تایوان می گوید تهدید به برخورد نظامی با چین است ‘افزایش’

Ritchie B تاکیتاکی سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

تایوانی وزیر خارجه یوسف وو در حال سخنرانی در اخبار جلسه در تایپه, تایوان, ژوئیه 22 سال 2020 است.

تایپه, تایوان — چشم انداز یک برخورد نظامی در تنگه تایوان در حال افزایش است precariously های تایوانی وزیر امور خارجه هشدار داد جمعه اصرار “احتیاط” در این جزیره ارتباط با رهبری چین در پکن است که او به عنوان توضیح داده شده هر دو به طور فزاینده ای جسارت و نا امن.

چینی نظامی برگزار کرده است تعداد فزاینده ای از تمرینات است که شبیه سازی یک حمله تایوان خود حکومت جزیره در حدود 80 کیلومتری چین ساحل شرقی که از نظر ایالات متحده اصلی آن نظامی و دیپلماتیک حامی. سرعت و میزان چین دریل به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از نیروی دریایی ایالات متحده و نیروهای هوایی مستقر در منطقه افزایش یافته است در ماه های اخیر به عنوان روابط میان پکن و واشنگتن شاقول متعدد در جبهه.

روابط در زمان دیگری به نوبه خود تیز چهارشنبه پس از وزارت امور خارجه گفت: آن دستور داد چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون.

وزیر دفاع Mark T. Esper گفت: در این هفته ایالات متحده خواهد فروش بیشتر سلاح به تایوان به عنوان بخشی از یک تا 10 میلیارد دلار قرارداد تصویب شده توسط کنگره است. او همچنین گفت که ارتش ایالات متحده خواهد انباشتگی نیروهای خود در آسیا را به آماده شدن برای رویارویی با چین در فلش نقاط از جمله خود حکومت تایوان که چین ادعا می کند به عنوان قلمرو خود و قول داده است برای دهه ها به زور در صورت لزوم. در داخل چین دولت مواجه شده است و خواستار رشد از افزایش تدابیر نظامی صاحب نظران و ملی مفسران به درک فعلی استراتژیک پنجره برای به دست گرفتن تایوان یک دستاورد است که می تواند تجمع چینی جمعیت و صیقل دادن رهبر جمهوری چین به میراث سیاسی.

تایوانی وزیر خارجه یوسف وو گفت او نگران چین انجام داده است “بی سابقه” تعدادی از دریا و هوا دریل اطراف تایوان در سال 2020 با سرعت رو به افزایش به حدود یک بار در هر روز از ماه ژوئن. “تهدید به افزایش است,” او گفت:.

وو این باورند که تنش در تنگه تایوان — یکی از مهمترین و به شدت نظامی مناطق در جهان — می توانید در ادامه به خراب شدن چین هایش با یک شیب رشد اقتصادی طولانی خرید اینترنتی از covid-19 و جاری شدن سیل ویرانگر در سراسر چین انجامید.

در ماه های اخیر وو گفت: چین درهم در جانشینی سریع با همسایگان خود در دریای جنوب چین و هند به بیش از مرز خاک و با کشورهای غربی بیش از هنگ کنگ که در آن دولت چین گذشت امنیت ملی قانون است که به طور موثر سمان حزب کمونیست کنترل بر این شهر پلیس و دادگاه است.

“یک کشور را اغلب با استفاده از یک خارجی بحران به تغییر داخلی تمرکز” وو به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “اگر ما در بحث مسائل اطراف چین را به حاشیه می بینیم که برای چین و تایوان خواهد بود بسیار راحت بره قربانی.”

در همان زمان وو گفت: تایوان نباید تحریک چین از طریق حرکت می کند مانند بیش از حد علنی حمایت خود را از هنگ کنگ به معترضان. “ما باید بسیار محتاط باشد,” او گفت:. “دیگر از داشتن کامل آمادگی نظامی ما همچنین باید بسیار مراقب باشید برای جلوگیری از اجازه دادن به تایوان تبدیل به بهانه ای برای چین به اعلام جنگ و یا شرکت نظامی.”

اگر چه بسیاری از تحلیلگران را تمام عیار به جنگ بین چین و ایالات متحده به عنوان بعید وو نظرات اضافه شده به حس ناخرسندی در آسیا, که در آن تعدادی از کشورها اخیرا هند شکایت کرده اند در مورد چین و منطقه ای ابراز وجود و هشدار در مورد احتمال درگیری نظامی جدی. یک گروه از ارشد سابق تایوانی مقامات گفت: در گزارش این هفته که در حالی که آنها اعتقاد نداشت پکن بود لبه سمت خارج از تهاجم نیروهای چینی می تواند راه اندازی یک عملیات برای به دست گرفتن یکی از تایوان جزایر دور افتاده.

چین را متهم کرده است که ایالات متحده stoking تنش توسط ramping تا نظامی فعالیت در چین را استراتژیک حیاط خلوت و ایجاد یک ائتلاف از کشورهای در جنگ سرد به سبک تلاش برای مهار آن افزایش یابد. نیروی دریایی ایالات متحده در این ماه اعزام دو ناو هواپیمابر به دریای چین جنوبی روز قبل وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد چین ادعا می کند در دریا — که پوشش حدود 90 درصد از این آبراه استراتژیک — به “غیر قانونی.”

پکن نیز به شدت انتقاد کرد با عصبانیت در تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون که آن را متهم به امتناع از اذعان یک سال 1992 دیپلماتیک فرمول که پذیرفته تایوان و سرزمین اصلی چین به عنوان بخشی از “یک چین”

در عمده سخنرانی در ژانویه 2019 یازدهم ارائه اولتیماتوم به تایوان برای آمدن به میز مذاکرات وحدت یا الحاق توسط نیروی. اما به عنوان یک پیش شرط برای مذاکرات, چین خواستار آن است که Tsai اذعان “یک چین” اصل است.

وو در چهارشنبه را رد کرد و احتمال تایوانی دولت وارد مذاکره و گفت این کاملا نمی خواهید برای رفتن در هر نقطه.”

“اگر چین خواسته است که تایوان قبول این پیش شرط است که تایوان بخشی از چین است پس از آن چه نقطه ای از مذاکرات اگر نتیجه این است در حال حاضر رسیده است؟” “به بحث در مورد چشم انداز گفت و گو من فکر می کنم فقط فرضی.”

چین متعهد به مقابله به مثل مجلس دستور بسته شدن کنسولگری خود را در هوستون

ایالات متحده را متهم چین از حمایت کیفری هکرها با هدف قرار دادن coronavirus تحقیقات


استرالیا تعلیق هنگ کنگ استرداد پیمان دعوت مهاجران از شهر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de