لندن (العالم) – دهها هزار نفر را به خیابان های لندن در روز یکشنبه محوری برای دومین روز در حال اجرا به محکوم کردن خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس با پوشیدن ماسک صورت تحمل شعار “نژاد پرستی یک ویروس است”.

روز شنبه هزاران نفر با تجمع در مرکز لندن در یک تظاهرات که صلح آمیز بود اما به پایان رسید و با تعداد کمی از مردم در برخورد با mounted police نزدیک به نخست وزیر بوریس جانسون خیابان داونینگ اقامت.

لندن رئیس پلیس Cressida دیک گفت: 27 افسران زخمی شده است در “تکان دهنده و کاملا غیر قابل قبول” ضرب و جرح در ضد نژادپرستی تظاهرات در مرکز لندن در این هفته از جمله 14 روز شنبه. دو تن از آنان به طور جدی صدمه دیده و یک افسر که سقوط از اسب او را تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

مقامات خواست معترضان به جمع آوری در لندن دوباره در روز یکشنبه هشدار آنها در معرض خطر كردن COVID-19.

اما تظاهر کنندگان هنوز هم بسته بندی جاده ها در خارج از سفارت امریکا در ساحل جنوبی رودخانه تیمز. روزنامه نگاران در صحنه برآورد جمعیت به ده ها هزار نفر.

معترضان بعد از راهپیمایی در سراسر رودخانه به سمت مجلس و Downing Street توقف بر روی پل به پایین بر روی یک زانو و شعار “عدالت در حال حاضر!”. در میدان پارلمان بسیاری از متصل خود پلاکارد به نرده ها خارج شد.

“اکنون زمان آن است که: ما نیاز به انجام کاری. ما آنقدر از خود راضی در انگلستان اما نژاد پرستی که به کشته شدن جورج فلوید متولد شد و در انگلستان در نظر استعمار و سفید برتری گفت:” 28 ساله هرمیون دریاچه بود که برگزاری یک علامت مطلب “سکوت سفید = خشونت”.

“ما باید به طور کامل دل و روده سیستم … ما نیاز عظیم اصلاحات گسترده تغییر دهید.”

تظاهرات در خارج از سفارت آمریکا در طول یک زندگی موضوع اعتراض در لندن پس از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, لندن, انگلستان 7 ژوئن 2020. رویترز/هانا مک کی

مجسمه پاره کردن

مرگ فلوید, سیاه و سفید, آمریکا, on May 25 تا تظاهراتهایی در سراسر جهان بیش از رفتار پلیس اقلیت های قومی. یک افسر پلیس بازداشت او را به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

در بریستول در غرب انگلستان ضد نژادپرستی تظاهرات پاره کردن یک مجسمه از قرن 17 تاجر برده ادوارد Colston.

روز یکشنبه در لندن در اعتراض شد و عمدتا صلح آمیز است. مردم دست می زدند تکان داد پلاکارد و شعار می دادند “جورج فلوید!” و “انگلستان است و نه گناه!”.

به عنوان اعداد کاهش یافته است, یک گروه از معترضان با پلیس در خارج از وزارت امور خارجه پس از یک مرد دستگیر شد. آنها بطری انداخت و عود و شعار می دادند “Black lives matter!” عنوان آنها سعی کردم به فشار از طریق یک خط از پلیس ضد شورش است.

نمایش به صورت اسلاید (2 تصاویر)

یک افسر پلیس با سر خون آلود بود با کمک همکاران.

پلیس گفت: 29 نفر دستگیر شده بود در روز شنبه تظاهرات در لندن برای جرائم از جمله خشونت اختلال است.

پائولین Nandoo, 60, گفت که او تا به حال شده است اعتراض در مورد نژاد پرستی از 1970s و تصاویری از خشونت ها در پایان روز شنبه در اعتراض به حال منصرف کردن او.

“وجود دارد کودکان در تمام سنین و افراد مسن در اینجا” گفت: Nandoo بود که با او برادر و 13-year-old daughter. “آنها در حال رفتن به تجربه چیزی است که ما تجربه کرده اند و ما باید سعی کنید به نمی افتد.”

نوشتن توسط کایلی MacLellan; ویرایش توسط فرانسیس کری و کوین Liffey

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de