نامزدی که بهترین نشان دهنده من است تنها یکی گفت: آن را در مورد ما

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.) صحبت می کند به جمعیت بیش از 3000 حامیان در طول یک کمپین تجمع در فوریه 1 سال 2020 در آیووا, ایالات متحده است. (عکس: تام برنر/گتی ایماژ)

من تا به حال یک دوست در حال رشد است که برنامه ریزی شده به اولین رئیس جمهور زن در زمانی که او بزرگ شد. نه فقط رئیس جمهور بلکه اولین رئیس جمهور زن. اولین بار من به او گفت این بود که در مهد کودک و در هر زمان این سوال پیش آمد که پس از (آن را به عنوان اغلب زمانی که شما یک بچه), پاسخ او بود که همیشه همان.

در کلاس پنجم از ما خواسته شد برای ایجاد یک نقشه از آنچه ما خواهد بود زمانی که ما رشد کردیم. من به او در صندلی پشت سر من و پرسید که چه او به خود جلب کرد. “من رئیس جمهور,” او گفت:. “من وجود دارد قانون مدرک. من قصد دارم به یک وکیل برای اولین بار پس از آن اولین رئیس جمهور زن.” من در زمان ساخت کاغذ در دست من و نگاه ترد نقشه کشی در رنگهای آبی و خاکستری و سیاه و سفید. او با پوشیدن یک کت و شلوار آبی تیره مو بود و چوب راست و در یک موی دم اسبی مقیاس عدالت در همان نزدیکی بودند و برخی از تقریب مهر ریاست جمهوری شد در گوشه بالا. این اولین بار بود که من واقعا فکر کسی مثل من رئیس جمهور می شود.

بیل کلینتون بود که رئیس جمهور پس از آن. در 11 من فقط به حال یک محیطی درک درستی از آنچه که رئیس جمهور به معنای. من درک آن به منظور او در واقع رئیس—رهبر همه است. شدیم تا در یک زمان که در آن دختران به طور مداوم اطمینان بودند ما می تواند فقط به عنوان خوب به عنوان پسران, بنابراین من می دانستم که به لحاظ نظری یک زن می تواند رئیس. اما من همکار با دیدن خودش در این موقعیت گرفتار من در راه است که گروه کر “شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید به” هرگز نمی تواند. او نمی تواند فقط به عنوان به خوبی به عنوان پسر او که قرار بود به اتهام آنها.

همانطور که ما مسن تر ما کشت و علایق مختلف رشد از هم جدا. آخرین معنی تعامل من به یاد داشته باشید داشتن با او بود هنگامی که ما رفت و به یک بحث رقابت با هم. ما صحبت در ما مشترک اتاق هتل در مورد آینده است. من می توانم به شما بگویم در حال حاضر آنچه من گفتم در مورد پست من-دبیرستان برنامه ای یا چیزی که من می خواستم بود که بعد از آن ممکن است یک مددکار اجتماعی یا نقاش. اما او همان جواب را به عنوان همیشه.

آن زمان چند چیز به من زده. برای اولین بار ما می خواهم که صبر کنید چند دهه برای یک زن رئیس جمهور اگر قرار بود به او. این غیر قابل قبول به نظر می رسید در آن زمان است. سپس برای اولین بار من تعجب می کنم آنچه را که ریاست جمهوری خود را مانند نگاه ؟ در مسائل من تا به حال شروع به توسعه علاقه زیادی به او قطعا در طرف اشتباه. در حقوق باروری, من پیدا کردم خودم عجیب و غریب دختر در میان کاتولیک مدرسه همسالان. در عدالت اجتماعی علاقه ما به اشتراک گذاشته بود اما هدف ما به طور قابل توجهی متفاوت. در همین رابطه ازدواج همسالان من آغاز شده بود تقلید از نفرت حرف از ما پدر و مادر و معلمان است. من احساس جدا شده و گاهی حتی منفور در مدرسه. به طوری که من پیدا کردم خودم فکر برای اولین بار است که شاید او نباید اولین رئیس جمهور زن شاید آن را باید به کسی مثل من. من احساس اضطراب سخت و ناگهانی از گناه به عنوان اگر من تا به حال خیانت این ایده که زنان می توانند هر چیزی را انجام می.

