Sushant Singh Rajput: بازیگر بالیوود مرگ سوخت سلامت روان بحث

مرگ بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput روز یکشنبه را برانگیخته تازه بحث در مورد بهداشت روان.

34-در سال بازیگر مرده پیدا شد در بمبئی در چه پلیس گفت: به نظر می رسد به یک مورد از خودکشی.

اخبار ملاقات با ابراز غم و اندوه توسط طرفداران و دیگر Bollywood stars با گفتگو به زودی تبدیل به سلامت روانی و افسردگی است.

بازیگر Deepika Padukone که آشکارا صحبت از مبارزه با افسردگی گفت: این مهم رسیدن.

“صحبت کنید. برقراری ارتباط. اکسپرس. به دنبال کمک به,” او نوشت: در Instagram account. “به یاد داشته باشید شما تنها نیستید. ما در این با هم. و مهمتر از امید وجود دارد.”

آنوشکا شارما که co-ستاره دار با سینگ در فیلم PK نوشت: “من خیلی غمگین و ناراحت دانستن است که ما در زندگی در یک محیط است که می تواند کمک به شما از طریق هر گونه مشکلات شما ممکن است داشته اند.”

بسیاری از دیگران صحبت در مورد چگونه مشکل آن این بود که به بحث در مورد مسائل مربوط به سلامت روان در هند به دلیل عدم درک در مورد آن و تابوهای اطراف موضوع است.

“گفتگو در مورد بهداشت روانی در هند مایل از جایی که آن را باید. بسیاری از مردم عزاداری Sushant مرگ امروز snigger و شایعات زمانی که کسی به آنها شناخته شده می بیند شرینک ایم” Rahul Sabharwal شهرستان سردبیر هند اکسپرس روزنامه.

یکی دیگر از رسانه های اجتماعی کاربر Noreen Wozar گفت: “سلامت روان واقعا نیاز به تبدیل شدن به بیشتر همگانی در بین خانواده ها به جای اینکه تابو و – اگر شما افسرده “فقط بیش از آن را دریافت” ذهنیت است.”

  • بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput می میرد 34
  • بالیوود, چالش های سلامت روان, تابو

اما Dr Soumitra Pathare مدیر مرکز بهداشت روانی و قانون و سیاست های بی بی سی گفت که در حالی که این مهم به مکالمات در اطراف افسردگی و خودکشی او هشدار داد در برابر conflating دو به خصوص در کشوری مانند هند است.

“داده های تحقیق می گوید که در انگلستان و اروپا و افسردگی حساب برای حدود 80 درصد از خودکشی. اما داده ها از مکان هایی مانند هند نشان می دهد که وجود دارد بسیاری از دلایل دیگر که کسی را در زندگی خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که این جمعیت شناسی خودکشی در کشور نیز بسیار متفاوت است.

“مثلا خودکشی علت شماره یک مرگ و میر در زنان جوانتر است. بسیاری از ضربه هستند و ما پیدا کرده اند که خشونت یکی از علل عمده. به طور مشابه, آزمون فشار در میان کودکان زیر 18 سال است یک علت, و البته, وجود دارد, علل اقتصادی مانند آن که باعث کشاورزان را به زندگی خود در روستایی در هند” او گفت:.

محبوب خود را برای بازیگری در تلویزیون و فیلم Rajput است که شاید بهترین و شناخته شده برای MS Dhoni: The Untold Story, که در آن او با بازی افسانه ای کریکت.

تشییع جنازه او برگزار خواهد شد و بعد از آن در روز دوشنبه است.


اطلاعات و پشتیبانی

اگر شما یا کسی که شما می دانید که نیاز به حمایت برای مسائل مورد پریشانی عاطفی این سازمان ممکن است قادر به کمک.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de