هنگ کنگ (عصر ایران) – هنگ کنگ قانونگذاران در مجموعه ای به ادامه بحث در روز چهارشنبه بیش از یک لایحه جنجالی که بی احترامی چین سرود ملی یک جرم جنایی به عنوان شهر رمپ برای اعتراض در میان نهفته ضد دولتی تنش است.

فایل عکس: تظاهرات ضد دولتی شرکت در یک تظاهرات در طول زمان ناهار در مرکزی به عنوان یک قرائت دوم از بحث سرود ملی قانون صورت می گیرد در هنگ کنگ, چین 27 مه سال 2020 است. رویترز/تایرون Siu

سالانه نسبت به علامت 4 ژوئن سال 1989 سالگرد چینی نیروهای آتش باز در دموکراسی دانش آموزان در داخل و اطراف میدان تیان آن من لغو شده است برای اولین بار با توجه به کروناویروس اما فعالان هنوز برنامه ای برای تجمع.

این ممنوعیت می آید بر روی پاشنه از چین طرح به طور مستقیم اعمال قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ یک حرکت است که کشیده شده و محکومیت بین المللی و احیا تظاهرات ضد دولتی در این مستعمره سابق بریتانیا.

روز چهارشنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت: پکن تصمیم خواهد “به طور چشمگیری” ارد هنگ کنگ استقلال و بریتانیا آماده است برای تغییر آن قوانین مهاجرت به جای دلار هنگ کنگ از ساکنان.

حتی قبل از اینکه چین اعلام کرد طرح خود را برای امنیت قانون وجود دارد افزایش در تمدید انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه توسط هنگ کنگ از ساکنان در حالی که مشاوران مهاجرت را گزارش کرده اند عجله از استعلام از مردم به دنبال به حرکت در خارج از کشور.

هنگ کنگ رهبر کری لام را متهم به دولت های خارجی در روز سه شنبه از “استانداردهای دوگانه” در واکنش به پکن در نظر دارد. لام به همراه مقامات از عدالت و امنیت بخش می رسد در پکن روز چهارشنبه برای بحث در مورد قانون جدید.

برخی از شرکت ها از جمله HSBC Holdings (HSBA.L) آمده اند تحت فشار برای حمایت از امنیت ملی در قانون سابق هنگ کنگ رهبر لئونگ چون-یینگ فراخوانی از بانک جهانی برای ساخت آن از “موضع” روشن در قانون.

در چهارشنبه Jardines یکی از هنگ کنگ اصلی تجارت خارجی خانه های منتشر شده در یک صفحه کامل بیانیه در نرم افزار-پکن روزنامه Ta کونگ پی ای گفت: این مهم به تصویب یک چارچوب قانونی برای حفاظت از این شهر امنیت ملی است.

“این می تواند اطمینان حاصل شود که دلار هنگ کنگ همچنان به جذب سرمایه گذاری و افزایش فرصت های شغلی و تضمین معیشت مردم,” Jardines در بیانیه ای گفت:.

گروه گل سرسبد شرکت Jardine Matheson منابع (JARD.SI) است ذکر شده در سنگاپور است.

گزارش توسط آنه ماری Roantree و دانی Kwok; ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de