سوریه: روسیه و چین از حق وتو در آخرین خندق کمک فرمت مقابله

روسیه و چین وتو در شورای امنیت سازمان ملل یک سال تمدید برای یک معامله اجازه می دهد کمک های تحویل به شمال غربی سوریه از طریق ترکیه است.

تا به حال مواد غذایی و سایر کمک ها برای میلیون ها نفر از مردم آمده اند از طریق دو نقطه عبور به استان حلب و به شورشیان یمن است.

بلژیک و آلمان پیش نویس قطعنامه ای بود که آخرین تیر در ترکش به ادامه قرارداد منقضی می شود که بعد از آن در روز جمعه است.

روسیه می خواهد یک عبور باز شود و یک رای در این است که در حال حاضر انتظار می رود.

مسکو معتقد است که کمک برای سوریه باید channelled از طریق آن متحد وجود دارد, دولت رئیس جمهور بشار اسد.

اما تحلیلگران می گویند دولت در دمشق یک رکورد از محدود کردن جریان کمک به مناطق در دست مخالفان آن.

ماه گذشته رئیس برنامه جهانی غذا هشدار داد که سوریه با آن مواجه خطر گرسنگی دسته جمعی و یا یکی دیگر از خروج دسته جمعی مگر اینکه بیشتر کمک های پول در دسترس ساخته شده بود.

دیوید Beasley به بی بی سی گفت یک میلیون سوری مواجه شدید ناامنی غذایی و برخی از آنها در حال حاضر در حال مرگ است.

این کشور جنگ زده را ارز سقوط کرده است و قیمت مواد غذایی افزایش یافت.

در اوج ناامیدی بسیاری از مردم سوریه ممکن است هیچ چاره ای جز به سعی کنید به فرار به اروپا به عنوان آنها در 2015, Mr Beasley گفت.

بیش از 380,000 مردم کشته شده اند و 13.2 میلیون دیگران – نیم قبل از جنگ از جمعیت آواره شده اند در داخل و خارج سوریه پس از قیام علیه بشار اسد در سال 2011 آغاز شد.

برخی از 6.6 میلیون پناهنده در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق آنها در ترکیه و لبنان و اردن و عراق و مصر که در آن تاثیر Covid-19 همه گیر به شکل دراورده شده ویران در اقتصاد.

  • اسد تحت فشار به عنوان بحران اقتصادی مورد سوریه
  • فرش زیتون و صنایع دستی: در ادلب من را دوست داشت و از دست داد

سازمان ملل متحد و شرکای آن را به دادگاه تجدید نظر برای $3.8 میلیارد دلار (£3.08 bn) برای کار انسان دوستانه در داخل سوریه و دیگری $6.04 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای منطقه میزبانی پناهندگان سوری. تجدید نظر در حال حاضر 30 درصد و 19 درصد از بودجه بود.

کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان, Filippo Grandi هشدار میدهد که Covid-19 بحران فوری یک و تاثیر مخربی بر معیشت میلیون ها نفر از پناهندگان سوری و کشورهای میزبان که در آن وجود داشته است تیز رکود اقتصادی و فقر است spiralled.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de