سوریه: ‘آشکار’ جنایات جنگی مرتکب شده در ایران در جنگ, سازمان ملل متحد می گوید


سوریه و نیروهای دولتی و جهادی مخالفان وقیحانه نقض قوانین جنگی در طول جنگ برای استان ادلب سازمان ملل متحد محققان می گویند.

شهروندان تحمل “ژرف رنج” زمانی که ارتش سوریه راه اندازی یک کمپین در اواخر سال گذشته برای پس گرفتن این منطقه با توجه به گزارش.

آنها در معرض بی رویه حملات هوایی و زمینی توپخانه و همچنین دستگیری و شکنجه و غارت.

صدها نفر از غیر نظامیان کشته شدند قبل از برقراری آتش بس توافق شد در ماه مارس ،

تقریبا یک میلیون آواره شدند و بسیاری از آنها مجبور به زندگی در شرایط وخیم در اردوگاه به سر می برند و یا باز کردن زمینه های.

در حال حاضر محققان هشدار می دهند “یک طوفان کامل است که در ساخت” به عنوان کشور جنگ زده چهره هر دو coronavirus همه گیر و یک بحران اقتصادی است.

بیش از 380,000 مردم کشته شده اند و 13.2 میلیون دیگران – نیمی از سوریه قبل از جنگ جمعیت آواره شده اند در داخل و خارج از کشور پس از قیام علیه بشار اسد در سال 2011 آغاز شد.

29-صفحه گزارش منتشر شده در روز سه شنبه توسط سازمان ملل متحد کمیسیون مستقل تحقیق در سوریه را پوشش می دهد در این دوره از نوامبر تا ژوئن 2019 2020.

این کاتالوگ 52 “سمبل حملات” توسط تمام احزاب که منجر به تلفات ملکی و یا آسیب به زیرساخت های غیر نظامی از جمله 47 منسوب به نیروهای دولتی.

ارتش سوریه و نیروهای متفقین نیروی هوایی روسیه انجام حملات که “نابود غیر نظامی و زیرساخت های بدون جمعیت شهرها و روستاها و کشته شدن صدها نفر از سوریه زنان و مردان و کودکان” محققان در بر داشت.

بیمارستان ها و مدارس و بازارها و خانه ها در مخالفت با برگزار مناطق تخریب شده توسط حملات هوایی و زمینی توپخانه در اعمال این گزارش می گوید به مبلغ جنایات جنگی – جنایات از راه اندازی بی رویه حملات عمدی حملات بر محافظت اشیاء.

بمباران شهرهای Maarat shahar, Ariha, Atareb و Darat Izza foreseeably منجر به جابجایی توده از غیر نظامیان که در این گزارش می گوید ممکن است به مقدار جنایت علیه بشریت از انتقال اجباری و قتل است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این گزارش متهم از شبه نظامیان جهادی داد که غالب مخالفان دژ – حیات تحریر الشام (HTS) در سازمان ملل متحد تعیین شده گروه تروریستی – از بازداشت, شکنجه و اعدام غیرنظامیان ابراز نظرات مخالف.

HTS همچنین غارت خانه های غیرنظامیان آواره و بی هدف پوسته پرجمعیت دولت-برگزار مناطق “بدون آشکار نظامی مشروع هدف” گسترش وحشت در میان غیر نظامیان زندگی می کنند وجود دارد محققان در بر داشت.

“آن را به طور کامل شنیع است که پس از بیش از نه سال غیرنظامیان همچنان یکسره حمله و یا حتی هدف قرار دادند در حالی که رفتن در مورد زندگی روزانه خود گفت:” کمیسیون تحقیق را رئیس پائولو پینهیرو.

“آنچه روشن است از عملیات نظامی است که نیروهای دولتی و سازمان ملل متحد تعیین شده تروریست ها وقیحانه نقض قوانین جنگ و حقوق شهروندان سوری.”

سوریه و روسیه در دولت را تکذیب ارتکاب جنایات جنگی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de