TAWAI: یک فیلم در مورد اتصال مجدد

“ما باید نیاز به قابل ملاحظه ای جدید به شیوه ای از فکر کردن اگر انسان برای زنده ماندن است.” – آلبرت انیشتین

Tawai یک فیلم در مورد مطرح کنید. آن را متصل به ما اجداد ما و نوع زندگی آنها ممکن است زندگی می کردند. آن را متصل به ما بدن و حواس دعوت ما را به احساس عمیق تر یک بار دیگر. آن را به ما متصل به هر یک از دیگر, ما, محیط فیزیکی و که است که فراتر از آن با دعوت از ما برای تجدید نظر در ارتباط تنگاتنگ با طبیعت از همه چیز است. اما این فیلم نیست پایان داستان و ویژگی های اضافی همراه با فیلم و در وب سایت در حال حاضر یک فرصت برای رفتن فراتر از ویژگی های خود را و یادگیری یک کمی از این فیلمساز را گسترده تر دید.

Tawai متولد شد زمانی که من ملاقات Penan مردم بورنئو برای تلویزیون بی بی سی سری قبیله. پس از صرف چندین ماه از جوانان پیشرو در علم و حفاظت اعزامی به جهان سوم بزرگترین جزیره بورنئو من پیدا کردم آن را سخت به این باور که هر عشایری و قبیله ای مردم هنوز هم می تواند زندگی می کنند وجود دارد به عنوان جنگل بودند اما رفته بود. این تیم که تحقیق همه گروه های قبیله ای برای این سری تا به حال برای یک مدت زمان طولانی که پیشنهاد ما بازدید از Penan اما من چندان مطمئن نیستم و آن را تا آخرین قسمت که ما تصمیم به رفتن و من خیلی خوشحالم که ما انجام دادیم به این دلیل که تجربه زندگی من را تغییر داد.

من فکر می کنم که آن را تا حد زیادی چون من تا به حال زندگی می کردند با بسیاری از دیگر مردم قبیله ای قبل از من ملاقات Penan که اهمیت آنها چه تجسم آشکار شد به من. وجود دارد چیزی در مورد آنها بود که خیلی بی سر و صدا, قدرتمند – نامرئی اما همیشه در محیط. من همیشه تحقیق تا آنجا که من می تواند در مورد هر گروه قبل از من آنها را بازدید, آموزش از پرشور و سخت کوش انسان شناسان که اغلب وقف زندگی خود را به مطالعات خود را. مسلح با این متون من تا به حال انتظارات معقول از آنچه Penan ممکن است مانند و من وارد با قبلی درک خود را از های فرهنگ عدم رهبران و اموال و درگیری نامطلوب راه. اما در ملاقات با آنها متوجه شدم که وجود دارد چیزی دیگری وجود دارد که من تا به حال جمع آوری شده از متون و شد بسیار سخت تر برای من برای قرار دادن به کلمات. بودن با Penan به سادگی احساس بسیار متفاوت برای تمام گروه های دیگر که من تا به حال زندگی می کردند قبل از. این بود که اگر هر کس دیگری بود در یک طرف و در طرف دیگر بود Penan – تفاوت این بود که واقعی به من. و در عین حال من هنوز هم نمی تواند تشخیص دهد چه چیزی باعث شد این احساس.

در ابتدا من بود که ترس از بیان این ایده که یک گروه از افراد می تواند خیلی متفاوت از همه دیگران من تا به حال ملاقات کرد. این احساس اشتباه در بسیاری از سطوح. و علاوه بر این با وجود اینکه یکی از آخرین باقی مانده عشایری شکارچی جمع مردم در این سیاره Penan شدند, مسیحیان, عینک, پیر, تی شرت دودی سیگار و صحبت مالایی بنابراین مناسب نیست کلیشه از بسیاری از آنچه تصور دور و قبیله ای گروه باید مانند نگاه. اما در حال حاضر با داشتن زندگی با بسیاری از جوامع بومی, من احساس کردم که اینها فقط سطحی تفاوت. من می خواهم به بازدید گروه های متعددی بودند که خیلی بیشتر جدا شده از Penan از جمله برخی از کسانی که بودند و هنوز هم با استفاده از ابزار سنگ اما با Penan وجود دارد به نظر می رسید به چیزی دیگری چیزی بسیار عمیق تر در جریان است.

