17-عضو خانواده است که زندگی در کنار هم با هم خوردند و coronavirus با هم

Mukul Garg

چهار نسل از Garg خانواده زندگی می کنند با هم در یک خانه در دهلی نو. تقریبا همه از بزرگسالان تست مثبت برای رمان coronavirus از جمله 90 ساله و یک زن 87 ساله است.

دهلی نو — زمانی که Mukul Garg متوجه شدند که یکی از اعضای خانواده اش تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus او بلافاصله می دانست که این تنها آغاز است.

خانواده گسترده اش باقی مانده بود در داخل برای هفته ها در سراسر کشور مستند غذا خوردن با هم و بازی با هم در خانه آنها را به اشتراک در هند سرمایه است. آنها 17 نفر در همه, در محدوده سنی 3 سال تا 90 سال است.

Mukul, 33, زده بود ساده و ویرانگر سوال: چگونه بسیاری از آنها از دست دادن ؟

“ما می دانستیم که همه ما خواهد بود, مثبت,” او گفت:. “ما کاملا مطمئن است که کسی قربانی شود.”

این Garg خانواده را در نبرد با این بیماری همه گیر است که به طور فزاینده مکرر یکی در هند است که در چنگال یکی از بزرگترین شیوع کروناویروس. بیش از 600 ، 000 موارد و نزدیک به 18 ، 000 مرگ و میر گزارش شده است به تاریخ. فشار در بیمارستان های شدید است, وادار کردن خانواده ها به تقلا برای تخت برای عزیزان خود.

در هند آن است که مشترک برای چندین نسل از یک خانواده به زندگی در زیر یک سقف, چیزی است که از یک منبع فرهنگی غرور و افتخار است. آمار دولتی نشان می دهد که 42 درصد از خانواده ها “nonnuclear” خانواده ها است.

چنین ترتیبات نشان دهنده یک چالش برای افراد جوان به دنبال محافظت از خود را مسن تر بیشتر آسیب پذیر بستگان از قرار گرفتن در معرض ویروس. حدود نیمی از مرگ و میر ناشی از کروناویروس در هند شده است مردم بیش از سن 60.

[هند مستند باعث مشکلات بی حد و حصر. همچنین الهام بخش فوق العاده ای سخاوت.]

فقط در چند روز و 11 نفر از Garg, خانواده, تست مثبت برای ویروس. در میان آنها بودند Mukul 90 ساله بستری پدربزرگ; 87 ساله مادر بزرگ; 62 ساله که به دیابت و فشار خون بالا; و 60 ساله که هم رنج می برد از همان دو شرایط.

خانه خود را در پایان یک برگ خیابانی در دهلی نو تبدیل آن به مجموعه ای از coronavirus موارد مشخص شده با قرنطینه دشنه و قطع ارتباط با دنیای خارج.

این Garg خانواده داستان یک تصویر واضح از capriciousness ویروس. برخی از مردم فرار با هیچ علائم در حالی که دیگران به طور جدی بیمار است. دانشمندان در حال بررسی این که آیا عوامل ژنتیکی از جمله نوع خون نقش در یک فرد استعداد ابتلا به این بیماری است.

Zarir Udwadia یک ریه در Laney بیمارستان بمبئی گفت که او تا به حال دیده می شود موقعیت های که در آن اعضای خانواده با تجربه شدید نتایج پس از ابتلا به ویروس نشان می دهد ژنتیکی آسیب پذیری. او همچنین شاهد سناریوی مخالف: نمونه هایی از خانواده هایی که تا به حال موارد خفیف حتی زمانی که عوامل دیگر اشاره کرد و نسبت به خطر ابتلا به بیماری های جدی.

برای Gargs زندگی هم ممکن است یک منبع از آسیب پذیری اما همچنین یک مخزن از قدرت است. سه برادر و خانواده خود را همراه با پدر و مادر خود را به حال آنچه که شناخته شده است در اینجا به عنوان یک “مشترک خانواده” تنظیم برای چندین دهه است.

برای نه سال گذشته هر برادر و خانواده اش را اشغال کرده اند یک طبقه بزرگ در یک ساختمان چهار طبقه در شمال غربی دهلی نو است. برادران مربوطه پسران با هم کار کنند در کسب و کارهای مختلف.

در زمان عادی هر شاخه ای از خانواده مصرف خود را با روال کار کودکان و دوستان و ورزش. در این مستند یک دوره غیر معمول قناعت. با همه گیر در تمام Gargs اغلب جمع آوری برای ناهار یا شام. وجود دارد بی پایان دست از کارت و بازی لی لی و مسدود کردن برچسب بر روی تراس. مردان خانواده “ناگهان تبدیل به آشپز” و شروع به تلاش کردن دستور العمل های جدید, Mukul گفت.

خانواده hypervigilant در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر ویروس. آنها باقی می ماند در داخل. تنها یک نفر در یک زمان رفت به فروشگاه مواد غذایی به خرید تجهیزات برای کل خانواده است. آنها یک مراسم برای مطابق با اصول بهداشتی فردی که آیا خرید که درگیر spritzing “هر مرئی بخشی از بدن” را با مواد ضد عفونی کننده گفت: Mukul.

در اواخر ماه آوریل یکی از Mukul حوا شروع به احساس ضعف و تب. در ابتدا خانواده بر این باور بود که یک آنفلوآنزای معمولی. چند روز بعد عمه آنیتا بیمار بیش از حد. سپس Mukul پدر و مادر هر دو توسعه تب آیا به عنوان مادر بزرگ خود را.

“ما با اعتماد به نفس است که از آنجا که ما تا به حال شده است بسیار مراقب باشید coronavirus نمی تواند اتفاق می افتد به ما گفت: Mukul مادر, مینا, دوی, 58. “اما پس از آن یکی یکی همه پایین آمد با تب.”

هنوز Gargs تردید برای آزمایش به امید آن خواهد منتقل می کند. آنها نیز از ترس: آنها نگران آنها خواهد بود طرد اگر آنها آزمایش مثبت و حتی قرار داده شده در یک نهادی شده است. فقط در مورد هر کس در خانواده شروع منزوی خود را در اتاق خود را در مربوطه خود طبقه است.

Mukul Garg

Mukul Garg, 33, نوشت گسترده حساب خود خانواده را تجربه در طول بیماری همه گیر.

پس از پنج روز تب, آنیتا شروع به دشواری تنفس. او آزمایش coronavirus و روز بعد نتیجه برگشتم مثبت است. “این همه در آمد ریزد که” Mukul نوشت: در یک پست وبلاگ و جزئیات خود را در خانواده تجربه است که مشاهده شده است بیش از 400 ، 000 بار.

آنیتا ثابت خواهد بود و جدی ترین مورد در خانواده است. پس از وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او بستری شده در یک بیمارستان خصوصی. “هنگامی که وحشت زده سخت گفت:” پسر او آبیشک, 26.

اما این ویروس همچنین رفتار غیر قابل پیش بینی. Mukuland Abhishek 90-سال-پدر بزرگ قدیمی, Shyamlal آزمایش مثبت اما نشان داد هیچ علائم در همه. خود را 87 ساله مادر بزرگ Beena, حال که تب ادامه داشت به مدت یک ماه همراه با سرفه و سردرد اما وضعیت او هرگز رو به وخامت گذاشته و به نقطه ای که آنها احساس او باید در بیمارستان بستری شود. 29 ساله و پسر عمو و همسر خود را مورد آزمایش منفی است. چهار کودکان زیر سن 6 بودند یا نه تست یا آزمایش منفی است.

Mukul آموزش دیده به عنوان یک پزشک قبل از تکمیل MBA و پیوستن به پدرش پلاستیک-بسته بندی, کسب و کار است. او و بزرگسالان جوانتر کمک به هماهنگ کردن مراقبت از خود و بستگان و توزیع استامینوفن و شربت سرفه و مکمل های ویتامین. خانواده خوش شانس به اندازه کافی به منابع مالی برای کمک به آنها را از طریق بیماری Mukul گفت.

برای مینا, Mukul این بیماری شامل تب و سرفه و سردرد و بدن درد است که به طول انجامید تقریبا دو هفته است. او روز خود را صرف گوش دادن به موسیقی مذهبی و دعا برای خانواده recovery قادر به دیدن نوه او. دختر در قانون خواهد رها کردن وعده های غذایی خود را در خارج از درب. او صرف نزدیک به یک ماه محدود به اتاق خود.

عمده نقطه عطف رسید که Mukul عمه آنیتا بود قادر به بازگشت به خانه پس از 10 روز در بیمارستان که در آن او تا به حال دریافت اکسیژن درمانی. همسایگان کف و زنگ زد زنگ خود را از بالکن به عنوان او راه می رفت. خانواده انداخت گلبرگ های گل.

چگونه خانواده آلوده شد در وهله اول یک راز باقی مانده است. آنها گمان که Mukul دایی, اولین فرد بیمار ممکن است قرارداد این ویروس در حالی که خرید مواد غذایی, اما وجود دارد هیچ راهی برای دانستن است. در آن زمان آنها بیمار شد وجود دارد موارد دیگر در این منطقه است.

در اوایل ماه ژوئن پس از همه آنها تا به حال آزمایش منفی خانواده و در نهایت پیوست بیش شام خود را اولین بار با هم در هفته. وجود دارد, خنده, خوشمزه, غذایی گیاهی و شیرین برای دسر کاستارد. قادر بودن به آغوش او عموزاده’ کودکان پس از مدت طولانی “یک احساس شگفت انگیز” گفت: Abhishek.

وجود دارد همچنین دردناک اخبار. دو اقوام دور از خانواده فوت کرده اند این ویروس در هفته های اخیر گفت: Mukul. هر دو به نام به حال به بررسی کنید در Gargs و ارائه حمایت معنوی در طول مبارزه خود را با covid-19.

“آن است که یک بیماری ساده به تسخیر” Mukul گفت. “ما فقط ساده خوش شانس.”

Tania Dutta کمک به این گزارش.

یک کوره جستجو برای کمیاب تخت بیمارستان به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در هند

Coronavirus موارد در حال افزایش است در هند. در حال حاضر اماکن مقدس در حال باز کردن درهای خود را.

می هند نمودار یک کم کربن ، جهان ممکن است بر روی آن بستگی دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de