استمفورد—یک اسپرینگدیل است و در بخش مراقبت های پس از نیمه eviscerated پس از غواصی از طریق یک پنجره خانه اش را شنبه شب و در معرض 10 افسران پلیس به خون او کشته شده است.

وجود دارد بنابراین مقدار خون در صحنه پاسخ افسران پلیس در شکل وجود دارد تا به حال به بیش از یک قربانی است.

گروهبان. Kenneth جارت مرد گفت: دختر به نام پلیس در حدود 10:30 p. m. به گزارش پدر او “تحت پوشش در خون” در خانه اش است.

زمانی که پلیس وجود دارد آنها یافت 39 سال چمباتمه پایین در سایه بعدی به مراحل جلو.

“هنگامی که او ایستاده بود تا او به طور کامل تحت پوشش در خون با چند پارگی عمیق به شکم و بازوها. برخی از روده او قرار گرفتند و حلق آویز کردن از بدن خود” دستیار ارشد تام Wuennemann گفت.

Wuennemann مرد گفت: به نظر می رسد, دعا, وقتی پلیس آمد بر صحنه است. به عنوان به زودی به عنوان او آنها را دیدم او آمد و ماموران با دست های خونین شدن خون در آنها.

پس از بررسی ماموران مشخص شد که مرد ممکن است در مبارزه با مواد مخدر و “کبوتر” را از طریق یکی از, هوای آزاد, ویندوز, جارت گفت. مرد گرفته شده بود به استمفورد بیمارستان و قرار داده شده در واحد مراقبت های ویژه به انتظار یک عمل جراحی برای قرار دادن روده او را به شکم و کوک کردن معده خود را. نام مرد منتشر شد و هیچ اتهامات جنایی واصل شده اند در برابر او.

افسران باقی مانده را با مرد او را آرام و ارائه کمک های پزشکی در حالی که پزشکان با عجله به صحنه است.

“مقدار خون شد واقعا باور نکردنی است. آن را در سراسر خانه وجود دارد و برخی بر روی یک ماشین. آن را سخت به این باور است که او قادر به بالا و راه رفتن در اطراف با آن مقدار خون در صحنه” Wuennemann گفت. “افسران را از طریق خانه رفت برای دیدن اگر وجود دارد یکی دیگر از قربانی است.”

Wuennemann گفت: هر یک از 10 ماموران مجبور به پر کردن مجروح در وظیفه گزارش و ارسال شد به استمفورد بیمارستان برای آزمایش. معلوم نیست اگر اسپرینگدیل مرد تا به حال هر منتقله از راه خون بیماری است.

Wuennemann گفت: پلیس هنوز نمی دانم اگر وجود دارد یک وضعیت پزشکی است که باعث به جهش از طریق پنجره یا اگر رفتار او بود ناشی از مواد مخدر. “ما نمی دانیم که در این نقطه است. اما او به وضوح اقدام غیرعقلانی,” Wuennemann اضافه شده است.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de