همگام وعده $5 متر برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در پی coronavirus

استمفورد — مالی مصرف کننده-شرکت خدمات همگام اعلام کرد که از آن خواهد شد کمک 5 میلیون دلار از طریق آن بنیاد به جامعه-سازمان های توسعه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus بحران است.

همگام بنیاد تعهد شامل 2 میلیون دلار کمک مالی به طرح های محلی پشتیبانی Corp. فراهم می کند کمک های مالی اضطراری تا $10,000 برای کسب و کارهای کوچک — به خصوص کسانی که متعلق به اقلیت ها و زنان و جانبازان در جوامع محروم.

استمفورد مبتنی بر همگام با شماره 170 شرکت در این سال Fortune 500 list, برنامه ای برای ارتکاب باقی مانده 3 میلیون دلار به سازمان های محلی برای حمایت از بهبود کسب و کارهای کوچک در طول سه سال آینده.

“برای نزدیک به 90 سال در امریکا کسب و کارهای کوچک بوده است, هسته ای بخشی از DNA ما و امروز ما در حال شتاب گرفتن تلاش های ما برای اطمینان حاصل شود که ‘کوچک’ باقی می ماند ‘قوی'” Neeraj مهتا مدیر عامل شرکت همگام پرداخت راه حل های کسب و کار در بیانیه ای گفت:. “ما دل بر بحران های متعدد است که به تازگی به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور است. در همگام ما متوجه ما نیاز به انجام حتی بیشتر به حمایت از یکدیگر در طول این زمان و موضع ایران در حمایت از بشریت است.”

علاوه بر همگام گفت: این کمک خواهد کرد که اتصال کسب و کارهای کوچک با منابع حمایتی از جمله مشاوره در موضوعاتی مانند بازاریابی دیجیتال و ایجاد وفاداری مشتری و تحقیق و تجزیه و تحلیل بر روند بازار.

در همان زمان شرکت نورد دیجیتال, مرکز منابع همگام اتصال برای کسب و کار کوچک در نظر گرفته شده برای آن را آسان تر برای کسب و کارهای کوچک برای دریافت پشتیبانی و مشاوره.

امروز همگام با شرکای نزدیک به 1 میلیون کسب و کارهای کوچک از جمله کسانی که در خانه مراقبت های بهداشتی خرده فروشی و صنایع خودرو.

در میان سایر اخیر بشردوستانه تلاش همگام بنیاد اعلام کرد در مارس 5 میلیون دلار تعهد به حمایت از گرسنگی رهایی سازمان و دیگر سازمان های غیر انتفاعی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

[email protected]; twitter: @paulschott

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de