بشار اسد حذف نخست وزیر به عنوان مشکلات اقتصادی رشد می کند

امان (العالم) – رئیس جمهور سوریه بشار اسد روز پنج شنبه را رد کرد نخست وزیر عماد Neo, دولت, رسانه ها گفت: در یک حرکت است که به شرح زیر هفته از عمیق تر شدن مشکلات اقتصادی و نادر شیوع ضد اسد تظاهرات در دولت شدند.رسانه های دولتی انجام نمی دهد دلیلی برای این تصمیم ناگهانی اعلام کرد در حکم ریاست جمهوری که تعیین شده منابع آب وزیر حسین Arnous به عنوان Neo’ جانشین.

اما سوریه شده است در تلاطم بحران اقتصادی با ارز ياوه به پایین ترین سطح خود در روزهای اخیر تشدید مشکلات برای عادی سوریه توفان سال جنگ.

ارز کشور آمار یک رکورد از 3000 پوند سوریه به دلار در اوایل این هفته در یک شتاب سقوط آزاد. این معامله در 47 پوند در شروع جنگ است.

مقامات سوری سرزنش تحریم های غرب به صورت گسترده سختی در میان ساکنان عادی که در آن ارز سقوط منجر به افزایش قیمت و مردم در تلاش برای پرداخت هزینه غذا و لوازم اساسی.

دولت این کشور یک موج جدید تر تحریم های ایالات متحده شناخته شده به عنوان سزار عمل طول می کشد که اثر بعد از این ماه که اقتصاددانان و سیاستمداران می گویند بیشتر خواهد شد سفت کردن طناب دار در اطراف بشار اسد به دولت است.

Arnous, 67, در حال حاضر وزیر منابع آب متولد شد در ادلب و خدمت کرده بود در یک توالی از پست های دولتی از جمله فرماندار دير Zor استان که در مرز عراق و استان بوشهر در جنوب سوریه است.

در سال گذشته به تنهایی پوند سوریه از دست داده است بیش از 80 درصد از ارزش خود را در میان گسترده آمریکا و اروپا از تحریم و بحران مالی در لبنان که خفه یک منبع مهم ارز خارجی.

با رشد عمومی و خشم صدها نفر از معترضان در این عمدتا دروزی-ساکنان شهر تجاوزکارانه رژیم سعودی در جنوب سوریه به خیابان ها ریختند این هفته در برابر بدتر شدن شرایط زندگی.

در نادر تظاهرات در دولت-مناطق تحت کنترل که آیا نمی رود در برابر اسد حکومت در آغاز جنگ سوریه را به معترضان به نام برای رئیس جمهور سرنگونی.

آنها تکرار شعارهای در آغاز طرفدار دموکراسی تظاهرات در سال 2011 شد که به شدت خرد شده و توسط نیروهای امنیتی و موجب خشونت نه سال جنگ است.

گزارش تام پری و سلیمان Al-مهدی; ویرایش توسط کاترین ایوانز ویلیام مک لین

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de