آزمایشات نشان می دهد 4 درصد از علامت-رایگان استمفورد پاسخ ابتدا باید coronavirus

استمفورد — در جنگ از مردم در مقابل COVID-19 ویروس یک سلاح مخفی.

آن را می تواند آلوده به کسی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری و سپس گسترش است که ادراک و فهم فرد به دیگران است.

به همین دلیل شهردار دیوید مارتین مانند تعدادی از همتایان خود در سراسر کشور آغاز شده است تست اولین پاسخ دهندگان که احساس خوب — بدون سرفه بدون تب و بدون تنگی نفس هیچ نشانه ای از عفونت کروناویروس.

نتایج اولیه از تلاش آغاز شد که حدود دو هفته پیش در.

تمرکز گروه تقریبا 600 پلیس و آتش نشان و آمبولانس پزشکی کارگران 911 کنندگان و شهرستان در بخش بهداشت و درمان پرستاران.

تا کنون حدود 500 اولین پاسخ تست شده اند گفت: Laura Burwick شهردار دستیار ویژه پروژه های این شهرستان وارد شده 462 نتایج.

آنها نشان می دهد که حدود 4 درصد بدون علامت اولین پاسخ دهندگان در واقع باید این ویروس Burwick گفت.

“شهردار هدف این است که برای تست به عنوان بسیاری که ممکن است برای پیدا کردن که مثبت است بنابراین ما می توانید آنها را از نیروی کار” Burwick گفت. “یک نفر در 911 مرکز اعزام مثلا نمی دانیم که آنها این ویروس می تواند خراب کردن کل یک شیفت. که خواهد بود خوب برای امنیت عمومی.”

این شهر نگران 911 dispatchers چرا که آنها در تماس با پلیس و مقامات آتش و در مورد وزارت بهداشت پرستاران از آنجا که آنها در شهر COVID-19 سایت آزمون در وستهیلل دبیرستان.

تماس کنترل

Burwick گفت: اعداد به تاریخ نیست شکسته نوع اول پاسخگوی اما “کسانی که به طور مستقیم در معرض COVID بیماران به احتمال زیاد آلوده,” او گفت:.

تا کنون استمفورد آتش نشانی دارای شانس خوب رئیس Trevor روچ گفت. آن را به خصوص پس از استمفورد با 2,339 COVID-19 موارد و 125 کشته و چهار شنبه, بزرگترین اعداد هر شهرداری در کانکتیکات.

“ما تست کردم 200 تا کنون و 6 درصد مثبت” روچ گفت. “هیچ کس تا به حال در بیمارستان بستری شود. همه بازیافت در خانه.”

این شماره ها تعجب خوب رئیس گفت.

“ما سخت کار برای اطمینان از قرار گرفتن در معرض کم است و مردم به عنوان به زودی به عنوان ما می دانیم که آنها به آن نیاز دارید,” او گفت:. “هر کس می پوشد فولاد ماسک در تمام زمانها و ما در حال تمیز کردن firehouses مانند دیوانه. ما تغییر کرده پاسخ پروتکل به مطمئن شوید که ما در معرض یک تعداد کمتری از مردم به هر کسی که COVID مثبت است.”

محدود کردن قرار گرفتن در معرض شروع می شود با 911 dispatchers که سوال برای تعیین اینکه آیا یک تماس گیرنده دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و یا زندگی با دیگران که مثبت و طبیعت نشانه های خود را.

“اگر شخص بزرگ داشتن مشکل در تنفس ما قرار دادن آتش نشانی با اورژانس” روچ گفت. “اگر آن را یک COVID تماس بگیرید اما فرد در ناراحتی شدید ما ارسال تنها یک آمبولانس برای انتقال این فرد به بیمارستان.”

بسیاری از آتش نشانان که تست مثبت شده اند پاک به بازگشت به کار; نیروی انسانی بوده است نه تحت تاثیر رئیس گفت.

1st در صحنه

که بحرانی در استمفورد که در آن آتش گروه اغلب به پزشکی تماس اول است.

