سوئیس gays امید برای برابری ازدواج پیش از رای مجلس

لوزان سوئیس (ایسنا) – هنگامی که مشارکت مدنی به رسمیت شناخته شده بودند در سوئیس در ماه ژانویه سال 2007, گی, زن و شوهر, Laurent Marmier و ایو Bugnon تکمیل مدارک که در همان ماه آنها را در میان برای اولین بار به استفاده از قانون جدید است.

زن و شوهر ایو Bugnon و لوران Marmier مطرح در باغ خود را پس از یک مصاحبه در مورد آینده “عروسی” رای گیری در پارلمان سوئیس در لوزان سوئیس 27 مه سال 2020 است. رویترز/دنیس Balibouse

سیزده سال بعد آنها امید یک رای مجلس را برای باز کردن درب برای آنها در نهایت به ازدواج و لذت بردن از برابری کامل با جنس مخالف زوج. بحث آغاز شد و در روز چهارشنبه اما رای گیری به تعویق افتاد به نامشخص تاریخ یک مجلس رسمی گفت.

“ما لازم نیست که همان حقوق نه کاملا. و این چیزی است که باعث ناراحتی ما” گفت: Bugnon یک معلم موسیقی در شهر فرانسه زبان از لوزان.

محافظه کار سوئیس نشدم بسیاری از کشورها در غرب اروپا بر سر حقوق همجنسگرایان است و به آرامی ابتلا. در ماه فوریه رای دهندگان حمایت ضد همجنسگرا ستیزی قانون دادن لزبین, همجنسگرایان و دوجنسی ها حمایت قانونی از تبعیض است.

یک نظرسنجی به سفارش توسط همجنسگرایان انجمن صورتی متقابل نشان داد که بیش از 80 درصد از سوئیس حمایت از ازدواج همجنسگرایان.

این کشور را به نهادهای سیاسی و تمایل به محافظه کارانه تر از عموم مردم سوسیالیستی مجلس Mathias Reynard و گفتگو کرد. “مردم سوئیس در حال به نفع – اما همه چیز طول می کشد.”

همان-sex پیشنهاد ازدواج در انتظار تصویب مجلس است, اما آن را هنوز هم باید برای روشن شدن بالا ، سپس در خط با سوئیس دموکراسی مستقیم روند آن می تواند به چالش کشیده طریق رفراندوم اگر مخالفان جمع آوری لازم 50,000 رای دهندگان امضا در 100 روز.

غالب حزب مردم (SVP) مخالف قانون است اما رسمی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این امر به دنبال یک همه پرسی در مورد این موضوع.

واقعیت این است که ازدواج همجنس بازان است که هنوز قانونی در اینجا بیش از اهمیت نمادین برای زوج است. وضعیت تاهل دارای تحمل در تصویب و باروری در حقوق از جمله اسپرم کمک های مالی برای زوج.

Marmier گفت که او امیدوار قانون تصویب شده مهم این است که این مسائل دیگر نیز خطاب در قانون جدید است.

“من فکر می کنم این مهم است که این حرکت رو به جلو است و ما منتظر نیست 13 سال به تصویب, گام بعدی است,” او گفت:.

نوشتن و گزارش های اضافی توسط Emma رنگ,; ویرایش توسط Gareth Jones

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>