معلمان در صورت تهدید کتاب ممنوع چین هل حزب خط در هنگ کنگ مدارس

تایرون Siu ایسنا

دانش آموزان دبیرستانی تشکیل یک زنجیره انسانی در نزدیکی هنگ کنگ مدرسه پردیس در 12 ژوئن در اعتراض به یک استاد راهنمای بیش از آنچه به آنها گفته بودند که او عقاید سیاسی.

دلار هنگ کنگ — معلم دبیرستان Dom چان به حال فرد درخواست از دو مافوق در حالی که در حال توسعه در سال آینده, چینی, تاریخچه برنامه درسی: حذف معابر از فیلسوف Su Xun شناخته شده برای 11th قرن, مقالات در جنگ های نظامی و اصلاحات.

“آنها به من گفت: ‘شما نیاز به اسکن کتاب درسی را با دقت'” به عنوان Su نوشته می تواند “تحریک خشونت در دانش آموزان و یا آنها را به فکر می کنم انقلاب خوب است” گفت: چان.

با وجود سوء ظن در مورد پاک کردن یک ادبی luminary ترانه سلسله 26 ساله انطباق.

به عنوان چین حزب کمونیست گسیختن هنگ کنگ آزادی معلمان با فشار به پا پکن خط. مدارس در حال ظهور به عنوان ایدئولوژیک battlegrounds به عنوان مقامات به دنبال تبدیل freethinking دانش آموزان به میهن پرستان وفادار به سرزمین مادری از طریق مجازات اجبار نظارت و تبلیغات-سبک آموزش و پرورش است.

“من احساس می کنم که ما باید به طور ناگهانی قرار داده شده است در خط مقدم” گفت: چان, که, چینی, تاریخچه برنامه درسی مقامات اجباری ساخته شده برای اولین بار. “دولت به نظر می رسد که در بر داشت که آموزش و پرورش آسان تر است به سرزنش برای وضعیت کنونی در هنگ کنگ و راحت تر حل کنند.”

فرهنگ خودسانسوری و کنترل دولت بود که در حال حاضر در حال رشد در مدارس تشدید اخیرا در پکن معرفی قانون تامین با هدف از بین بردن مخالفان با توجه به نزدیک به یک دوجین از معلمان و دانش آموزان صحبت کرد که به واشنگتن پست. قانون منتشر شده 30 ژوئن وادار هنگ کنگ دولت به “ارتقاء امنیت ملی آموزش و پرورش” و مشخص می کند در دانشگاه برای “نظارت و مقررات است.”

این هفته مقامات آموزش و پرورش گفت: مدارس به نقد و بررسی مجموعه کتابخانه خود را و حذف کتاب است که می تواند نقض قانون است. عناوین از جمله کسانی که با دموکراسی فعال جاشوا وانگ در حال حاضر ناپدید شده از کتابخانه های عمومی ،

[با هنگ کنگ امنیت قانون چین می نویسد گسترده بین المللی قدرت خود را]

امنیت قانون است بنابراین می ترسید در هنگ کنگ بود که با شکوه تظاهرات ضد دولتی سال گذشته است که شده است وجود ندارد و بحث از آن در کلاس های درس و یا در میان معلمان و مدیران, معلمان می گویند. به جای درس و بحث در مسائل سیاسی — تا همین اواخر رایج شده و به جای سکوت در مهم ترین تغییرات از این شهر تحویل سال 1997 به چین است.

اکثر معلمان در صحبت خواست نامش فاش نشود از ترس عذاب بر دیدگاه های سیاسی خود را.

“این است که رسیدن به نقطه که در آن ما هستند و شاید اگر از ما باید ترک گفت:” 50 سال است که می آموزد تاریخچه و لیبرال مطالعات دومی که طرفدار پکن قانونگذاران را مقصر radicalizing دانش آموزان است. “چه نقطه ای از آموزش اگر همه آنها می خواهند ما را به انجام دستکاری شستشوی مغزی و کنترل ما بچه ها؟”

اشتباه معلمان, مواد اشتباه, اشتباه افراد

قوم و خویش چونگ

آسوشیتد پرس

ثانویه دانش آموزان در یک مدرسه اعتصاب در هنگ کنگ در سال گذشته است.

پیشرو پکن شارژ هنگ کنگ اداره آموزش و پرورش است که با صدور دستورات جدیدی در هفته های اخیر.

