشته باشید که ایتالیایی ها به نظر می رسد خود را کاهش نگهبان در مورد پوشیدن ماسک در خارج از منزل. آنها احزاب بسته بندی شده با افراد جوان اجتماعی فاصله نادیده گرفت.

“متوسط سن فرد آلوده در ایتالیا پایین رفته” لوکا گفت. “این چیزی از جوانی چیزی به عمل کمتر مسئول است.”

خود امید شده است را امتحان کنید تا ماسک خوش طعم تر برای مدت طولانی. فروشگاه خود را به فروش ماسک الگو پس از پرچم ملی و تیم فوتبال رنگها در چرم و عرق فتیلهسازی مواد در زرق و برق دار و الگوهای کسب و کار گاه به گاه مواد جامد. بیشترین فروش برای $5 تا 10 دلار است. برخی از آنها به عنوان گران قیمت به $50. آنها ساخته شده است سهام خود را از تامین کنندگان از جمله چرم تولید و لباس کودکان تولید کنندگان است که شروع به تولید ماسک در ماه های اخیر خود را در تلاش برای تنظیم به اقتصاد جدید است.

چیکو هارلن

واشنگتن پست

یک دیوار از ماسک در Lamaska.

نوجوانان می گویند که آنها مدت طولانی است که علاقه مند به کسب و کار — قدیمی ترین ماتئو مطالعات بازاریابی و مدیریت در دانشگاه — اما آنها عصبی در روز افتتاح اولین فروشگاه در این ماه.

مغازه شد و گام به دور از کامپو د’ Fiori یک پیازا با باز هوا بازار که اکثر تابستان بسته بندی شده با گردشگران است.

همکاران همگی در داخل فروشگاه در انتظار به عنوان پدر خود.

درب را باز کرد. مشتریان شروع به ورود.

این شهر نیست, مشغول, اما Lamaska شد. آنها به فروش می رسد 150 ماسک روز اول.

“این اولین بار بود که من دیده بودم پدرم لبخند در ماه” ماتئو گفت.

“قلب من شد لبخند” توافق مارکو پدر.

[از آکسفورد به یک آزمایشگاه یک مسابقه برای coronavirus واکسن به دست آوردن حامیان]

نه مارکو و نه فرزندان خود را می دانید که آیا مدل کسب و کار کار می کنند, او گفت:. اما در حال حاضر آنها ساخته شده است به اندازه کافی پول برای پرداخت اجاره بها در دو مکان — 8000 تا 9000 یورو در هر ماه و نوجوانان برنامه ریزی برای استفاده از درآمد حاصل برای باز کردن یک سوم فروشگاه.

لوکا در حال راه رفتن بود در هفته گذشته به پایین از طریق Del Corso یکی از رم بیشتر مشهور خرید بلوارها. او تصویب خالی نمای و دیدم یک علامت جدید جا به جا کردن جلو ساخته شده است که او یخ.

او در زمان یک عکس و ارسال آن به خواهر و برادر خود را.

آن را تبلیغات برای به زودی-به-بیا چت — یک رقیب. فقط چند بلوک دورتر از Lamaska وجود دارد می تواند یک مکان جدید برای خرید ماسک.

ایتالیایی دادستان سوال کونته بیش از دست زدن به شیوع کروناویروس

Coronavirus عفونت نیست مشخصی از اروپا سست مستندات. وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد به همین دلیل است.

عظیم رافائل نمایشگاه بازگشایی در رم. شش نفر می تواند وارد هر پنج دقیقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de