استمفورد — پلیس دو مرد پس از تنش افزایش یافت که پلیس سعی در شکستن یک خیابان در Pequot درایو یکشنبه شب.

Sgt. Sean McGowan کرد که بین 60 تا 70 نفر در خارج 41 Pequot درایو نوشیدن پخش موسیقی با صدای بلند و برخی از سیگار کشیدن ماری جوانا. پس از اینکه پلیس وارد 28 ساله دارن صدفی به نظر می رسد بسیار آشفته و رفت به سمت یکی از ماموران با اشاره انگشت خود را در او او فریاد نژادی تهمت و تف, پلیس گفت:.

گزارش پلیس گفت: افسر عمل کرده و با خویشتن داری و هیچ حرکت در maskless صدفی, تا زمانی که او از در افسر است و هنوز هم فریاد. این افسر پس از آن شروع به گرفتن صدفی را بازداشت اما صدفی گفته مقاومت و گرفته بود به زمین و دست به دستبند, پلیس گفت:.

یکی دیگر از Quashyne پاول 18 گفته برداشت دستگیری افسر تاکتیکی جلیقه و او را بازداشت, پلیس گفت:.

McGowan گفت که این دستگیری ها ساخته می شد جمعیت دو برابر در اندازه و یک کد 30 بود به نام در رادیو اعزام هر پلیس در وظیفه به Pequot درایو.

به عنوان دیگر ماموران وارد جمعیت پرداخت.

یک ساعت و 20 دقیقه بعد یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در پا در همان محل, پلیس گفت:. پلیس مورد سوال 24 ساله بریدج مردی که برای درمان این زخم گلوله در استمفورد بیمارستان.

این حادثه رخ داده است در یک روز زمانی که تظاهرات برگزار شد در سراسر کشور از جمله در استمفورد بیش از مرگ در هفته گذشته جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس.

دستیار رئیس پلیس Wuennemann گفت: افسر صدفی بود فریاد بود خود را سیاه و سفید. اما Wuennemann گفت: “نمی دانم اگر صدفی گفت: هر چیزی در مورد فلوید در طول روبرو می شوند.

استمفورد NAACP رئیس جمهور مرد Fortt گفت که او نمی شنوند از این حادثه و هیچ کس شکایت علیه افسران پلیس بودند که در Pequot درایو یکشنبه شب.

“ملت تحت استرس در حال حاضر, بنابراین اگر هر یک افسر پلیس می آید از هر کجا که نگاه او را از یک دیدگاه منفی حتی اگر آنها فقط ممکن است وجود دارد برای کمک به. دیوانه آن چه که اتفاق می افتد خارج وجود دارد” Fortt گفت.

Fortt گفت و به تازگی نصب شده استمفورد رئیس پلیس تیموتی شاو به زودی به یک جلسه به بحث در مورد چگونه به ایجاد روابط بهتر بین پلیس و جامعه سیاه و سفید.

صدفی متهم شده بود با دخالت پلیس فروش مواد تحت کنترل در اختیار داشتن مواد مخدر و نقض صلح است.

پاول بود به اتهام در اختیار داشتن ماری جوانا.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de