تایلند در نظر گرفتن بازگشایی بیشتر کسب و کار به عنوان ویروس به نظر می رسد شامل

فایل عکس: یک آرایشگر shaves یک مشتری در یک آرایشگاه در مقابل کاخ بزرگ آن را به عنوان بازگشایی پس از ماه ها بسته بودن به عنوان دولت تایلند برطرف انزوا اقدامات میان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در بانکوک, تایلند 7 ژوئن 2020. رویترز/Jorge سیلوا/فایل عکس

بانکوک (ایسنا) – تایلند خواهد شد در نظر گرفتن یک برنامه بازگشایی بیشتر کسب و کار و موسسات از اوایل ژوئن 15, رسمی روز چهارشنبه گفت: پس از این کشور گزارش کرده است هیچ محلی انتقال از coronavirus در گذشته 16 روز.

دولت مرکز COVID-19 وضعیت دولت را در نظر بگیرید که برنامه ریزی برای مرحله بعدی بیشتر “خطر بالا” reopenings روز جمعه گفت: Taweesin Wisanuyothin این مرکز میگویند.

پیش نویس این طرح در حال حاضر شامل مدارس فروش الکل در ناهار خوردن در رستوران و کنسرت با ترتیبات صندلی تفریحی پارک ها و زمین های بازی و امکانات ورزشی است.

کسب و کار و فعالیت می تواند رزومه در اوایل ژوئن 15 یا مدتی قبل از پایان ماه گفت: Taweesin.

این طرح هنوز شامل سالن های شبانه و یا “ماساژ” سرو او گفت:.

از اوایل اردیبهشت, تایلند به تدریج برداشته محدودیت در کسب و کار و فعالیت های مراکز خرید و پارک های عمومی و رستوران ها و سالن های ورزشی و سینما.

تایلند گزارش داد چهار coronavirus موارد جدید مرگ و میر در چهارشنبه آوردن مجموع آن به 3,125 تایید عفونت که 58 شدند مرگ و میر.

جدید موارد قرنطینه اتباع تایلندی بازگشت از ماداگاسکار پاکستان و هند گفت: Taweesin.

گزارش Patpicha Tanakasempipat; ویرایش توسط اد دیویس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر