تایوان به یاد بیاورید رای برانگیخته acrimony به ارمغان می آورد مشکلات جدید برای KMT

تایپه (رویترز) – فراخوان برای رای دادن مشخصات بالا شهردار تکان دهنده سیاسی acrimony در تایوان با اتهام ارعاب رای دهندگان و رسمی دخالت و می تواند مشکلات جدیدی برای حزب مخالف اصلی در حال حاضر وضعیتی وخیم از دست دادن انتخابات ژانویه.

فایل عکس: Kuomintang حزب نامزد انتخابات ریاست جمهوری هان کو-یو اذعان به شکست در انتخابات ریاست جمهوری در تایوان 11 ژانویه سال 2020 است. رویترز/ان وانگ/فایل عکس

این Kuomintang (KMT) کاملا از دست ریاست جمهوری و پارلمانی پای صندوقهای رای است. از آن پس تحت جوانی رهبر جدید جانی چیانگ آن تلاش کرده است به تجدید نظر خود را منفور سیاست به دنبال روابط نزدیک تر با چین است.

در حال حاضر آن را بیشتر سردرد اگر خود را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری نامزد هان کو-یو از دست می دهد به خاطر رای برای شهردار جنوبی شهر کائوسیونگ یک بندر مهم که رهبری ارسال او به طور غیر منتظره برنده در اواخر سال 2018 است.

روز یکشنبه هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند وجود دارد در یک تجمع در مقابل هان تعهد به “اصلاح کائوسیونگ” و اصرار مردم به یاد او در رای گیری در روز شنبه.

هان و KMT را به نام مردم به تحریم رای گیری که کمیسیون انتخابات پس از تایید درخواست توسط سازمان WeCare کائوسیونگ مدنی ،

“لطفا دوستان خوبی که حمایت هان کو-یو رای نیست در ژوئن 6, و آیا شرکت در هر گونه فعالیت های سیاسی” هان نوشت: در Facebook صفحه آخرین بار در ماه است.

هان می گوید دولت در حال همکاری با حاکم حزب دموکراتیک مترقی (DPP) به بیرون کردن او ادعا که دولت برنامه ریزی شده قطار بیشتر در شنبه بنابراین مردم می توانند رای بدهند. DPP-رهبری دولت می گوید که نادرست است.

هان منتقدان می گویند او فاقد بهره در این شهرستان با اشاره به سه ماه مرخصی گرفت و از جدید خود را از وظایف شهرداری به اجرا برای رئيس جمهور.

چانگ Po-یانگ یکی از به یاد بیاورید رای دهندگان گفت: هان را شکست خواهد در حال حاضر یک “عقب نشینی عمده” برای KMT چین سیاست به عنوان به خوبی به عنوان یک رد از روابط نزدیک تر با چین است.

“اگر ما موفق به این معنی است که Kuomintang چین سیاست است و دیگر هیچ بازار گفت:” مهر.

رئیس جمهور Tsai و نشستند ون و DPP برنده ژانویه انتخابات در وعده های آنها ایستادگی به چین که ادعای تایوان را به عنوان قلمرو حاکمیت.

در ضمن تایوان پلیس می گویند که آنها را اعزام حدود 500 افسران به مراکز رای گیری پس از دریافت گزارش می دهد که گانگستر قصد ارعاب مردم را به رای دادن نیست در روز شنبه.

DPP پا کرده است تا حملات خود را در KMT چین موضع.

برتر Su Tseng-چانگ روز جمعه متهم Kuomintang حمایت از “یک کشور دو سیستم” چین پیشنهاد استقلال برای پیروزی در تایوان بیش از.

هنگ کنگ که چین قوانین تحت چنین سیستم است که در میان تظاهرات بیش از یک پکن-تحمیل قانون تامین است که منتقدان می گویند را تضعیف می کند بیشترین آزادی.

Kuomintang رئیس چیانگ گفت این بود که “استاندارد DPP حیله گری” به لام حزب قرمز یک مرجع به رنگ چین حزب کمونیست و که او تا به حال بارها و بارها ابراز مخالفت خود را به “یک کشور دو سیستم”.

گزارش Yimou لی و بن بلانچارد. ویرایش توسط جری دویل

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de