مربی تنیس می شود و نه ماه برای رابطه جنسی ضرب و جرح در جزئی

استمفورد — یک سابق تنیس مربی در نورواک و استمفورد که به گفته مقامات مجبور یکی از بازیکنان زیر سن قانونی برای انجام اعمال جنسی بود به زندان فرستاده می شود برای نه ماه توسط Stamford قاضی پنج شنبه صبح.

موریس توماس رایلی, 24, از, Woodbury, خیابان, در, Norwalk, به نظر می رسد خود را برای صدور حکم قبل از قاضی گری سفید در استمفورد دادگاه که در آن او داده شد و هفت سال و سه ماه به حالت تعلیق حکم و 15 سال مشروط.

زمانی که او می شود, توماس رایلی می تواند دوباره به زندان فرستاده به خدمت تمام یا بخشی از خود را به حالت تعلیق حکم اگر او نتواند به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی برای 10 سال نتواند به شرکت در مجرم جنسی درمان و یا معافیت قانون در هر راه.

در سال 2015 زمانی که او 20 سال سن توماس رایلی سابق استاد در مردمی تنیس در نورواک بود به اتهام دو فقره درجه اول تجاوز جنسی و سه فقره خطر آسیب به جزئی.

با توجه به اسناد دادگاه این گروه از کودکان و خانواده ها مطلع ویژه قربانیان واحد نورواک اداره پلیس در ماه مه 2015 که یک دختر 14 ساله مجبور شد به دهان برای یک مربی تنیس در نورواک برنامه.

مدیر اجرایی در نورواک مردمی تنیس گفت: در زمان دستگیری او که توماس رایلی شده بود با این برنامه از او یک کودک بود و شد مربی ارشد وجود دارد و همچنین یک مربی در استمفورد تنیس و آکادمی جوانان.

پس از اتهامات توماس رایلی اخراج شد از هر دو تنیس مدارس.

او به پایان رسید تا شفاعت شنبه به کاهش هزینه درجه دوم تجاوز جنسی تحت الفرد دکترین که او در آن مجاز است به مسابقه دولت حقایق مورد اما اذعان او احتمالا به اعدام محکوم و به اتهام اگر او در زمان پرونده به دادگاه است.

سفید تقریبا خودداری کردند در صدور حکم او را تحت الفرد دکترین اما توماس-رایلی وکیل مدافع یوجین Riccio توضیح داد که درخواست شده بود ساخته شده و به عنوان نتیجه مسئولیت مدنی نگرانی و سفید اجازه شنوایی برای رفتن به جلو.

Riccio گفت: این پرونده پیچیده بود از حقیقی و حقوقی نظر و منش عادلانه بود یکی. او گفت: عواملی که منعکس مثبت در مشتری خود بودند که او تا به حال هرگز دستگیر شده قبل از آموزش و پرورش و سابقه اشتغال.

پلیس در زمان دستگیری گفت: مدیر نورواک تنیس برنامه گزارش داد که قربانی تا به حال او را به نام و به او گفت که یکی از مربیان تنیس شده بود لمس کردن و درگیر شدن در دهان او پس از سال 2012 زمانی که او در 11 یا 12 ساله.

پس از گزارش این حادثه به DCF, پلیس اطلاع داده شد و صحبت با قربانی پدر و مادر که گفت: آنها غافل بودند که به اتهام ضرب و جرح بوده است اتفاق می افتد.

قربانی پلیس گفت که این حادثه برای اولین بار با توماس رایلی رخ داده است در ماه جولای سال 2012 زمانی که او به دنبال یک کلید است که او از دست رفته در زمین تنیس, و, که او و یکی دیگر از مربی شد کمک به او را پیدا کنید.

زمانی که دیگر مربی چپ قربانی گفت: توماس رایلی آمد تا به او و گفته شروع به دست زدن به او و او سعی به مبارزه با او.

قربانی گفت: توماس رایلی تحت پوشش دهان خود را با دست خود و شروع به “لمس کردن در مکان های که در آن شما نباید لمس کرد.”

در طول اتهام حمله به قربانی گفت: توماس رایلی ناودان او بر روی زمین و به او کلید است که او تا به حال دنبال شده است در حالی که او گفتن نه به هر کسی در مورد آنچه اتفاق افتاده بود.

قربانی پلیس گفت که او “هرگز تا ترس در زندگی” هنگامی که توماس رایلی گفته شلوار خود را پایین کشیده و به زور او را انجام کلیک در دهان او.

مدت کوتاهی پس از این حادثه قربانی گفت: توماس رایلی چپ برای کالج و رفته بود به مدت دو سال.

هنگامی که توماس رایلی بازگشت از دانشگاه در مارس 2015 او گفته دستور قربانی برای کمک به او در تمیز کردن گنجه در تنیس برنامه. قربانی گفت: پلیس توماس رایلی “ساخته شده او را انجام مسائل به او” که شامل رابطه جنسی دهانی.

در یکی دیگر از اتهام حادثه قربانی گفت: توماس رایلی دوباره به او گفت نه به هر کسی در مورد اتهام ضرب و جرح زیرا “هیچ کس نمی خواهد به او اعتقاد دارند.”

استمفورد ایالت وکیل ریچارد News گفته توماس رایلی که او بود که بدون تماس با قربانی و او مورد نیاز خواهد بود به دولت مجرم جنسی لیست برای 10 سال.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر