سوریه انتخابات همواره ثابت شده است. این بار حتی نامزدهای انتخاباتی شکایت دارند.

عمر Sanadiki ایسنا

زنان ایستاده به عنوان آنها منتظر نوبت خود را به بازیگران آرا در داخل یک ایستگاه رای گیری در انتخابات پارلمانی در دوما در حومه شرقی دمشق, سوریه, ژوئیه 19 سال 2020 است.

بیروت — سوریه انتخابات پارلمانی به طور سنتی شده است قابل پیش بینی امور است که در آن نامزدهای دستچین اجرا برای یک مهر لاستیکی مهر مقننه که واجب شامل یک اکثریت حاکم بعث ،

آنهایی که برگزار شد در این آخر هفته گذشته معلوم شد که تا حدودی متفاوت است. به عنوان نتایج trickled در آن شروع به ظهور وجود داشته است در انتخابات ناراحت از انواع.

خارج شدند و برخی از سنتی شهری نخبگان که نشسته بودند در سال 250 صندلی مردم سوریه را به کنگره به عنوان پارلمان شناخته شده است. در نظر گرفتن محل خود را به برخی از رهبران شبه نظامیان و جنگ-سود که افزایش یافته است به شهرت بیش از نه سال گذشته جنگ داخلی قابل توجهی خشم در بخشی از عادی سوریه که خود را دیده اند استانداردهای زندگی سقوط به عنوان جنگ تخریب در زمان عوارض خود را.

همه برندگان و بازندگان هستند سرسخت حامیان بشار اسد. تحت سوریه قوانین انتخاباتی نامزدها باید مورد تایید شده توسط سازمان های امنیتی تضمین وفادار و سازگار با قوه مقننه.

نتیجه کلی بود بنابراین نه تعجب — اکثریت بزرگی از حداقل 177 کرسی برای “وحدت ملی” ائتلاف متشکل از اصلی ترین حامیان رژیم سیاسی احزاب با سهم — 166 کرسی رفتن به اسد حزب وطن ترکیه که تحت سلطه سیاست در سوریه گذشته 57 سال است.

اما اعتراض است که استقبال چند تا از موضعی نتایج امتیاز به برخی از این شکاف که پدید آمده در وفادار جامعه به عنوان ضرورت مبارزه با شورشیان می دهد راه را به مبارزه برای زنده ماندن imploding اقتصاد است.

اتهامات تقلب در انتخابات-چاشنی ها و دخالت های سیاسی باید وارد شده است با از دست دادن نامزد. ابرو مطرح شده در تعداد زیادی از آرا با وجود حساب از شاهدان که مردم در انتخابات کم بود. برخی از نامزدهای انتخاباتی شکایت کرده است که نام خود را به حال شده است توضیح زده کردن کاغذ های رای در آخرین لحظه راه را برای رژیم مورد علاقه های شما.

در میان آنها بود Sendos Mawardi که متوجه ساعت قبل از رای گیری در روز یکشنبه که نام او جایگزین شده بود که از حسام الدین-Qaterji یکی از تازه غنی تجار و بازرگانان بود که تحریم شده توسط اتحادیه اروپا برای قاچاق گندم و آرد به نمایندگی از رژیم.

در یک سری از Facebook موارد Mawardi رد گزارش می دهد که او تا به حال به طور داوطلبانه خارج کردن و متهم که نامزد برنده خریداری کرده بود صندلی های خود.

“برخی از نامزدهای رسیده و مجلس با پرداخت میلیون ها نفر” او نوشت: در یکی از پست های جذاب به اسد برای ایجاد یک کمیته برای بررسی اتهامات او را و یادآوری او را از وفاداری خود را.

“شما باقی می ماند یک دارایی به این کشور و مردم آن که در حال خفه کننده به دلیل چگونه به طور گسترده فساد و افراد فاسد را گسترش,” او گفت:.

یکی از برجسته ترین بازنده شد کرایه Shehabi یک حلب صنعتگر که با استفاده از قد و قامت خود را به عنوان یک عضو پیشین مجلس هر دو به حمایت از بازسازی بودجه برای حلب و به توده ستایش در سوریه ،

عمر Sanadiki

ایسنا

زنان پیاده روی در نزدیکی آگهی ها برای انتخابات پارلمانی نامزد در دوما در حومه شرقی دمشق, سوریه در تاریخ 19 ژوئیه سال 2020 است.

“من شده اند به کنار رانده شده توسط یک مخرب و آشکار توطئه های کثیف و افتضاح به معنی” Shehabi نوشت: در Facebook صفحه. “من در واقع از دست داد شفاف و تمیز انتخابات آن می شده اند متفاوت است.”

سوریه و افغانستان هرگز شفاف است. اما این نظر سنجی به نظر می رسد به ویژه غیر منتظره ای آشکار سطوح فساد اداری گفت: دولت روزنامه نگار در سوریه زندگی می کنند که صحبت از طریق یک برنامه پیام رسانی در شرایط است که او نمی تواند به شناسایی به دلیل خطرات مرتبط با صحبت کردن با روزنامه نگاران خارجی.

اگر چه نام از نامزدهای حزب بعث همواره در پیشبرد ثابت گفت: در انتخابات گذشته وجود داشت حداقل برخی از صندلی باز مستقل است که می تواند برنده توسط کسانی که موفق به دریافت بالاترین تعداد آرا.

“این بار آن را به همه ثابت,” او گفت:.

دولت گفت: انتخابات شده بود آزاد و عادلانه. “هیچ تخلف یا تخلفات ثبت شده است” این مقام آژانس خبری سانا به نقل از رئیس کمیته انتخابات, Samer Zumriq گفته.

به ندرت چنین اتهامات از تخلفات شده است تا با صدای بلند ابراز کرد: با این حال. سوریه تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آوازی در انتقادات خود را از دولت خود را به شدت فاسد شیوه در سال های اخیر به عنوان سرخوردگی رشد می کند با وخیم اقتصاد است. سوریه ارز دهکدهای از دست داد بیش از 60 درصد از ارزش خود را در این سال و بیش از 80 درصد از جمعیت در فقر زندگی می کند, با توجه به سازمان ملل متحد.

انتقادات گذاشته اند سر یکی از جدید تقسیم در دولت-برگزار مناطق سوریه بین سنتی بورژوایی نخبگان که ایستاده بود توسط اسد در طول جنگ و به تازگی غنی جنگ سالاران و قاچاقچیان که به طور فعال کمک به او برنده آن است. این جنگ سالاران که در حال حاضر با پاداش کرسی مجلس گفت: یوسف ضاهر اروپا دانشگاه موسسه.

“چه چیزی تغییر چهره” گفت: Ruwan al-Rejoleh به سوریه تحلیلگر مستقر در واشنگتن که حفظ روابط نزدیک با دمشق. “آنها nouveau riche جنگ آنهایی که وابسته به شبه نظامیان که پول از محاصره ی و بازرسی است.”

چند سوری او می داند که در زمان انتخابات به طور جدی او گفت:. کرسی های پارلمانی شده اند و خرید و فروش در گذشته و چند خواهد شگفت زده شده اند توسط مردم پخش چنین.

اما برای سوریه که تا به حال امیدوار است که سیم پیچ را از جنگ خواهد هرالد یک دوره جدید انتخابات آمده است به عنوان یکی دیگر از ناامیدی گفت: یک دانشجوی دانشگاه از حومه دمشق که او نیز صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن.

“این تکان دهنده است که انتخابات در حال فاسد است. این است داستان هر چهار سال پس قبل از من متولد شد,” او گفت:. “اما این بار احساس می کند به خصوص بد است زیرا ما از خودمان بپرسیم: آیا نه سال از خونریزی و تخریب واقعا هر چیزی را تغییر دهید؟”

خطاب گزارش از پاریس.