پاسخ به خشونت های پلیس است ‘اصلاحات’. این Defunding. در اینجا به همین دلیل است.

پلیس از برگزاری یک خط در چهارمین روز از اعتراضات در مینیاپولیس. عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

هر زمان اعتصاب سراسری پس از دیگری معصوم سیاه و فرد کشته شده توسط پلیس “اصلاحات” است فقیرانه ارائه شده به عنوان راه حل. اما اگر به شدت defunding پلیس – اصلاحات نیست – بهترین راه برای جلوگیری از خشونت های غیر ضروری و مرگ متعهد توسط اجرای قانون در برابر جوامع از رنگ ؟

مینیاپولیس که در آن جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس که kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه سعی شده است که اصلاحات در حال حاضر. پنج سال پیش مینیاپولیس اداره پلیس شد و تحت فشار شدید در پی هر دو بحران ملی پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان و خود تاریخ محلی غیر ضروری خشونت پلیس. در پاسخ به بخش رهبران عهده یک سری از اصلاحات پیشنهاد شده توسط دولت اوباما وزارت دادگستری و رویه طرفداران اصلاحات در دانشگاه ها.

مینیاپولیس پلیس اجرا آموزش در ضمنی و تعصب تمرکز حواس د-تنش و مداخله در بحران; متنوع این گروه رهبری ایجاد شده تنگ تر استفاده-از-نیروی استانداردهای مصوب دوربین بدن; آغاز یک سری از پلیس-جامعه دیالوگ و افزایش اولیه-سیستم های هشدار دهنده برای شناسایی مشکل افسران.

در سال 2015 آنها را در آورده رویه اصلاح طلب و ضمنی تعصب قهرمان فیلیپ Atiba Goff منجر به ابتکار ملی برای ساختمان جامعه اعتماد و عدالت سه سال $4.75 متر پروژه به استفاده از مجموعه داده های روانشناسی اجتماعی و پلیس جامعه دیالوگ به تعمیر و تقویت چیز ساییده رابطه بین پلیس و جوامع است.

پس از آن, مینیاپولیس اجرا یک سری از برنامه های آموزشی طراحی شده برای حرفه ای پلیس امیدوار است که این امر کاهش سوء استفاده که ممکن است باعث بیشتر شد. افسران آموزش دیده بودند در مورد چگونگی پاسخ به بهداشت روانی بحران تلفنی, چگونه د-تشدید برخورد با مردم چگونه بود “آگاه” در شرایط خطرناک و چگونه می شود بیشتر خود آگاه خود را ضمنی و تعصب نژادی. در سال 2018 گروه نوشت: حتی یک گزارش با تمرکز بر عدالت رويهای داخلی و خارجی برای برجسته کردن طیف گسترده ای از رویه اصلاحات آنها تا به حال اجرا شده است.

هیچ یک از آن کار می کرد.

چرا که “رویه عدالت” چیزی برای گفتن در مورد ماموریت و یا عملکرد پلیس. به فرض آن که پلیس در حال خنثی اجرای مجموعه ای از قوانین است که به طور خودکار به نفع همه است. جای سوال این اعتبار با استفاده از پلیس به دستمزد ذاتا نژادپرستانه و جنگ با مواد مخدر طرفداران “عدالت رويهای” مودبانه نشان می دهد که پلیس ضد تعصب که آنها با خوشحالی به ارائه بدون هیچ هزینه های کوچک.

چه “عدالت رويهای” برگ از این گفتگو در حال پرسش اساسی عدالت است. چه تاثیر عملی پلیس در آن ای اداره و آنچه می تواند ما متفاوت است ؟ بیش از 40 سال گذشته ما شاهد عظیم گسترش دامنه و شدت از پلیس. هر مشکل اجتماعی ضعیف و غیر سفید جوامع تبدیل شده به پلیس برای مدیریت. مدارس کار نمی کند; let’s create مدرسه پلیس. خدمات بهداشت روان در حال نابود; ارسال بیایید پلیس. استعمال بیش از حد در حال اپیدمی; بیایید جرم افرادی که مواد مخدر. جوان مردم گرفتار در چرخه خشونت و ناامیدی; اجازه دهید آنها را superpredators و قرار دادن آنها در زندان برای زندگی است.

پلیس نیز تبدیل به بیشتر نظامی. فدرال 1033 برنامه وزارت دادگستری را “پلیس منشی” و امنیت کمک های مالی باید کانال میلیاردها دلار تجهیزات نظامی به آمریکا ادارات پلیس برای پیشبرد خود را “جنگ با جرم و جنایت” ذهنیت است. یک نسل کامل از افسران پلیس داده شده است “جنگجو” آموزشی است که می آموزد که آنها را به دیدن هر برخورد با مردم به عنوان به طور بالقوه خود را در گذشته منجر به نگرش خصمانه نسبت به کسانی که ای اداره و غیر ضروری کشتار مردم دروغ به عنوان یک تهدید مانند 12 سال Tamir برنج کشته شدن برای برگزاری یک تفنگ اسباب بازی در یک پارک اوهایو.

جایگزین نیست پول بیشتر برای پلیس برنامه های آموزش سخت افزار و یا نظارت. آن است که به طور چشمگیری کوچک خود را تابع. ما باید تقاضا است که سیاستمداران محلی توسعه غیر پليس راه حل برای مشکلات مردم فقیر چهره. ما باید سرمایه گذاری در مسکن و اشتغال و بهداشت و درمان در راه است که به طور مستقیم هدف قرار دادن مشکلات امنیت عمومی. به جای جرم بی خانمانی ما نیاز به تامین مالی عمومی حمایتی مسکن; به جای باند واحدهای ما باید مبتنی بر جامعه ضد خشونت برنامه های تروما خدمات و مشاغل برای افراد جوان; به جای مدرسه پلیس ما باید بیشتر مشاوران پس از برنامه های مدرسه و برنامه های عدالت ترمیمی.

تعداد فزاینده ای از فعالان محلی در مینیاپولیس مانند اصلاح بلوک سیاه سند چشم انداز جمعی و MPD 150 خواستار هستند که فقط. آنها خواستار شهردار یعقوب فری پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس توسط $45 متر و انتقال این منابع به “جامعه-رهبری بهداشت و ایمنی استراتژی.” مینیاپولیس اداره پلیس در حال حاضر استفاده می کند تا به 30 درصد از کل بودجه شهرستان. به جای دادن پول بیشتر برای بی معنی آموزش برنامه اجازه منحرف کردن که پول به ساختن جوامع و افراد به طوری که ما اصلا “نیاز” خشونت و سوء استفاده پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de