من بیداری به آنچه که این تفاوت ممکن است در زمان و قرار دادن آن را به کلمات می تواند هنوز هم دشوار است. اما در زمان و به ویژه پس از ملاقات فوق العاده جروم و اینگرید Lewis, من با اعتماد به نفس تر در ابراز آنچه که من احساس می شود. من آمده ام به این باور است که Penan در حال درک این جهان و خود را در آن عمیقا به هم پیوسته راه – ماهرانه بیان شده شاید در خود کلمه tawai. این نیست که آنها خود را متفاوت هستند, البته, اما آن را به عنوان اگر آنها حس هویت و ادراک است که در اطراف آنها است که جامع تر و کمتر atomised از فرهنگ های دیگر من ملاقات کرد – و این به نوبه خود تأثیرات هر جنبه ای از زندگی خود را. در نهایت از هر گروه دیگری از مردم که من تا کنون ملاقات در زندگی من وجود داشته باشد در جوامع از رقابت سلسله مراتب و مالکیت. Penan (و تعداد انگشت شماری کوچک دیگر باقی مانده مساوات طلبانه جوامع) نیست. و چه حتی بیشتر قابل توجه است که در این راه از ساختار جامعه است که در حال حاضر به طور گسترده ای اعتقاد بر این تا 90 درصد از زمان ما در این سیاره به عنوان انسانهای هوشمند بنابراین ساخت آن را واقعی ما متحد میراث فرهنگی است. چرا نیست این بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده است من تعجب.

این درک مشترک ما گذشته تغییر بسیار برای من و مرا به ارزیابی جنبه های بسیاری از آنچه من معتقدم این است که به انسان است. من متوجه شدند که تقریبا هر فرهنگی داستان که مرا احاطه شده بود و بر اساس یک چشم انداز از طبیعت انسان است که به حساب نیست چه Penan و ما برابری طلب گذشته را ارائه کرده است. بحث خواهد شد و بدون شک در ادامه در مورد آنچه که ما درست طبیعت و تاریخ ممکن است اما در تجربه من این نادر است که, صلح آمیز, های جوامع مانند Penan گنجانده شده در این گفت و گو بحث چنین است که اغلب کنار خار به عنوان بیش از حد رمانتیک و ساده و بی تکلف. خشونت آمیز داستان از گذشته ما اجازه می دهد ما را به قبول جنگ ما در حال حاضر و ترویج روایت است که ما در یک مسیر ثابت از بهبود. وجود دارد بدون نیاز به نگاه به عقب و یا در درون خودمان… “این است که تا کنون نتیجه!”

اما من دیگر از این قانع و تنظیم به Tawai تا حدی بود که با انگیزه های تمایل به ارائه های مختلف روایت است. Penan عاری از رقابت و تجاوز – البته که نه – این درست است که آنها به توافق بر یک راه خاص بودن که در آن هر یک از این نسخهها کار سخت برای حفظ تعادل به نفع کل. بعلاوه من آمده اند به این باور است که از طریق مراقبه روزانه از شکار و جمع آوری آنها را در بر داشت تعادل بیشتر در ذهن خود نسبت به کسانی که زندگی در جوامع کشاورزی که در آن ذهن به نقل انتزاعی تر طرز تفکر است. این مخلوط با اعتقادات خود باعث افزایش احتمال که آنها در حال تجربه بیشتر غنی همدلانه ارتباط با یکدیگر و محیط خود را از بسیاری از جوامع دیگر به عنوان آین Mcgilchrist این نظریه ها نشان می دهد در این فیلم است.

فرهنگی ما انکار از مزایای egalitarianism و راه ما یک بار در تمام زندگی, به نظر می رسد به اجرا ، Penan اساسا آنارشیست ها و همچنین برخی از صلح آمیز ترین مردم روی زمین, اما هیچ جا در فرهنگی واژگان anarchy با توجه به چرخش مثبت. و زمان صرف شده با Penan الهام بخش من به درک که راه کاملا متفاوت برای زندگی در کنار هم هستند نه تنها ممکن است بلکه حتی ممکن است بهترین راه برای ما برای جمعی شکوفا. شاید آنچه ما نیاز داریم یک مجموعه جدید از ارزش های جاسازی شده در یک نوع متفاوت از داستان. ارتقاء شاید دور از باور است که قهرمانان ما فردی پیگیری از شادی و آزادی به عنوان یک حق مسلم به سوی یکی که می بیند ما ذاتا مربوط به چیزی بزرگتر از خودمان و به آن ما نیز باید احساس مسئولیت است. فردی بلکه یک بخشی از کل که من گمان در این فیلم است.

در Tawai, Ubong به ما می گوید که فرزندان خود را نمی به طور طبیعی خود تمرین های فرهنگ به جای آن از آنها خواسته و توصیه می شود برای به اشتراک گذاشتن. در واقع Penan کودکان هستند گفته می شود و یا به انجام هر چیزی در همه — هر کودک به طور کامل رایگان است به عنوان آنها می خواهید. فشار آنها احساس می کنید برای انجام کاری به نظر می رسد به وجود می آیند به جای آن از نشانه طبیعی در اطراف آنها و تمایل خود را به باقی می ماند یک بخشی از این گروه است. به عنوان Arau می گوید: “تصور کنید اگر هر کس دیگری بود و شما نیست – چگونه شما احساس می کنید؟” این مرا به یاد چه اروین لاسلو گفت: زمانی که من او را ملاقات نمود “ما آزادی است و آزادی برای پیدا کردن ارتباط ما. اگر شما می توانید پاسخ را در یک راه است که باعث افزایش درک خود را از ارتباط خود احساس تعلق و سپس شما را تبدیل به منسجم تر با جهان منسجم تر با خودتان است. خود را انسجام داخلی گره خورده است, در خود را با خارجی هم پیوسته است.” (این و بسیاری دیگر از مصاحبه فوق العاده را می توان در وب سایت ما). در اینجا این است که یک نوع متفاوت از آزادی فردی پس از آن که ریشه در سلامت کامل.

زمانی که در این فیلم من از جروم که آیا egalitarianism ذاتی است یا نه او اشاره می کند که یکی از اصلی ترین دروس شما در یادگیری از زندگی با مساوات طلبانه گروه است که حفظ تعادل نیاز به کار مداوم. اما این کار است که یک مشترک انجام هر جمعی فرم خود تنظیم و نه چیزی است که اجرا را از یک محل کنترل و یا سلسله مراتب است.

من گاهی اوقات تعجب می کنم که آیا چنین برابری طلب در راه بودن است که تنها ممکن است در یک محیط که در آن هر کس دسترسی برابر به منابع فراوان به عنوان Penan انجام دهد. اما این فکر به نوعی احساس می کند مانند آن را انجام می دهند همه ما زیانی. این ممکن است درست باشد که egalitarianism به پایان رسید که اجداد ما چپ فراوان گرمسیری کمربند و وارد فصلی مناطق – هنگام بازگشت فوری شکارچی جمع شد تاخیر در بازگشت agriculturalists – هنگامی که ما نیاز به ذخیره کردن فروشگاه برای دریافت از طریق خشک یا سرد, فصل, و توزیع کنندگان از این فروشگاه شروع به دستکاری این قدرت به پایان می رسد خود را. اما می گویند ما نمی توانیم سهم بیشتری نسبتا یک بار دیگر به چشم پوشی از هر دو اشتیاق بسیاری از ما و پیشرفت های فن آوری امروز که به نگه داشتن پتانسیل برای شفافیت کامل و جمعی اعتماد (به عنوان مثال فناوری blockchain). این مخلوط با داستان ما برابری طلب گذشته و کنترل و توازن مورد نیاز برای حفظ یک راه (که من را مورد بحث بعد از آن) اجازه می دهد تا مجموعه ای کاملا جدید از امکانات به ظهور.

