تسلا از باتری تامین کننده Catl می گوید طرح جدید یک میلیون مایل طول عمر

یک خودرو چینی باتری ساز می گوید آماده است به تولید یک محصول قادر به تأمین خودرو برای 1.2 میلیون مایل (دو میلیون کیلومتر) در سراسر این دوره از 16 سال عمر.

در مقابل اکثر خودروسازان تنها به ارائه ضمانت اعم از 60,000 150,000 کیلومتر بیش از سه تا هشت سال دوره در اتومبیل های خود را’ باتری.

معاصر Amperex Technology نشان داد که در نظر دارد به عرضه است.

اما پس از آن بود که قبلا گزارش شده است که باتری شرکت توسعه داده شد با تسلا.

آخرین اخبار نازل شد در مصاحبه Catl به رئیس داد و به خبرگزاری بلومبرگ آژانس.

“اگر کسی مکان سفارش ما آماده برای تولید” آن را به نقل از Zeng Yuqun عنوان کرد و گفت.

او اضافه کرد که این مجموعه بود اما به هزینه 10% حق بیمه بیش از باتری آن در حال حاضر منابع.

این شرکت به امضا دو قرارداد برای عرضه باتری های تسلا مدل 3 اتومبیل در ماه فوریه است. مشتریان دیگر آن شامل بی ام و و دایملر هوندا و تویوتا و فولکس واگن و ولوو.

تقاضا برای خودروهای برقی در حال رشد است.

بازار اروپا برای EVs و پلاگین در ارقام رشد 72 درصد در سه ماه اول سال نسبت به مدت مشابه در سال 2019 به نمایندگی از 7 درصد از تمام تحویل خودروهای جدید, با توجه به شرکت تحقیقاتی Canalys.

در مقابل همه گیر وزن در بازار گسترده تر است که به عنوان یک کل را دیدم تحویل پایین 26 درصد برای سه ماهه.

این شرکت گفت که Catl ادعا بود “مهم اما دشوار است به منظور بررسی”.

“این احتمال وجود دارد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تفاوت با برخی از خودرو سازان که تفاوت معنیداری وجود دارد از یک وسیله نقلیه به دیگری – به طور چشمگیری موثر بر ارزش فروش مجدد” گفت: Canalys ارشد خودرو تحلیلگر کریس جونز.

او افزود که این و دیگر عوامل از جمله گسترده تر در دسترس بودن شارژ و نقاط دیگر رانندگی محدوده – باید کمک به وسوسه بیشتر رانندگان به سوئیچ را به یک ماشین الکتریکی است.

Scrappage طرح

در ماه فوریه گذشته وزیر حمل و نقل Grant Shapps به بی بی سی گفت که بریتانیا ممکن است ممنوعیت فروش جدید بنزین و دیزل اتومبیل به عنوان به زودی به عنوان 2032 برای کمک به دیدار با انگلستان صفر-انتشار کربن اهداف.

ساندی تلگراف دیروز گزارش داد که دولت در نظر دارد با ارائه رانندگان به £6,000 خود را به مبادله موجود خودروهای برقی مدل در ماه آینده به عنوان بخشی از تلاش ها برای افزایش بریتانیا ماشین های الکتریکی تولید و صنعت است.

نیسان برگ و مینی الکتریک ساخته شده به صورت محلی و اموال هفته گزارش کرده است که تسلا نیز با توجه به باز خود را “gigafactory” باتری ماشین گیاه در انگلستان است.

اما Catl خود اروپایی تلاش در حال حاضر متمرکز در آلمان است که در آن ساختمان یک کارخانه در شرق شهر ارفورت که برنامه ریزی شده است برای شروع تولید لیتیوم-یون باتری های خودرو در سال 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر