گیر در خانه ؟ Samford خانواده می توانید لذت بردن از دو کنسرت رایگان برای کودکان و نوجوانان

استمفورد — یادگیری کودکان مراکز Fairfield County ارائه دو کنسرت رایگان به عنوان هدیه به کودکان و خانواده هایی که در خانه گیر کرده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هر دو خوانندگان انجام خواهد شد از خانه های خود و خانواده ها می توانند با تعامل خوانندگان با متن در حالی که آنها انجام.

“قلب ما با خانواده های کودکان جوان که در خانه برای مسافت های طولانی مدرسه در منزل, بازی و دیدن دوستان در زوم” گفت: Marc E. Jaffe مدیر اجرایی استمفورد مبتنی بر یادگیری کودکان مراکز. “ما می خواستیم به کودکان و پدر و مادر خود را درمان ویژه ای برای نگاه به جلو به دو خوشحال کنسرت به آواز خواندن و رقص و حرکت در اطراف. ما عاشق فرزندان ما و ما از دست همه آنها با ما است.”

اولین کنسرت برنامه ریزی شده است که برای ساعت 10 صبح در مارس 16 در Instagram خواهد شد از ویژگی های سونیا De Los Santos, دو زبانه خواننده و لاتین گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند که به رسمیت شناخته شده توسط بیلبورد برای “بهترین پورنو لاتین, بچه های موسیقی است.”

“ما خوشحال هستیم که میزبان سونیا برای جشن گرفتن تنوع از ما دانش آموزان و خانواده — 65 درصد از آنها اسپانیایی هستند” Jaffe گفت. “او گرم و جذاب در سبک مطمئن است به لذت می برد توسط همه کودکان و خانواده ها است.”

این سونیا De Los Santos کنسرت می توان به تماشای زندگی می کنند در Instagram — @soniadls

دومین کنسرت برگزار خواهد شد که در ساعت 10 صبح در مه 23 در Facebook را نمایش استعدادهای لوری Berkner های معروف خواننده و ترانه سرا و کتاب کودکان نویسنده.

“ما خوش شانس است که لوری موافقت کرده است که آواز خواندن برای کودکان از طرف CLC,” Jaffe گفت.

به لورا Berkner کنسرت دیده می شود زندگی می کنند در Facebook @laurieberknerband

پدر و مادر که در پست یک عکس از کودکان, رقص با هشتگ #dancingkids و برچسب #funkymonkeyct باید یک شانس برای برنده شدن یک جایزه از گرینویچ-بر اساس میمون بد بو اسباب بازی و کتاب و فروشگاه. هدیه طراحی شده برای کودکان 5 و تحت این کنسرت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de