استمفورد — شهر و مرکز شهر خدمات ویژه منطقه ادامه خواهد داد و خود را در فضای باز ناهار خوری طرح این آخر هفته با توجه به اخطار جمعه از شهردار دیوید مارتین ،

برنامه Streateries با هدف تقویت رستوران فقط بازگشایی پس از coronavirus قرنطینه.

این اجازه می دهد تا صاحبان رستوران ها به جای جداول در پیاده رو اجتماعی را حفظ فاصله و پایبند به دولت و شهر COVID-19 پروتکل های.

Streateries در حال نورد در سه مرحله. فاز یک ادامه خواهد داد شنبه زمانی که خیابان اصلی و غرب پارک محل اطراف کلمبوس پارک خواهد بود به طور کامل بسته از 3 بعد از ظهر تا 11 p. m. پایین خیابان تابستان نیز بسته خواهد شد همراه با بدفورد خیابان از خیابان وسیع به خیابان بهار.

این تعطیلی ممکن است تکرار در طول تابستان است.

در فاز دو پیاده رو تمدید خواهد شد به برخی از فضاهای پارکینگ های خیابان و سفر خطوط اجازه می دهد تا برای گسترش فضای باز ناهار خوری در امتداد خیابان اصلی تابستان و خیابان و خیابان وسیع. که آغاز خواهد شد در اواسط ماه ژوئن و در محل باقی می ماند تا سپتامبر است.

در فاز سه و بخشی از پارکینگ منطقه بین بدفورد خیابان و بدفورد خیابان شهرداری گاراژ تبدیل خواهد شد به بدفورد پیازا زیادی در فضای باز پاسیو.

دستورالعمل های اجتماعی فاصله خواهد بود ارسال شده است. ساکنان توصیه به پوشیدن ماسک به جز زمانی که نشسته و غذا خوردن. گردشگاهها خواهد بود معلول-در دسترس در انطباق با قانون آمریکایی های معلول با توجه به شهردار اطلاع می دهد.

برای اطلاعات بیشتر www.stamford-downtown.com. سوالات ممکن است ایمیل فرستاده شده به [email protected] یا به DSSD مدیر دیوید Kooris در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de