وکلای یک هفته به فایل نوشته شده و استدلال به دادگاه عالی ایالت چرا قضات باید با ارائه یک حکم تهوع منظور تجدید نظر در حال حاضر که Fotis Dulos فوت کرده است.

وکیل مدافع هنجار Pattis ثبت درخواست در ماه اکتبر به دنبال یک دولت حکم دیوان عالی در تهوع منظور اعمال شده توسط Stamford برتر قاضی دادگاه جان Blawie در پرونده های جنایی در برابر مشتری است.

منظور ممنوع پلیس و وکیل مدافع و شهود درگیر در تحقیقات مربوط به مرگ و ناپدید شدن جنیفر Dulos از صحبت علنی در مورد این مورد. Pattis استدلال کرد که منظور او ممنوع از اندازه کافی از مشتری خود را از اتهامات عنوان شده علیه او.

مورد استدلال شد قبل از دادگاه عالی ایالت در ماه دسامبر حدود سه هفته قبل از Fotis Dulos بود به اتهام قتل همسر خود جدا.

به عنوان او مواجه قتل, جنایت, قتل درجه اول آدم ربایی دستکاری با شواهد و مانع دادستان اتهامات Fotis Dulos درگذشت از حادثه خودکشی در Jan. 30.

در مختصر سفارش ظ روز سهشنبه دادگاه عالی ایالت است که به درخواست وکلای درگیر در درخواست تجدید نظر از جمله Pattis و رابرت Schienblum که نمایندگی رئیس دولت را وکیل استیناف واحد به یک فایل یادداشت به بیش از پنج صفحه “پرداختن به همین دلیل درخواست تجدید نظر باید اخراج شود چرا که متهم مرده است.”

وکیل باید تا فوریه. 25 تا فایل یادداشتها.

رئیس دولت دادستان استیناف واحد رفت و همراه با تجدید نظر در امیدوار است که قضات را تعیین سابقه برای آینده تهوع سفارشات که نادر در کانکتیکات دادگاه جنایی.

“ما دادگاه استیناف هنوز به نشانی قانونی مناسب و استاندارد برای تحمیل یک تهوع سفارش; بر این اساس از شنیدن این درخواست را ارائه راهنمایی به دادگاه نیمکت این قانون که شامل” Scheinblum نوشت: در دادگاه اسناد ثبت شده در سال گذشته است.

Scheinblum اما استدلال در برابر لغو سفارش در کوتاه ظ با دادگاه عالی و در طول شفاهی در ماه دسامبر.

Pattis استدلال کرد که مشتری حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه بود که مانع از آنجا که او قادر به ارائه خود را در دفاع از تاکتیک های عمومی و یا پاسخ به نظرات در شواهد از خبرنگاران.

Pattis معتقد بود که نظم مورد علاقه ریچارد News سرب دادستان در این پرونده پس از دستگیری جزئیات حکم پلیس باورهای چگونه ناپدید شدن و مرگ رخ داده بودند اسناد عمومی.

News به دنبال محدودکردن سفارش در ماه سپتامبر پس از Pattis شناور نظریه به رسانه ها که جنیفر Dulos ممکن است ناپدید شده اند مانند شخصیت اصلی در رمان “دختر رفته” به عقب بر گردیم در او شوهر جدا به عنوان دو درگیر شدند در یک acrimonious دو سال بعد از طلاق ،

Blawie نوشت: در سفارش خود را که “فراگیر اطلاعات یا اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی سن” می تواند به جلوگیری از یک محاکمه عادلانه در این نوع از مورد بالا مشخصات.

ناپدید شدن جنیفر Dulos و پس از آن هزینه های وضع شده علیه Fotis Dulos و خود دوست دختر سابق, میشل Troconis را کشیده رسانه های بین المللی مورد علاقه.

35-صفحه حکم برای دستگیری او به اتهام قتل, اطلاعات جامع تحقیقات مربوط به ناپدید شدن و احتمال مرگ جنیفر Dulos در دست او جدا ، پلیس بر این باورند Fotis Dulos سوار یک کارمند وانت جدید کنعان صبح از مارس 24 و چپ خودرو در یک پارک در نزدیکی خانه جنیفر Dulos اجاره کرده بود پس از خروج شوهرش در سال 2017, این حکم دولت است.

شواهد ذکر شده در حکم نشان می دهد که Fotis Dulos سوار یک دوچرخه به خانه او شد و “دروغ گفتن در انتظار” هنگامی که او وارد خانه پس از رها کردن فرزندان خود در مدرسه. او همچنین با استفاده از “پستی روابط” که بعدها در بر داشت آغشته با خون خود با توجه به حکم بازداشت. جنیفر Dulos دچار صدمات است که دولت رئیس معاینات پزشکی جیمز گیل به نام “غیر survivable” بدون مداخله پزشکی.

گیل نتیجه گیری بر اساس چلپ چلوپ کردن خون موجود در گاراژ خود را و خونین موارد یافت یک هفته بعد از آن در کیسه های زباله که Fotis Dulos و Troconis تا به حال ریخته در امتداد یک خیابان شلوغ در هارتفورد است که شب حکم دولت است.

بدن جنیفر Dulos یافت نشده است. این حکم بازداشت خدمت Jan. 7 در Fotis Dulos, Troconis و وکیل کنت Mawhinney یک دوست دیرین شد اولین بار پلیس علنا نشان داد که آنها بر این باورند جنیفر Dulos مرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im