تایوان پلیس با استفاده از حیوانات عبور برای بازگشت از دست نینتندو سوئیچ


پلیس در تایوان در بر داشت یک راه خلاق گرفتن از دست نینتندو سوئیچ کنسول به صاحب آن – با استفاده از بازی Animal Crossing: New Horizons.

این کنسول دستی بود که دست به یک ایستگاه پلیس محلی در تایپه با هیچ اطلاعات در مورد صاحب آن متصل شده است.

اما به دلیل آن بود عبور حیوانات بر روی آن افسران قادر به ارسال انبوه پیام به صاحبان دوستان اداره پلیس نوشت, on Facebook.

مالک بود و پس از آن پیوست با دستگاه, رسانه های محلی گزارش.

با توجه به تایوانی خروجی اخبار و سندرم تونل کارپ و صاحب نام به عنوان آقای ژنگ – تا به حال نگه داشته سوئیچ در بالای دستگاه خودپرداز و هنگامی که او در گرفتن پول نقد و فراموش کرده به آن را با او هنگامی که او را ترک.

عابران در بر داشت دستگاه و تحویل آن به پلیس.

عبور از حیوانات شامل نسخه های ناز از مردم و حیوانات کاهش یافته و خود به خود خالی از جزایر که در آن آنها می توانند در ساخت خانه ها و کشت باغ.

شخصیت ها نیز قادر به مراجعه به هر یک از دیگر جزایر و به ارسال نامه به یکدیگر با استفاده از یک مجازی سیستم پستی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این است چگونه افسران پلیس در تایپه را Daan منطقه قادر به در تماس با مالک دوستان است.

آنها نوشت: یک کارت پستال در مورد سوئیچ از دست رفته شامل آدرس و شماره تلفن ایستگاه پلیس و ارسال آن به تمام افرادی که به تازگی بازدید مالک جزیره است.

  • چرا مردم را به بازی یک بازی در مورد ‘بی معنی وظایف’

یکی از این دوستان بود خیلی تحت تاثیر قرار آنها نوشته شده یک تصویر از پیام در یک فروم برای عبور حیوانات بازیکنان – جرقه موجی از ستایش برای افسران آنلاین.

“با تشکر از شما آقای افسر پلیس خود را برای غنی” پست گفت: جنوب چین صبح پست گزارش شده است. “[به دلیل] خود را سریع هشدار دوست من بود قادر به دست آوردن مجدد خود جزیره است.”

عبور از حیوانات بسیار محبوب شد در سطح جهانی به عنوان کشور اجرا مستند محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de