مظنون در قتل استمفورد طلا و جواهر صاحب فروشگاه در بازداشت

استمفورد — پلیس شهر می گویند مظنون در قتل مارکو طلا و جواهر فروشگاه مالک علامت Vuono شنبه گذشته گرفته شده اند را بازداشت در نیویورک اتهامات نامربوط.

“ما می خواهیم جامعه و رسانه ها بدانند که ما باید افراد از منافع درگیر در این سرقت-قتل در Marco زرگران در بازداشت در نیویورک” استمفورد پلیس سروان. ریچارد Conklin گفت.

Conklin به نام مشکوک می گویند که چگونه بسیاری از وجود دارد و یا شناسایی اتهامات که تحت آن آنها برگزار می شود. او گفت که بازداشت شد و در نتیجه یک همکاری بین استمفورد پلیس بخش عمده جرم محققان دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده دفتر دادستان و استمفورد ایالت وکلای مدافع ،

“این اتفاق سه شنبه شب و درگیر تعدادی از اقدامات انجام شده در نیویورک در نیویورک و استان ها که منجر به احزاب که به زندان گرفته شده,” او گفت:.

Conklin کاهش یافته است به تعیین که در آن در نیویورک مظنون در حال حاضر در زندان هستند.

Vuono بود باز برای کسب و کار هنگامی که سرقت اتفاق افتاد در مغازه اش در خیابان ششم در استمفورد مدتی در اوایل بعد از ظهر شنبه Conklin گفت. دفتر رئیس پزشکی قانونی گفت: Vuono کشته شد با زخم گلوله به سر و مرگ او مشخص شده است به یک قتل.

“شده است وجود دارد مقدار مشخصی از ترس در جامعه ما به فکر آن مهم است برای دریافت این اطلاعات به استمفورد جامعه” Conklin گفت. “ما شده اند در تماس با تعدادی از مغازه داران و صاحبان کسب و کار کوچک … بنابراین ما می خواستیم برای بدست آوردن کلمه را در مورد جزئیات دستگیری و ما انتظار داریم اتهامات به ثبت آینده.”

Conklin گفت: وقوع این دستگیری ها به اشتراک گذاشته شد با Vuono خانواده.

“ما امیدواریم که در طول این زمان بسیار دشوار است این اطلاعات به آنها درجاتی از, راحتی,” او گفت:.

پیام های چپ با Vuono خواهر و برادر صبح روز شنبه نمی شد و بلافاصله بازگشت.

“ما واقعا به این نقطه فوق العاده کار پلیس انجام شده توسط این تیم از Sgt. شان Boeger و محققان دامین رزا لوئیس Burdi و دیوید o’meara,” Conklin گفت او صحبت برای خود و اداره تحقیقات جنایی سرهنگ تام Scanlan .

“ما خواهد خود را توصیف کار پلیس به عنوان چیزی کمتر از فوق العاده,” او گفت:.

استمفورد پلیس تماس FBI در اوایل تحقیق و آژانس فدرال در پاسخ با منابع قابل توجه. “آنها کار کرده اند با ما دست در دست” Conklin گفت. “ما یک سنت طولانی مدت از کار بسیار خوبی با FBI و این یک فصل دیگر است که در سنت طولانی مدت است.”

Conklin گفت: محققان همچنین در حال همکاری با دولت رئیس دادستان ریچارد News و نظارت بر دولت را وکیل پل Ferencek شده اند که تجزیه و تحلیل صورت و حقوقی جهت آن را به عنوان حرکت رو به جلو.

وقتی پرسیده شد که اگر یک احتمال وجود دارد که مظنون خواهد بود سیلی با دولت اتهامات از جمله قتل جنایت و توطئه برای ارتکاب جنایت قتل او گفت که او نمی خواهد قرار دادن یک جدول زمانی.

“ما از رسانه ها در یک جامعه به بیمار در این زمان. … این است که بسیار در حال انجام تحقیقات و مقدار زیادی از کار بیشتری باید انجام شود و ما بخواهید صبر همانطور که ما حرکت رو به جلو در این” Conklin گفت. “ما در حال رفتن به این حرکت همراه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. جهان به عنوان ما آن را می دانم در حال حاضر وارونه و بسیاری از موسسات در حال بسته تا حدودی بسته است. قطعا ما در حال حرکت رو به جلو و در حال کار در سراسر ساعت و ارتکاب یک مقدار زیادی از منابع برای این بررسی است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>