Tanzanite: تانزانیا خیش می شود یک شبه میلیونر

یک مقیاس کوچک معدنچی در تانزانیا تبدیل شده است یک شبه میلیونر پس از فروش دو, خشن, Tanzanite سنگ – بزرگترین تا کنون در کشور است.

Saniniu Laizer به دست آورده £2.4 m ($3.4 متر) از استخراج معدن در این کشور وزارت برای سنگ های قیمتی که تا به حال در ترکیب وزن 15 کیلوگرم (2.3 lb).

“وجود خواهد داشت یک حزب بزرگ فردا” آقای Laizer پدر بیش از 30 کودک به بی بی سی گفت.

Tanzanite است تنها در شمال تانزانیا است و مورد استفاده برای ساخت زیور آلات.

این یکی از کمیاب ترین سنگ های قیمتی بر روی زمین و یک زمین شناس برآورد عرضه آن ممکن است به طور کامل تخلیه ظرف 20 سال آینده.

این سنگ گرانبها درخواست تجدید نظر نهفته در آن انواع رنگ ها از جمله سبز و قرمز و بنفش و آبی.

قیمت آن ارزش تعیین شده توسط نادر – ظریف رنگ یا وضوح بالاتر قیمت می باشد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای Laizer استخراج سنگ وزن 9.2 کیلوگرم و 5.8 کیلوگرم, هفته گذشته اما او آنها را به فروش در روز چهارشنبه در یک رویداد تجاری در منطقه شمال Manyara.

تا به حال بزرگترین Tanzanite سنگ استخراج می شود وزن 3.3 کیلوگرم است.

رئیس جمهور جان Magufuli phoned در تبریک به آقای Laizer در پیدا کردن.

“این است که سود در مقیاس کوچک معدن و این نشان میدهد که تانزانیا است غنی” رئیس جمهور گفت:.

آقای Magufuli به قدرت رسید در سال 2015 امیدوار کننده برای حفاظت از کشور را در بخش معدن و افزایش دولت درآمد حاصل از آن است.

چه جدید میلیونر می گویند ؟

آقای Laizer, 52, که چهار زن گفت: او را ذبح یکی از گاوها به جشن می گیرند.

او همچنین قصد دارد به سرمایه گذاری در جامعه خود در Simanjiro منطقه در Manyara.

“من می خواهم برای ساخت یک مرکز خرید و یک مدرسه. من می خواهم برای ساخت این مدرسه در نزدیکی خانه من. وجود دارد بسیاری از مردم فقیر در اطراف اینجا که نمی توانیم فرزندان خود را به مدرسه.”

“من تحصیل کرده اما من می خواهم همه چیز را در یک راه حرفه ای است. بنابراین من می خواهم بچه های من برای اجرای کسب و کار حرفه ای.”

او گفت: ثروت باد آورده نمی خواهد تغییر شیوه زندگی خود را و است که او برنامه ریزی شده برای ادامه به دنبال پس از خود 2,000 گاو. او گفت که او نیاز به هر گونه اقدامات احتیاطی اضافی با وجود ثروت تازه کشف شده.

“به اندازه کافی وجود دارد امنیت [اینجا]. وجود خواهد داشت نه هر گونه مشکل. من حتی می توانید راه رفتن در اطراف در شب بدون هیچ مشکلی.”

برخی از معدن مقیاس کوچک مانند آقای Laizer به دست آوردن دولت مجوز به چشم انداز برای Tanzanite اما استخراج غیر قانونی است و شایع به ویژه در نزدیکی معادن شرکت.

در سال 2017, رئیس جمهور Magufuli دستور نظامی برای ساخت یک 24km (14 مایل) محیط دیوار اطراف مرلنی سایت معدن در Manyara, اعتقاد به جهان تنها منبع Tanzanite.

یک سال بعد دولت گزارش افزایش درآمد در بخش معدن و نسبت به افزایش ساخت و ساز از دیوار بزرگ سیاه و سفید دیک سامی عوامی در دارالسلام ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de