وجود دارد چیزی است که عاشقانه در مورد این ایده از یک زن تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده است. پس از از دست دادن مقدماتی حزب دموکرات در سال 2008 هیلاری کلینتون به او گفت حامیان “اگر چه ما نمی قادر به خرد که بالاترین سخت ترین سقف شیشه ای این بار با تشکر از شما آن را کردم حدود 18 میلیون ترک در آن است.” او سعی و او بیشتر از هر زن قبل از او تا به حال. بازگشت سپس در 22 من نبود که شیفته در مورد این ایده از یک رئیس جمهور زن را به عنوان من تا به حال شده است به عنوان یک کودک اما من خشم که سقف شیشه ای بود آتشین داغ. من می خواستم بد برای دیدن ملموس اثبات برابری به من گفته شد ما آماده بودند ،

اما دفعه بعد هیلاری زد و شور و شوق من برای این ایده از ریاست جمهوری خود را تبخیر کرده بود. من نمی خواهم بگویم مهم نیست که اگر یک زن رئیس جمهور شد, اما من می دانستم که من نمی خواهم آن را به هیلاری. من به یاد داشته باشید که بدانم چه خواهد آن را واقعا به یک زن رئيس جمهور ؟ چه خواهد افتراق هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری از باراک اوباما ، به دنبال بازگشت طولانی به اندازه کافی جدول زمانی ما می توانیم فرض کنیم تفاوت خواهد بود به احتمال زیاد غیر قابل مشاهده است. ناامیدی من با باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری و دموکراتیک استقرار در کل تا به حال به یک سطح مهم است. من فکر کردم شاید که ناامیدی هرحال آرزوی من برای دیدن کسی که شکستن سقف شیشه ای. این سخت بود برای آشتی دادن احساس من, اما آن را آب پز کردن به این: یک زن رئیس جمهور صدا در تئوری خوب است اما فقط می خواهد هر کاری انجام دهید ؟

چند هفته پیش نیویورک تایمز هیئت تحریریه شکست از سنت و تایید دو رئیس جمهور است. در نگاه اول به نظر می رسد آنها تلویحا صحه گذاشتن به سادگی این ایده از یک رئیس جمهور زن را بدون توجه به یک نامزد موضع در مسائل. شما لازم نیست که به یک حامی یا وارن یا Klobuchar به می دانم که وجود دارد تفاوت های آشکار بین این دو زمانی که شما به دنبال فراتر از جنسیت. این حمایت می تواند دیده می شود به عنوان مثال از بزرگتر روایت در اطراف این ایده از یک رئیس جمهور زن. شاید آنچه آنها گفتن ما در حال حاضر است همان چیزی که آنها به ما گفت در مورد هیلاری در سال 2016: هر کاری را انجام خواهد داد. اما دقیق تر خواندن متن از تایید نشان می دهد هدف های مختلف و یا فقدان هدف. آن است که یک ظرف غذا از تحریف ادعا و مکرر خود rebuttals.

این بار خواننده ارائه شده است با این ایده که با وجود مجزا سند چشم انداز برای آینده است. در طرف آنها در حال حاضر قطعا آینده تاریک و دلگیر دیگری تهمت مدت خواهد آورد. در سمت دموکراتیک آنها ما را رادیکال (الیزابت وارن) و واقع گرا (ctq) روش. کدام یک از این دو مدل خواهد بود قانع کننده به مردم آمریکا و در نتیجه ارائه یک شانس پیروزی در برابر تهمت?

فلفلی در بین متناقض پاراگراف که ظاهرا جواب این سوال شما پیدا jabs که در بسیاری از خواهد در نظر گرفتن تنها “رادیکال” نامزد, در حال اجرا, Bernie Sanders.

در آستانه حزبی آیووا, من پیدا کردم خودم فکر کردن در مورد که تایید دوباره و به طور گسترده تر است که ایده کسی مثل من نشسته در دفتر بیضی. اگر آن را به کسی مثل من نمی تواند آن را الیزابت وارن. آن را کاملا نمی توان ctq.

که مایل بود را به رئیس جمهور به خاطر آن است که یک کودک مانند و کم عمق راه به فکر می کنم در مورد نمایندگی. شما ممکن است می گویند یک زن نشان دهنده من. اگر ما واجد شرایط که کمی بیشتر ؟ آیا غنی سفید لیبرال زن بود که یک محافظه کار تا زمانی که او بود 47 سال نمایندگی من ؟ چه در مورد کسی که به طور بالقوه کمک به اشتباه محکوم و حکم یک نوجوان سیاه پوست به زندگی در زندان ؟

