عجیب و غریب Blindspot در ” سیاره انسان

پس شد فیلم “سیاره انسان” با یک ضربه کار در جنبش زیست محیطی مبدل شده توسط فیلمسازان ساختگی ادعا در مورد مراقبت از مادر زمین ؟ و یا آن را صادقانه و واقعی معرض آن ادعا که “تصاحب جنبش زیست محیطی توسط سرمایه داری است که در حال حاضر کامل”?

وجود دارد دو چیز به نظر در هنگام تعمق در این سوال. چه شد که فیلمسازان انگیزه و نیت? و چه بود این فیلم واقعی تاثیر این جنبش و سیاره فیلمسازان ادعا می کنند به مراقبت در مورد ؟

این واقعیت است که بزرگ ترین لیبرال سازمان محیط زیست در حال حمله به فیلم جدید “سیاره انسان” به عنوان یک ضربه کار قابل درک است. این پتانسیل به آنها رسید که در آن لطمه می زند—بودجه عضویت و حمایت عمومی است. همین دلیل است که خود را محافظه کار دشمنان gleefully ستایش و شعار فیلم است.

گروه های مانند Nature Conservancy, the Sierra Club, محیط زیست, دفاع و شورای دفاع منابع طبیعی بستگی دارد ثروتمند و شرکت های بزرگ و بنیاد خیرین برای خیلی از عامل خود بودجه. بقیه می آید نگران از طبقه متوسط هواداران که واقعا می خواهید به این باور است که آنها می توانند سبز سرمایه داری و صرفه جویی در این سیاره با ارسال خود حق عضویت و خرید “پایدار” محصولات اساسا بدون تغییر در شیوه زندگی خود را و یا برچیدن این سود وسواس سیستم.

این برگ های لیبرال و گروه های زیست محیطی در اتصال دو. نه اعضای خود و نه خود شرکت تأمین کنندگان مالی می خواهید به اعتراف است که سرمایه داری صنعتی است که به عنوان کشنده به عنوان یک تومور سرطانی و بسیاری از فن آوری های سبز در کمی بیش از فریبنده افتد.

فیلم خلاصه بازی راه شرکت های بزرگ باید گذشت و خود را به عنوان “پایدار” با ترویج جعلی-فن آوری های سبز مانند توده یا به دروغ ادعا می کنند آنها اجرا بر روی 100% انرژی های تجدید پذیر. بدتر هنوز, آنها ترویج این دروغ که “تجدید پذیر” انرژی فن آوری های مانند پانل های خورشیدی و بادی و مزارع هستند به شدت وابسته به سوخت های فسیلی و مواد معدنی نادر. علاوه بر این, آنها پنهان کردن این واقعیت است که خالص بازگشت انرژی از این منابع انرژی جایگزین است و تقریبا به اندازه کافی برای حفظ بسیار کمتر از رشد ما بسیار گرسنه صنعتی تمدن.

این فیلم اشاره می کند که عمده سبز گروه و برخی از برجسته محیط زیست آمار و ارقام مانند ال گور شده اند یا کند و یا قادر به اعتراف است که برخی از این منابع انرژی جایگزین و بیش-به کرات از فن آوری های سبز بسیار سازگار با محیط زیست مخرب است. چرا ؟ چرا که آنها نیاز به پول و همچنین مشروعیت سیاسی نفوذ و حمایت عمومی است که پول می توانید خرید. آنها آن را برای گسترش پایگاه خود را از حمایت از محیط زیست نگران مردمی که به شدت می خواهم به این باور شرکت اعتیاد به مواد مخدره که رشد بی پایان بر محدود سیاره پایدار به عنوان طولانی به عنوان آن را “سبز”. در عین حال این فیلم باعث می شود آن را کاملا روشن است که “رشد سبز” یک ترکیب متناقض است…با یک لهجه در مرن.

این فیلم یک نقص جدی است که باعث می شود من سوال خود انگیزه. برای همه آن ادعا می شود در مورد سیاره نتواند آن را به هر گونه اشاره ای به هزاران صادق روشن-اندیش گروه های مردمی که فریب خورده و یا در را. به جای فیلمسازان اصرار “تصاحب جنبش زیست محیطی توسط سرمایه داری است که در حال حاضر کامل است.” واقعا ؟

اگر که درست بود پس چگونه آنها را پیدا کنید صادقانه رهبران جنبش مانند واندانا شیوا و ریچارد Heinberg به درایو خانه این واقعیت است که سرمایه داری صنعتی به بن بست است و “بیش از حزب”? این فیلم به طور کامل نادیده گرفته و تلاش خود را برای لغو این سیستم و ساخت واقعی سبز گذار. آن را پرداخت صفر با توجه به ظهور سبز جنبش مقاومت تلاش برای شکستن اعتیاد ما به سوخت های فسیلی را کاهش دهد ما بیش از مصرف و از بین بردن انگل سیستم که سود با بهره برداری از مردم و trashing این سیاره است.

این برگ فیلمسازان انگیزه های مشکوک. جالب اینجاست که این نیز برگ آنها را در همان شرکت به عنوان موذی سبز, شرکت ها و خطر گروه های زیست محیطی آنها حمله کردند. آنها بیش از حد مایل به نادیده گرفتن ناگهانی از رادیکال مقاومت ساختمان در سراسر جهان در برابر سرطانی سرمایه داری. فیلم برگ مردم احساس جایی وجود دارد به نوبه خود هیچ چیز آنها می توانید انجام دهید. اما وجود دارد — هر چند نه به اندازه کافی—گروه واقعا متعهد به تبدیل بشریت ارتباط با زمین است.

اگر فیلمسازان واقعا علاقه مند به ایجاد یک جنبش متعهد به این اهداف که چرا آنها به طور کامل چشم پوشی از خیلی از فعالان در تلاش برای به انجام رساندن این کار ؟ به جای نوشتن کل محیط زیست جنبش سبز به عنوان shills به صورت حرص و آز شرکت های بزرگ آنها باید به رسمیت شناخته شده است که در حال مبارزه برای روح جنبش زیست محیطی. این فیلم از دست رفته فرصت برای حمایت از کسانی که در تلاش برای ایجاد یک شجاع تر و صادق و دور اندیش جنبش است. این می تواند وزن در کنار این اختصاص داده شده فعالان با انتقاد از کسانی که وسوسه تاریک و در معرض کسانی که تبدیل شده اند به طرز ناامید کننده ای به خطر بیافتد توسط تلاش خود را برای پول و اعضای.

اما آنها نمی. و این شکست ایفا حق را به دست کسانی که فحش ندهید در مورد این سیاره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>