SAN JUAN, Puerto Rico — باران های سنگین کوبیده کارائیب شرقی روز چهارشنبه با توجه به یک سیستم آب و هوا رهبری به پورتوریکو و جزایر دیگر که انتظار می رود به توسعه را به یک طوفان گرمسیری است که می تواند از بند باز کردن جاری شدن سیل و رانش زمین.

ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان در میامی گفت: طوفان سیستم بود و انتظار می رود به تصویب جنوب پورتوریکو در شب چهارشنبه سپس هوا برای تبدیل شدن به یک طوفان گرمسیری قبل از ریزش زمین در هیسپانیولا روز بعد در یک مسیر است که می تواند آن را به سرزمین اصلی ایالات متحده توسط این آخر هفته.

“من نمی خواهم مردم را به پایین خود را نگهبانان چرا که این سیستم بسیار خطرناک است” گفت: ارنستو مورالس با ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا در سن ژوئن. “این است که (طوفان), ماریا, اما آن را به مقدار زیادی از باران است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید اضطراری اعلام درخواست از پورتوریکو, فرماندار, که همچنین فعال گارد ملی.

چهارشنبه شب طوفان سیستم بيشترين پایدار باد از 45 مایل در ساعت (75 kph). آن را محور 280 مایل (450 کیلومتر) جنوب شرقی سانتو دومینگو, جمهوری دومینیکن, و در حال حرکت بود در غرب-شمال غرب در 18 مایل در ساعت (30 kph).

طوفان مرکز گفت: این سیستم بود و انتظار می رود برای تقویت قبل از آن را نقل مکان کرد و در نزدیکی و یا بیش از جمهوری دومینیکن در روز پنج شنبه و شرق کوبا روز جمعه با وجود آن هشدار داد که هنوز معلوم نیست چه آن را انجام دهد در آینده روز: “قرار داده و وجود دارد مقدار زیادی از موانع در سیستم راه پس بهتر است به ماندن در سمت محافظه کار در حال حاضر و در ادامه به استرس زیادی قطعیت پس از آن برگ کارائیب است.”

پیش بینی صادر طوفان گرمسیری هشدار برای پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده آنگویلا St. Martin, St. Maarten, صبا, St. Eustatius سنت بارتس, جزایر ترکس و کیاکوس و بخشهایی از هائیتی و جمهوری دومینیکن و باهاما. یک طوفان گرمسیری هشدار به این معنی است که طوفان گرمسیری شرایط انتظار می رود در عرض 36 ساعت است.

پیش بینی هشدار داد سلیمان می تواند تجربه 3 تا 6 اینچ (8 تا 15 سانتی متر) از بارش باران تا 10 اینچ (25 سانتی متر) جدا شده و لکه های.

مقامات در پورتوریکو ابراز نگرانی در مورد پتانسیل رانش زمین و جاری شدن سیل و با اشاره به خاک ایالات متحده در تلاش است با افزایش coronavirus موارد نیز در حالی که هنوز دوره نقاهت بعد از سال 2017 ویرانگر طوفان ماریا و یک رشته از زمین لرزه در اوایل این سال است که آسیب دیده و یا تخریب صدها خانه در این جزیره جنوبی.

چند قطع برق گزارش شد در سراسر پورتوریکو چهارشنبه شب با حداقل 96,000 مشتریان بدون برق است. پورتوریکو در شبکه قدرت نابود شد توسط ماریا و بازسازی سیستم شکننده و مستعد ابتلا به شکست.

روز سه شنبه این جزیره شرکت برق و رهبران اتحادیه گفت: برق موفق برای بیش از 450,000 مشتریان هنگامی که یک گیاه زدم آفلاین به دلایل ناشناخته است. روز چهارشنبه مدیر پورتو ریکو برق قدرت گفت WKAQ رادیو که او بر این باور بود که هر خرابکاری و یا سهل انگاری. رئیس انتقال و توزیع مورد مناقشه کسانی که نظرات و گفته های رادیویی ایسلا که آن را بیش از حد به زودی برای هر گونه تصمیم گیری.

مقامات گفت: بیش از 300 سرپناه در سراسر جزیره آماده شد برای دریافت, مردم در صورت نیاز و که بیش از 130,000 ماسک صورت در دسترس بود.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de