ما شده ایم به فروش می رسد این ایده که زنان ما باید مسئولیت مقابله با این سقف شیشه ای هم برای حمایت از هر یک از دیگر بدون قید و شرط. اما حقیقت این است که زنان در این مسابقه مانند بسیاری از سیاستمداران عوامل موجود در ساختارهای قدرت. بورژوا نشریات مانند نیویورک تایمز می خواهید این یک مسابقه بین دو نفر که نیست ارائه بسیار بیشتر از آشکاری سازش با افرادی که شاد ما را فقیر و بدبخت آنهایی که در حال از بین بردن سیاره و زندانی کردن کودکان است. در بهترین حالت آنها باور نمی کنم بهتر است همه چیز امکان پذیر است و در بدترین حالت آنها به طور فعال به چیزهایی که می خواهید به ماندن در راه آنها به دلیل وضعیت موجود به نفع آنهاست. این افراد دشمنان از پیشرفت. آنها نه مانند من.

من لازم نیست کسی که منعکس کننده من جنسيت نشان داده می شود. من نیاز به کسی که منعکس کننده ارزش های من است. کسی همدلانه و نوع, اما خواهد شد که به شدت مبارزه برای آنچه آنها باور دارند. کسی که می گویند: “نه ما می توانیم و ما نمی خواهد سازش بر پایه حقوق بشر است.” کسی که می داند که فرد به طور متوسط نمی تواند همچنان به رعایت یک سیستم که در آن ثروت و قدرت هستند عطا چند را انتخاب کنید و بقیه از ما در سمت چپ سرد توسط میلیون ها نفر.

من یک زن هستم اما من بیش از یک زن است. من کسی هستم که از نزدیک دیده اثرات فعلی ما مهاجرت بهداشت و درمان و سیستم عدالت. من کسی که خسته است از سرمایه داری که نمی تواند ایستاده به ادامه دیدن سود قبل از زندگی انسان است. من یک کودک از مهاجران که احساس می کند یک حس عمیق از ناامیدی در مورد آنچه اتفاق می افتد در مرز ما. من کسی است که خوش شانس بوده و در بسیاری از راه های که فکر نمی کند یک پایه استاندارد زندگی باید بر اساس شانس است. من باور نمی کنم دلایل خوبی وجود دارد که چرا برخی از مردم فقط باید بی خانمان و یا بیمار و یا در مقادیر عظیم بدهی. مانند بسیاری از آمریکایی ها من گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است و تنها یک نامزد در این اولیه است گفت که او می شنود که.

ما نمی تواند متقاعد بشود با یک لبخند خانم که ظاهرا نشان دهنده فراز و نشیب در حال پیشرفت برای زنان در حالی که شعار توانایی او را به سازش با مردم که اهمیتی نمی دهند اگر ما زندگی می کنند و یا می میرند. برنی ساندرز تنها نامزدی که نشان دهنده درک درست و تمایل به درمان خشم و ناامیدی و خشم بسیاری از احساس نسبت به یک دولت است که به ظاهر اهمیتی ندارد اگر ما گرسنه هستند و یا بیمار و یا در حال مرگ است. او می داند که ما خسته از جنگ های بی پایان. او می داند که ما نمی تواند ایستاده به دیدن مردم سهمیه بندی انسولین در ثروتمندترین کشور در جهان است. او می داند که ما می خواهیم میلیاردرهای به پرداخت سهم عادلانه خود را.

جالب اینجاست که نامزدی که بیشتر نشان دهنده من است تنها یکی گفت: آن را در مورد او نیست. ما نمی باید سعی کنید برای پیدا کردن یک راه به هیجان زده در مورد برخی از توهم شخصی نمایندگی. ما لازم نیست که برای بهترین امید و حل و فصل برای هر کس ما می توانید دریافت کنید. ما می توانیم در مورد این جنبش و تغییرات محسوس او قصد دارد تا در زندگی ما از روز اول به عنوان رئیس جمهور. ما می توانیم احساس قدرت توسط این واقعیت است که آن را واقعا در مورد ما—درباره ما تمایل به دیدن بدهی های دانشجویی لغو یا بزرگ داروسازی پایین آورده و یا کودکان پیوست با پدر و مادر خود را. زمانی که برنی می گوید که در مورد او را می بینم ارزش ها و ترس و امید نشان داده و در راه من هرگز قبل از. این باعث می شود من متوجه است که من نیازی به دیدن کسی مثل من در دفتر بیضی دلیل آن را در مورد من. آنچه ما نیاز داریم و آنچه ما سزاوار است کسی مثل توs.

Cari Hernandez

Cari هرناندز مهندس و سوسیالیستی فمینیستی مستقر در فیلادلفیا. او در توییتر دنبال کنید @eatinginmycar.

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر