تایلند به لغو مقررات منع رفت و آمد بیشتر محدودیت به عنوان ‘سفر حباب’ هدفمند

بانکوک (ایسنا) – تایلند خواهد آسانسور در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد و سهولت بیشتر محدودیت در هفته آینده سخنگوی آن coronavirus نیروی کار گفت: پس از این کشور گزارش کرده است هیچ محلی از انتقال این ویروس به مدت 18 روز.

فایل عکس: مردم با پوشیدن ماسک صورت, فروشگاه, داخل Sampheng بازار عمده فروشی به عنوان تایلندی دولت برطرف انزوا اقدامات زیر coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در بانکوک, تایلند, ژوئن 10 سال 2020 است. رویترز/Athit Perawongmetha

تایلند نیز برنامه ریزی برای بازگشایی به بازدید کنندگان خارجی با ایجاد به اصطلاح سفر حباب با کشورهایی که همچنین موفق به مهار این ویروس هر چند هیچ تاریخ مورد نظر تنظیم شد گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

“حکومت نظامی برداشته خواهد شد موثر در 15 ژوئن همراه با کاهش برخی از فعالیت های” Taweesin گفت که سخت اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم مورد نیاز مشاهده می شود در تمام فعالیتهای عمومی است.

مدارس با کمتر از 120 دانش آموزان, نمایشگاه, سالن های کنسرت های موسیقی, فیلم, محصولات, زمین های بازی و پارک های تفریحی و مسابقات ورزشی بدون تماشاگر و فروش الکل در رستوران ها می توانند رزومه دوشنبه آینده, او گفت:.

بارها و بارها و کارائوکه رسانه ها بسته باقی خواهد ماند, او گفت:.

سفر می تواند بازگشایی با کشورهایی مانند چین و ژاپن و کره جنوبی و استرالیا و نیوزیلند و برخی از کشورهای شرق میانه, Taweesin گفت: به عنوان به خوبی به عنوان همسایه مانند لائوس و میانمار و کامبوج.

“گروه هدف این است که مسافران کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مایل خدمات پزشکی و درمان در تایلند,” او گفت:.

هیچ تاریخ تنظیم شده در کاستن از محدودیت های بین المللی ورود که هنوز هم ممنوع تا پایان ماه ژوئن است.

تایلند شده است و به تدریج کاهش محدودیت در تلاش برای احیای اقتصاد خود و پس از ظاهر شدن حاوی ویروس است.

آن را ثبت کرده است 58 مرگ و میر تا کنون و 3,129 تایید موارد – که بسیاری از آنها بهبود یافته اند.

گزارش Panarat Thepgumpanat و Panu Wongcha-um; ویرایش توسط اد دیویس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de