باور من این است که آوردن حکمت از گذشته به پیشرفت امروز می تواند به بهبود بسیار برای همه ما است. در واقع هدف از این فیلم Tawai هرگز به پشت ساعت بلکه به تشخیص آنچه که می تواند یکپارچه از جوامع دیگر و شاید خود ما از گذشته به ما پیچیده تمدن امروز است. من زنده فوق العاده ممتاز و زندگی هستم و به خوبی آگاه است که بسیاری از مطالب من لذت هستند و تنها ممکن است به دلیل دور شیفت به کشاورزی زندگی می کنند و مازاد آن ارائه شده است. آن را تنها از طریق حل و فصل و کشاورزی است که ما قادر به تخصص مهارت ها و تصویب آنها را اجازه می دهد ما را به تدریج ایجاد شگفتی همه ما لذت ببرید. اما این هم درست است که این تغییر به حل و فصل اهلی و جهانی شدن شده است علت ریشه بسیاری از مشکلات مانند ما نابینا مصرف و تخریب محیط زیست آن را به ارمغان می آورد و همچنین جامعه ما بحران, جنگ, شیوع بیماری و قحطی. همه اینها نسبتا ناشناخته در به طور کلی پایدار و به طور طبیعی انعطاف پذیر راه های از شکارچی جمع. اما شاید تغییر ما مبتلا بیشتر است و این حرکت برای قدرت متمرکز و بزرگ نابرابری ها و مشکلات این باعث ایجاد یک نقطه ریچارد ویلکینسون باعث می شود تا به خوبی در مصاحبه خود در وب سایت ما. در عین حال ما به نظر می رسد فرا گرفته در یک داستان است که ما را نگه می دارد و اعتقاد داشتند که رقابت و پرخاشگری غیر ممکن است برای سرکوب بدون قدرت مرکزی. و ما می شوند برای باور این داستان را زمانی که خارج از گروه ها مانند Penan وجود دارد تقریبا هیچ فرهنگی شواهد نشان می دهد در غیر این صورت.

زمانی که ما نگاهی به تاریخ اخیر حتی بیشتر خیرخواه تلاش برای ایجاد یک جامعه برابر است و به طور کلی به پایان رسید با یک کلیه-قدرتمند و متمرکز بودن بدن دیگری جایگزین شد. شورش های کمونیستی و انقلاب هستند و نمونه های خوبی از این است. و متاسفانه به نظر می رسد که مهم نیست که چگونه به خوبی معنای اولیه تلاش برای ایجاد چیزی زیبا شده اند ممکن است که در آن قدرت متمرکز فساد است هرگز به مراتب پشت سر. و در همان زمان anarchical غیر متمرکز جوامع برای همه منافع خود هستند شکننده و در معرض تاخت و تاز کردن به عنوان Penan در حال تجربه در حال حاضر. هر راه حلی بنابراین باید یک جهانی اگر چه این به نظر می رسد غیر ممکن است. اما در آن است ؟

هر نسلی نظر خود را برای زندگی در بی سابقه بار و هر حق است به یک درجه است. قطعا یکی از تفاوت های امروز توانایی ما برای برقراری ارتباط مستقیم با یکدیگر بدون نیاز به دست آوردن اطلاعات ما از diktats از متمرکز بدن مانند رسانه های کلیسا یا دولت (و یا حتی رئیس و شمن). با اینترنت یک عصر جدید است که واقعا سپیده – یکی که در آن داستان ها و الگوهای رفتاری می تواند و در حال حاضر به سرعت در حال تغییر فرهنگی مناظر. ما در حال حاضر در یک موقعیت که در آن ما می توانیم در مجموع ایجاد یک پارادایم جدید, اگر ما تا آرزو و این واقعا برای ما امکان آزادانه ایجاد و شنیدن جدید روایات, از جمله یکی که به ما می گوید که egalitarianism ممکن است در واقع ما مشترک میراث آبا و اجدادی و مطلوب راه برای شکوفا. علاوه بر این ما در حال حاضر متعدد روبرو بحران جهانی است که می تواند اگر ما را انتخاب کنید به طور فعال متحد کردن ما برای غلبه بر ما ساخته مرزهای رقابت و حرص و آز برای پیدا کردن ما معنا و شادی در بیشتر منسجم روابط با یکدیگر و سیاره ما است.

اما البته این برای تلفن های موبایل بسیار تخیلی و رمانتیک. به وضوح وجود دارد بسیاری از درمان است که باید انجام شود و پس از آن حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق مردم می خواستند تغییر همیشه وجود دارد این مشکل از کشتی قدرت از کسانی که نمی خواهید به ترک آن – و این مانع می تواند احساس غیر ممکن است برای غلبه بر. اما آن را بسیار به احتمال زیاد ما برای اولین بار با آن مواجه شده اند از جمله یک قدرت جهانی مبارزه وجود دارد و ممکن است واقع شده است حداقل یک دوره در تاریخ زمانی که ما با موفقیت پیمایش یک تغییر چشمگیر از قدرت رقابتی ساختار برای برابری طلب آنهایی که – چیزی است که ما باید در بعد نگاه.

جایزه صحنه: Ayahuasca بودند.

“به درون بنابراین بدون”
Hermes Trismegistus

بسته شدن کلمات Tawai نشان می دهد که ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به توازن دنیای درونی ما به منظور حرکت رو به جلو با هم. در عین حال این سفر به دنبال در داخل و مسئولیت اعمال ما یکی از آسان – و آن را قابل درک است که چرا بسیاری از این ایده را رد. مایل به شروع سفر درونی آن را ضروری به این باور است که آن را نه تنها ارزش آن را, اما همچنین لازم است – آن را به عنوان اغلب نیاز به یک معامله خوب از قدرت به صورت اجتناب ناپذیر شخصی واقعیات. اما سفر خود من ساخته شده است آن را برای من روشن است که با در نظر گرفتن زمان برای التیام درونی ما زخم را نیز به بهبود روابط ما با کسانی که در اطراف ما. که گفت می رود “به عنوان ظرف بنابراین بدون.”

وجود دارد راه های بسیاری برای درمان ذهن و بدن از طریق ابزارها و تکنیک های مانند مدیتیشن یوگا, طبیعت خلوت breathwork روان درمانی و غیره. در برش نهایی از Tawai ما تصمیم به تمرکز فقط در مراقبه اما در ساخت این فیلم ما همچنین بررسی دیگری است.

من همیشه زده بی شمار راه های که در آن بسیاری از گروه های قبیله ای با استفاده از گیاهان اطراف آنها را به تعمیق ارتباط خود را با طبیعت و هر یک از دیگر. و داشتن partaken در بسیاری از مراسم, من صادقانه می گویند که این مانند مدیتیشن خلوت شده اند و برخی از مفید ترین تجربیات زندگی من است. به عنوان ما می بینیم در صحنه پاداش Ayahuasca همراه با فیلم و DVD/Blu-Ray disk, دکتر رزا Giove از معروف Takiwasi اعتیاد مرکز شفا در پرو و shamanic شفا دهنده Kajuyali Tsamani از نبی Nunhue کلمبیا به ما بگویید چه این داروها معنی به آنها را. به نظر می رسد به عنوان اگر خواص دارویی این گیاهان باید از این ظرفیت به نسخه ذخیره شده تروما برگزار شد در بدن – تروما است که می تواند اثر نامطلوبی بر رفتار ما اغلب ناخودآگاه. برای بسیاری از کسانی که گرفته اند در این مراسم کار با این گیاهان می تواند واقعا معجزه آسا و برادر من تجربه وحدت و همدلی در صحنه پاداش به ما می دهد یک اشاره کوچک از این.

اما چنین سفر همیشه بسیار آسان است و داستان از رافائل (به عنوان به خوبی به عنوان من خود را در تلویزیون من را نشان می دهد), به ما یادآوری می کنند که ما باید آماده به صورت خودمان را در یک نور جدید. این قدرتمند هستند گیاهانی که نیاز به مقدار زیادی از توجه و درک قبل از آنها گرفته شده است. بسیاری از آنها غیر قانونی در کشورهایی مانند خود من و تعصب و شبهات مطرح شده توسط رسانه های جریان اصلی می تواند پر شور در افراطی است. من معتقدم که ما نیاز به این داروها در حال حاضر بیشتر از همیشه اما آن را مهم و حیاتی است که آنها در حال اجرا با خیال راحت توسط کسانی که می دانند آنها را به خوبی. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت ما بروید.

جایزه صحنه: Mbendjele.

“کارشناسی ارشد ابزار هرگز از بین بردن خانه استاد”
Audre Lorde

اگر فیلم Tawai دعوت ما را به خودمان نگاه کنیم و مسئولیت ما رفتار گذشته جایزه صحنه Mbendjele است یک تماس به عمل است.

این Mbendjele مردم از کنگو و مانند Penan آنها بیش از حد برابری طلب فوری-بازگشت عشایری جمع شکارچی. در Tawai جروم لوئیس به ما می گوید که زندگی در یک جامعه مساوات طلب نیاز به “کار بر روی یک دسته از سطوح: سیاسی, اجتماعی و اقتصادی” و سفر ما به Mbendjele اجازه می دهد تا ما را به رعایت این ثابت گروه تلاش برای حفظ تعادل است. در یک زمان برخی از Mbendjele مردان با اشاره به یکی از دوستان خود “ببینید که مرد بیش از وجود دارد” آنها گفتند: “همه ما می دانیم که او یک شکارچی بزرگ است اما از چند سال پیش شروع کرد به لاف زدن در مورد آن, بنابراین همه ما متوقف شکار رفتن با او و زنان حاضر به طبخ گوشت است. ما نمی خواهیم که رفتار در اینجا”.

در حالی که این مثال به ما نشان می دهد چگونه پشتکار هر کس در این گروه در حال تلاش برای مقاومت در برابر ادعا می کند به وضعیت, به طوری که برای حفظ هماهنگی وجود دارد و رسمی تر آیین های طراحی شده برای رسیدن به همان هدف است. اینگرید به ما می گوید که آنها در درجه اول این کار را از طریق ماسانا یک فرم از بازی رقص و آهنگ و مطمئن شوید که به اندازه کافی نگاه ما به زنان و شوخی و اذیت کردن مردان است. این قدرتمند در صحنه به تماشای, و حتی بیشتر از آن به تجربه دست اول. اینگرید به من می گوید که این اذیت کردن راه و رسمی از عموم پرداختن به رفتار ضد اجتماعی در این گروه است. مردان شده اند تهاجمی بی احترامی یا حتی تنبل دوستداران شوخی, طنز آمیز, اما پافشاریای برگزار شد به حساب توسط زنان در جامعه فضا.

چه جالب در مورد این مراسم راه آن را نشان می دهد که چگونه زنان چالش رفتار مردان است. به جای ورود به یک مبارز فضایی آنها تجسم خود را با کیفیت های جمعی قدرت بیان قوی از طریق شهود و تمایلات جنسی. اما این زنان را انتخاب کنید به نگه داشتن یک مرکز درمانی برای بیش از حد طولانی به عنوان این است که یک جامعه مساوات طلب و نه سلسله مراتبی مادر سالاری. آنها بر این باورند که برای نگه داشتن قدرت برای بیش از حد طولانی می تواند منجر به خشم به طوری که آنها با کمال میل حاضر اجازه می دهد فضا برای مردان به نوبه خود از طریق مراسم خود به نام Ejengi.

این Mbendjele مردان به ما بگویید که Ejengi به ما طول می کشد به “ریشه های زندگی” به “آغاز جهان”. جروم تفسیر این مراسم در مطابق با تئوری چگونه بشریت غلبه آن سلسله مراتبی پستانداران میراث فرهنگی و نهاد اعتماد مبتنی بر برابری طلب جامعه در خود جای داده است. یک محیط فعال است که زبان و فرهنگ به تکامل است. در طول مراسم اجرا یا نمایش مجدد از طریق آهنگ و رقص Ejengi به نظر می رسد به عنوان نماد مرد آلفا که باروری تسلط زن ما اجداد را رد کرد و همزمان دعوت از مردان دیگر به آنها ملحق شود. این دعوت توسط زنان Mbendjele می گویند, تاسیس جامعه به عنوان آنها به زندگی می کنند آن را امروز. مردان و زنان همچنان به همکاری با یکدیگر برای کاهش گرایش به احتکار رقابتی و تهاجمی نر روح به طوری که همه می توانند با هم زندگی می کنند به عنوان برابر است. اگر این مورد است, این مراسم پژواک از طریق اعصار به ما یادآوری از باور نکردنی ترین دستاورد بشر تاریخچه – زمانی که رقابتی سلسله مراتبی گروه تحت سلطه تهاجمی مردان بودند با موفقیت جایگزین جوامع برابر است.

وجود دارد بیشتر غنا و پیچیدگی در این ایده ها بیش از هر من باید قبل از مواجه می شوند و ابراز آنها را به خوبی دور از آسان است. باورهای اطراف هویت جنسی و, تفاوت ویژگی های و نقش های جنسی و جنسیتی هستند در حال تحول است و قطعا نه برای من به آنچه اگر هر نقش مردان و زنان و یا ویژگی های مردانه یا زنانه ممکن است و یا باید همیشه بود. اما دیده می شود که راه زنان Mbendjele قدرت خود را نگه دارید در مرکز جامعه خود را با هم در همبستگی تایید صدای خود را در درون جامعه من احساس کردم که من شاهد چیزی بسیار مهم است که نیاز به اشتراک گذاشته شود. برای من نشسته وجود دارد تجربه قوی قدرت و آزادی کسانی که زنان خودشان را به خواست آنها در راه خود را از من دور منفجر شد – و من کشف یک احساس است که همچنان به رشد امروز… امید.

سازمان دیده بان Tawai در فیلمهای اکشن
برای اطلاعات بیشتر در مورد این فیلم بازدید www.tawai.earth

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>