تایوان برای سهولت بیشتر coronavirus محدودیت

تایپه (ایسنا) – تایوان بیشتر خواهد شد سهولت و محدودیت های آن مربوط به کنترل coronavirus دولت گفت: به عنوان جزیره نگه داشته است این بیماری همه گیر به خوبی در دست با تنها 6 فعال موارد و هیچ محلی برای انتقال 56 روز.

تایوان هرگز به کل مستند و زندگی همچنان ادامه دارد و تا حد زیادی به صورت عادی با توجه به آن های اولیه و پیشگیری موثر کار می کنند و برای اولین بار رای بهداشت عمومی سیستم است اما ترویج اجتماعی فاصله و تضمین گسترده دسترسی عمومی به صورت ماسک.

تایوان مرکزی اپیدمی فرماندهی مرکز گفت که این امر محدودیت محدود کردن تعداد افرادی که شرکت می تواند در “زندگی روزمره و اوقات فراغت حوادث” هر چند مردم باید همچنان به پوشیدن ماسک صورت اگر آنها قادر اجتماعی به دور است.

دولت در حال حاضر شروع به حرکت در آن مسیر اجازه می دهد تعداد محدودی از علاقه مندان به شرکت در مسابقات ورزشی پیش از بازی بدون تماشاگر.

سرویس غذا در قطار نیز از سر گرفته شد.

اما مرز ورود محدودیت باقی می ماند با مقامات با احتیاط از موج دوم از عفونت در آینده از کشورهایی که این بیماری همه گیر است که هنوز هم مواج مانند ایالات متحده و بریتانیا.

تایوان گزارش کرده 443 موارد اکثریت بودند که در افرادی که آلوده به خارج از کشور و فقط هفت مرگ و میر.

گزارش بن بلانچارد. ویرایش توسط جری دویل

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>