تایلند به دنبال رفع خطاهای که مجاز آلوده خارجی در

رایونگ تایلند — مقامات تایلند خواست تقریبا 1,900 مردم به قرنطینه خود را دریافت و تست شده برای coronavirus پس از شکست در غربالگری اجازه دو خارجی ها با این بیماری به یک خطر برای سلامت عمومی است.

آژانس هماهنگی تایلند coronavirus پاسخ نیز اعلام کرد این عقب مقررات برای پذیرش بازدید کنندگان خارجی به منظور سفت کردن روش.

حوادث مربوط به تازه وارد خارجی پدید آمده پس از هفت هفته در تایلند که تنها جدید تایید موارد coronavirus بودند از تایلند عودت از خارج از کشور با موارد انتقال محلی گزارش شده است. دولت بوده است مشتاق به آغاز روند بازگشایی این کشور برای بازدید کنندگان خارجی به خصوص گردشگران که در حال حیاتی کمک به اقتصاد است.

خشم قابل لمس بود در شرق استان رایونگ که در آن یک عضو از یک بازدید 31-عضو ارتش مصر تیم که تست مثبت برای این بیماری ظاهرا skirted مقررات به خرید بروید با همکاران خود را.

مورد دوم درگیر آلوده 9 ساله دختر یک دیپلمات خارجی که خانواده اش پس از بازگشت از سودان و ماند در مجتمع مسکونی در بانکوک.

Taweesilp Visanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت گفت: تماس با ردیابی برنامه نشان داد که 1,882 مردم ممکن است عبور از مسیرهای با آلوده مصر و خواست آنها را به خود منزوی برای 14 روز و تست شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هفت نفر شناخته شده اند که تا به حال تماس مستقیم با مردی که قبلا قرنطینه.

مقامات در رایونگ بسته چندین مدرسه و یک مرکز و مهر و موم کردن بخشی از هتل که در آن مصریان ماند.

صف های طولانی از مردم شکل گرفته در خارج از یکی از این دو مراکز مصر سفر کرده که در آن مقامات بهداشتی رایگان ارائه شد coronavirus آزمون. پرسنل پزشکی در دو تلفن همراه آمبولانس اداره سواب بینی.

“من آمد به این محل اغلب” گفت: Pattamaporn Wonggnam یک 28 ساله کارمند “هنگامی که من این خبر را شنیده بودم کاملا نگران است.”

این حادثه ظاهرا اولین آزمون دولت تایلندی Chana تماس با سیستم ردیابی است که در آن بازدید کنندگان به مراکز خرید و دیگر اماکن عمومی برای اسکن کردن یک کد QR با تلفن های خود را بر ورود و خروج. دولت گفت: این امر ارسال پیام به کسانی که پرچم به عنوان ممکن است در خطر است.

معاون بهداشت وزیر Satit Pitutecha تایید کرد در یک کنفرانس خبری در رایونگ که آلوده مصر بخشی از یک گروه که رفت خرید. او آنها را سرزنش برای همکاری با قوانین هدایت انزوا از بازدید کنندگان خارجی است.

این COVID-19 مرکز در روز دوشنبه نشان داد که جزئیات از ارتش مصر تیم stopovers در U-Tapao فرودگاه در رایونگ.

این گروه وارد در تایلند از طریق امارات متحده عربی و پاکستان در جولای 8 و پرواز به چنگدو در چین و بازگشت در تاریخ 9 ژوئیه. آنها آزمایش برای coronavirus در جولای 10 و همان روز اعضای گروه بازدید از چند مکان های عمومی از جمله مراکز در رایونگ.

زمان نتایج آلوده را تست شد و فرآوری شده در جولای 11, مصر, تیم, ترک کرده بود برای خانه.

COVID-19 مرکز سخنگوی Taweesilp گفت: اجازه فرود در حال لغو هشت مصر پرواز به علت عدم همکاری از هفته گذشته در بازدید از تیم نظامی.

مصر سفارت در تایلند منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه ابراز “خود را صادقانه ترین تاسف و همدردی” به همه متاثر از این حادثه. آن گفت: در آن مشغول به کار بود با مقامات تایلندی به کاهش هر گونه تهدید برای بهداشت عمومی و ارائه اطمینان داد که آن نظامی خدمه دنبال سخت سلامت اقدامات قبل از شروع پرواز. کل تیم درگیر در رایونگ حادثه “گذشته بود COVID-19 غربالگری قبل از شروع سفر ،

Taweesilp تایلندی سخنگو همچنین گفت: مجوز برای سه دسته از بازدید کنندگان خارجی که به تازگی اجازه ورود مهمانان VIP دولت دیپلمات و یا نمایندگان سازمان های بین المللی و تجار و سرمایه گذاران و دیگران در تایید ماموریت — به طور موقت به تعویق افتاد و در انتظار یک وصله پینه کردن از ورود روش. گروه دوم اجازه داده می شود برای سفر در بازگشت پرواز به تایلند.

در رایونگ یک زن 68 ساله مدیر شرکت ابراز ناراحتی بیش از چگونه دولت وضعیت به کار گرفته.

“من عصبانی هستم چون این نباید اتفاق می افتد. آنها باید قرنطینه همان Thais که سفر چه کسی باید قرنطینه برای 14 روز” گفت: Panpen Sakulkru. “چرا این گروه از مردم دریافت یک امتیاز بود و قادر به جست و خیز قرنطینه?”

یک سوم تجدید نظر در قوانین اعلام شده توسط COVID-19 مرکز نیاز به ورود دیپلمات به ماندن در دولت-نظارت قرنطینه به مدت 14 روز به جای خود جدا.

که حاکم بود و ظاهرا در پاسخ به مورد دختر یک دیپلمات از سودان که خانواده سفر از میهن خود در جولای 7 و گزارش آزمایش منفی برای coronavirus در هنگام ورود در بانکوک. اما دختر شد و مجددا پس از نشان دادن علائم و شد مثبت است.

خانواده شده است ماندن در یک مجتمع مسکونی در بانکوک است که مقامات بهداشتی را در حال حاضر بررسی برای هر گونه گسترش این بیماری است. دیپلمات ها بر خلاف عادی خارجی از ورود تایلند نداشت باید برای ماندن در دولت امکانات قرنطینه اما قوانین هدایت خود را قرنطینه نمی شد به وضوح مشخص است.

آسوشیتد پرس نویسنده Busaba Sivasomboon در بانکوک کمک به این گزارش.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de