هنگامی که یک قانون جرم مسخره از چین سرود ملی زمان اثر در ماه ژوئن وزیر آموزش و پرورش کوین یونگ گفت: هنگ کنگ معلمان باید آماده به تماس با پلیس در دانش آموزان که بی احترامی آهنگ. او گفت رادیویی محلی که “افتخار به هنگ کنگ” دموکراسی غیر رسمی جنبش سرود باید ممنوع در مدارس به دلیل آن بود که “تبلیغ.” مقامات مورد نیاز مدارس برای صفحه نمایش چینی و هنگ کنگ پرچم در جشن و بازی چین سرود “مارس از داوطلبان.”

در دفتر دستور داد محلی امتحانات بدن برای حذف یک سوال در چین و ژاپن تاریخچه و گفت آن را مغرضانه و خواهد صدمه زدن به احساسات مردم چین است. و از سال تحصیلی آینده معلمان را باید متحمل جدید آموزش حرفه ای “نقش ارزش ها و رفتار.”

“آنچه که دولت در تلاش است تا بگویم این است که وجود دارد در اشتباه هستند, معلمان, مواد اشتباه, اشتباه افراد و به تازگی وجود دارد اشتباه امتحانات و این دلایل که چرا افراد جوان شده اند منجر به یک مسیر اشتباه” گفت: Ip Kin-یون که نشان دهنده بخش آموزش و پرورش در هنگ کنگ قوه مقننه. “بدیهی است که ما را قبول ندارند.”

آموزش و پرورش اداره نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر و, کاهش یافته است را به دبیر موجود برای مصاحبه.

https://www.instagram.com/p/CCDG-kapyEv/”>

معلمان می گویند آنها از ترس این اداره به دلیل آن است که مسئول ثبت نام معلمان از جمله کسانی که در خصوصی و مدارس بین المللی. چندین گفت: این اداره دستور داده است تا مدارس به اقدام علیه آنها را حتی زمانی که خود را مدیر یا هیئت مدیره مدرسه پیدا کرده است بدون تخلف است. برخی از جمله لیبرال مطالعات و هنرمند که پست های طرفدار دموکراسی طرح شخصی خود Instagram صفحه را فسخ شده است.

“ما معلمان نمی توانید هر چیزی در مورد آن گفت:” ریموند یونگ, a 30-year-old لیبرال مطالعات معلم بود که در نیمه کور در یک چشم هنگامی که او با یک گاز اشکآور قوطی در یک تظاهرات سال گذشته است. او گفت: نخبگان دختران مدرسه ای که او نشان داده بود آن را نمی خواهد تمدید قرارداد خود را پس از آن لغو شده موضوع خود را به عنوان یک دوره اجباری برای برخی از دانش آموزان است.

“در آن آمده است به نقطه ای در جنبش ما است که ما در حال مبارزه با یک جنگ و آنها را با استفاده از هر روش آنها می تواند به سرکوب ما” گفت: Yeung.

تاریخچه از بین می رود

لحظات تاریخی و موضوعات مورد بحث در حال ناپدید شدن از رسمی کتاب های درسی, معلمان می گویند. در لیبرال مطالعات درسی که قبلا باعث بحث در مورد اینکه آیا نافرمانی مدنی است که در داخل حاکمیت قانون با استناد به نمونه هایی از مارتین لوتر کینگ و مهاتما گاندی است. این حذف شد, با توجه به, معلمان پس از هنگ Kongers اعتراض در سال 2014 برای حق رای همگانی.

برخی از مدارس هشدار داده اند معلمان در برابر بحث در چین در سال 1989 قتل عام دانشجویان در میدان تیان آن من. آموزش و پرورش اداره آموزش مواد بحث انقلاب فرهنگی مائو تسه تونگ را تصفیه از روشنفکران و دیگر ضد کمونیست عناصر در یک پاراگراف.

پل یونگ

بلومبرگ

یک دلار هنگ کنگ از معترضان می گوید ماه گذشته دارای یک عکس از معروف بن بست بین یک مرد و یک ردیف از مخازن در میدان تیان آن من در سال 1989 زمانی که پکن خرد طرفدار دموکراسی تظاهرات با نیروی نظامی.

موضوعاتی که می تواند veer به انتقاد از هنگ کنگ رهبران و موسسات نیز پاک شده است. برخی از معلمان گفت: آنها پرش موضوعات در نقش پلیس. در Yeung را در مدرسه بحث و گفتگو در لی تونگ خیابان — شهری-نوسازی پروژه و پشتیبانی توسط هنگ کنگ اجرایی کری لام که تبدیل خیابان های عروسی-کارت فروشندگان به بررسی نوار high-end مغازه ها — حذف شد.

“The devil’s claw است که به تدریج کشش به آموزش و پرورش” گفت: یک مدرسه ابتدایی معلم. “آنها در حال تلاش برای کنترل تفکر مستقل از دانش آموزان برای نفوذ در این راه آنها قضاوت درست را از نادرست.”

شوخی تلفنی, عکس های برهنه و بدن مرده

معلمان نیز توصیف موارد doxing تهدید و اذیت و آزار. بیش از 40 معلمان را دریافت هشدارهای رسمی از اداره آموزش و پرورش برای رسانه های اجتماعی پست های درک شده به انتقاد از هنگ کنگ پلیس و دولت از اواخر سال گذشته با توجه به Ip.

Ip گفت: معلمان خود سانسور مطمئن نیستید “که با شکایت و کسی که حفر کردن چنین چیزهایی در برخی موارد حتی از خصوصی خود را به صفحات رسانه های اجتماعی.”

یونگ 30 سال معلم گفت که او تهدید به مرگ دریافت تماس های شوخی و تصاویر از اجساد مردگان پس از گزارش آمده است که او زخمی شده است در یک اعتراض. اخیرا مردان شروع به زنگ خود را مفت و در حال اجرا به دور است. وی از نصب دوربین های امنیتی.

“آنها شده اند بسیار موثر” یونگ اضافه شده است. “در یک سال بوده و قادر به ترساندن بسیاری از معلمان و بسیاری از ما را تحت تاثیر قرار, اما بسیاری از آنها هم از ترس به صحبت می کنند.”

[کشورها آماده را در دلار هنگ کنگ پناهندگان فرار چین سرکوب]

یک زن 24 ساله دبیرستان, معلم ریاضیات بود که دستگیر و به اتهام در ماه ژوئیه گذشته برای خشونت پرهیزی در جرائم مربوط به این تظاهرات گفت: اداره آموزش و پرورش با ارسال نامه به مدیر درخواست اگر مدرسه در نظر گرفته شده بود به حالت تعلیق درآمده.

اصل اجازه داده او را به ادامه. اما پس از معلم اطلاعات شخصی نوشته شده بود در یک doxing سایت او دریافت اواخر شب تماس از غریبه ها که متهم او را از فحشا و از داشتن رابطه جنسی با معترضان. یک نفر از طریق پست نامه ای به خانه اش حاوی عکس های برهنه دروغ ادعا که آنها از دانش آموزان خود را و که او تا به حال تشویق رفتار.

او بیش از حد به نصب دوربین های امنیتی.

برخی از مربیان را در بر داشت راه را به عقب براند. یک مدرسه ابتدایی معلم ناراضی با مواد کلاس استفاده می شود که ماندارین و ساده شخصیت های چینی استفاده می شود در سرزمین اصلی چین ایجاد شده ویدئوها در کانتونی با زیرنویس در شخصیت های سنتی مورد استفاده در هنگ کنگ. دیگران در حال نوشتن کتاب های درسی و یا ایجاد و حمایت از گروه های طرفدار دموکراسی پدر و مادر به طوری که آنها می تواند به کودکان آموزش خصوصی در مورد حوادث مانند تیان آن من.

“شما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از دانشجويان آهنگ آواز و تکان دادن پرچم گفت:” 50 سال سابقه و لیبرال مطالعات معلم “اما در پایان روز شما نمی توانید کنترل ذهن خود را.”

تایرون Siu

ایسنا

دانش آموزان دبیرستانی در ماه گذشته برگزاری آثار هنری است که به تصویر می کشد پکن سرکوب از هنگ کنگ.

تیفانی لیانگ کمک به این گزارش.

چین enacts هنگ کنگ, قانون تامین, افزایش رویارویی با ایالات متحده

ایالات متحده بلوک ویزا برای مقامات چینی مسئول ‘eviscerating’ هنگ کنگ آزادی

هنگ کنگ خانواده, ترس از ترور, آماده به فرار از شهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de