“همه درگیری هستند (تکنسين) بنابراین اگر ما وجود دارد و فرد در ديسترس تنفسی ما اداره اکسیژن یا احیاء” روچ گفت. “ما وجود دارد می توانید سریعتر از اورژانس چرا که ما بیشتر مردم و ما استراتژیک قرار داده شده در این شهرستان است. ما می توانیم به هر چیزی در عرض چهار دقیقه. اورژانس وجود دارد می توانید در هفت دقیقه. در دقیقه اضافی مهم است.”

استمفورد اورژانس دستیار ارشد ادوارد براون گفت که او تا به حال یک فرصت و در عین حال به محاسبه درصد از امدادگران که تست مثبت اما او نمی شود شگفت زده اگر آن را تا حدود 10 درصد یا 12 درصد است.

“ما بیشتر در معرض روز به روز. ما درمان افراد نزدیک و انجام روش های پزشکی نزدیک” براون گفت. “ما شده است با پوشیدن دنده محافظ برای هفته ها. ما باید ماسک در همه زمان ها است. ما با قرار دادن ماسک بر روی بیماران برای محافظت از ما. ما بسیار مراقب باشید.”

سطح نیروی انسانی خوب هستند در حال حاضر براون گفت.

“ما در حال نظارت بر آن از نزدیک,” او گفت:. “تماس را وارد — ما در حال اجرا به عنوان دیوانه به عنوان ما چند هفته پیش. اما آن را هنوز هم ثابت است.”

ویروس در تماس

برای استمفورد اداره پلیس ایالت فاصله سفارشات تصویب رسید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس منجر به کمتر, تماس, رئیس تیم شاو گفت.

در دو دسته با این حال حجم تماس افزایش یافته است. یکی برای پلیس کمک روانی-مسائل بهداشتی دیگر می افتد تحت عنوان “dead on arrival.”

این دعا را عمدتا افراد مسن تر که مرگ در خانه های خود شاو گفت. آن را زیر یک روند ملی هر چند روشن نیست که آیا مردم قربانیان COVID-19 یا قربانیان از مشکلات پزشکی برای آنها که به دنبال کمک برای ترس از ابتلا به این ویروس در مطب و یا بیمارستان.

تا کنون حدود نیمی از شهر را افسران پلیس شده اند تست شده و 3 درصد مثبت بودند شاو گفت.

“در بسیاری از موارد نتیجه از تماس های که در آن یک افسر آمد و در تماس نزدیک با فرد مبتلا به این ویروس و یا ما پیدا کردن بعد که آنها تا به حال آن را” شاو گفت. “دیگر از آن ما در حال تلاش برای نگه داشتن مردم به دور از هر یک از دیگر. آنها به اشتراک گذاشتن اتومبیل, اما ما با پوشیدن ماسک در اطراف ساختمان وجود دارد و هیچ خط تر بنابراین ما لازم نیست که 30 نفر در یک اتاق است.”

شیفت به اندازه کافی کارکنان شاو گفت.

“ما در موقعیت مناسب و معقول به عنوان در حال حاضر,” او گفت:. “من امیدوار هستم که ما می توانیم حفظ آن است.”

نیاز برای آزمون

Burwick گفت: بدون علامت پاسخ اول که تست مثبت قرنطینه می شوند و کسانی که تست منفی هستند مجددا دو هفته بعد حتی اگر آنها هنوز هم هیچ نشانه ای ندارند. این شهرستان در اجرای برنامه اما بینی-تست های گرد برای بیشتر قسمت ها پرداخت می شود برای اولین پاسخ دهندگان سلامت-بیمه ارائه دهندگان Burwick گفت.

مارتین گفت: در هفته گذشته دولت گسترش این برنامه به 1400 کارگران در این شهرستان را پنج خانه های پرستاری و پنج کمک امکانات زندگی.

در سراسر کشور مشکل از اخذ آزمون به شمار محدودیت Burwick گفت.

“ما به دنبال در همه جا ما می توانید برای دریافت بیشتر,” او گفت:. “ما لازم نیست به اندازه کافی برای تست هر فرد در ستمفرد. اگر ما خواهد بود. در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی آن مکان که در آن ما می بینیم بسیاری از ویروس.”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de