در این میانه توهم: ‘میانه’ سیاست نیست متوسط آنها خطرناک

یک اجماع قدرتمند است.

در قرن هجدهم انگلیس, فوتبال تایید برده داری اصلاح طلبان خواستار بهبود شرایط کار برای بردگان و رادیکال خواستار لغو کل نهاد. به عنوان مورخ آدم Hochschild بازگو اگر در سال 1787 “شما تا به حال ایستاده در لندن گوشه خیابان و اصرار برده داری بود و از نظر اخلاقی اشتباه است و باید متوقف شود نه از ده شنوندگان می خندید شما به عنوان یک خل. دهم ممکن است موافقت خود را با شما در اصل اما مطمئن باشید شما پایان دادن به برده داری بود شدید غیر عملی است.” مرکز زمین است اجتماعی ساخت و ساز, فرمانده بیشترین وفاداری از کسانی که امتیاز آنها را محافظت می کند از نابسامانی سیستم آنها پشتیبانی می کند.

مرکز زمین لزوما نشان دهنده نظر اکثریت — آن را به یک اجماع قدرتمند است. در آمریکا برای مثال افکار عمومی چند دهه است در حمایت از مراقبت های بهداشتی جهانی در حالی که اکثر سیاستمداران ایالات متحده — جمهوری خواهان و دموکرات ها — باید قاطعانه با آن مخالف. تغییر مرکز زمین reframed سیاسی برداشت به حدی است که کسی مانند برنی ساندرز که یک بار در نظر گرفته شده است به عنوان یک میانه-of-the-road سیاستمدار در قالب رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت شده است مشخص می شود به عنوان یک رادیکال شورشیان.

تلاش برای لغو برده داری پایان کار کودک مقاومت در برابر استعمار گسترش حق رای رسیدن به نژادی و جنسیتی و اعطای حقوق اساسی بشر برای همه مورد نیاز شجاع اعضای جامعه را به چالش غالب هویت و روایت از روز خود را. کسانی که بودند به عنوان برچسب افراط گرایان و گاهی اوقات با زندان و یا مرگ. آن را آسان به نگاهی به بی عدالتی از تاریخ با توجه به وضوح و با چشم پوشی از این واقعیت است که این وضوح مدیون وجود آن به کار سخت از کسانی که قبل از ما آمد. ما قطب نمای اخلاقی است که نتیجه دیروز فداکاری و مبارزات.

افراط گرایان برای عشق یا نفرت?

امروز مارتین لوتر کینگ به عنوان یکی از بزرگترین آمریکایی ها در طول تاریخ است. در سال 2011 بررسی و 94 درصد از کسانی که آرای مشاهده او را مثبت و در عین حال در طول عمر خود یک سال 1966 نظرسنجی گالوپ نشان داد که 63 درصد از پاسخ دهندگان مشاهده او منفی. در سال 1961 یک نظرسنجی گالوپ نشان داد که حتی زمانی که آمریکایی ها به حمایت از اهداف اعلام شده از جنبش حقوق مدنی اکثریت را پشتیبانی نمی کند تاکتیک های خود را — sit-ins, آزادی, اتوبوس و تظاهرات توده ای. هنگامی که شاه صحبت کردن در برابر جنگ ویتنام مجله زندگی توصیف سخنرانی خود با عنوان “عوام فریب تهمت”. پادشاه رزا پارک ها و دیگر حقوق مدنی فعالان به طور منظم به نام “ضد آمریکایی’, ‘کمونیست ها’ و ‘خائن’. FBI با اشاره به او را به عنوان “خطرناک ترین negro رهبر در این کشور”. رابرت کندی امضا کردن در یک برنامه نظارت برای نظارت بر پادشاه خانه و دفاتر تلفن و اتاق های هتل و همچنین به عنوان کسانی که از همکاران خود را. در یک نقطه اف بی آی حتی فرستاده او unsigned نامه او را تشویق به کشتن خود را. چرا ؟

پادشاه بود و عمیقا انتقادی از میانه سیاست روز است. خواسته های خود را برای تغییر به چالش حقوقی و فرهنگی و سیاسی جریان اصلی. در معروف خود نامه ای از زندان بیرمنگام وی با تشریح دیدگاه های خود را از دلسوز به اصطلاح معتدل:

“من تقریبا رسیده تاسف نتیجه رسیدند که Negro بزرگ سد در گشاد گشاد راه رفتن او به سوی آزادی است و نه سفید شهروند شورای-er یا Ku Klux Klanner اما سفید در حد متوسط است که بیشتر اختصاص داده شده به “نظم” نسبت به عدالت; که ترجیح منفی صلح است که در صورت عدم وجود تنش به مثبت صلح است که حضور عدالت; که به طور مداوم می گوید: “من با شما موافقم در هدف شما به دنبال اما من نمی توانم با شما موافق روش های اقدام مستقیم”; که paternalistically معتقد است او می تواند در تنظیم جدول زمانی برای مرد دیگری آزادی; زندگی می کند که توسط یک افسانه ای مفهوم زمان و کسانی که به طور مداوم توصیه Negro منتظر “بیشتر مناسب فصل.” کم عمق درک از مردم خواهد شد خوب است خسته کننده تر از مطلق سوء تفاهم از مردم از بد خواهد شد. ولرم پذیرش بسیار بیشتر سردرگم از آشکار رد.”

شاه بود که اغلب به نام افراطی. در ابتدا او مضطرب با عبارت اما بعد “به دست آورد اندازه گیری رضایت از برچسب”. به عنوان او آن را “سوال این است که آیا ما خواهد بود و افراط گرایان اما چه نوع از افراط گرایان ما خواهد بود. ما افراط گرایان برای نفرت یا عشق ؟ ما افراط گرایان برای حفظ بی عدالتی و یا برای گسترش عدالت؟”. شاه احساس کرد که جهان به شدت مورد نیاز خلاق افراط گرایان برای “عشق و حقیقت و خوبی” و استدلال کرد که آزادی هرگز داده شد دور توسط سیستم های قدرت. آن را همیشه به دست آورد توسط “قوی مداوم و مصمم عمل”.

یکی از دلایل پادشاه جشن گرفته است در حال حاضر است که میراث او شده است sanitised در راه است که تحریف آنچه که او معتقد بودند و می جنگیدند. به یاد او برای او الهام بخش و پیام برابری نژادی, منطقه ای که در آن غالب داستان تجدید نظر شده است اما پیام خود از عدالت اقتصادی و ضد جنگ و مبارزه هستند deemphasised و یا نادیده گرفته شود. چند مردم او را با این دیدگاه که سیستم جهانی سرمایهداری طول می کشد “ضرورت از توده ها به تجملات به کلاس” و “احترام”. این نمایش ها به عنوان چالش امروز به عنوان آنها در پادشاه زمان.

این مقدس هاله ای از گذشته حقوق بشر آیکون است که به ندرت همسان با کسانی که دستمزد همان مبارزات امروز. آنها ساخته شده پس از یک نبرد برنده شده است, و در راه است که ما جلوگیری یادگیری از تاریخ است. چگونه بسیاری از ما را حمایت کرده اند و این حرکت او نشان داده که برای انجام این کار آمد در هزینه زمانی که مبارزه خطرناک, روش های منفور و هنگامی که کسانی که از او حمایت اخراج شدند به عنوان cultists یا تهدید به امنیت ملی ؟ ،

در آن طول می کشد شجاعت و تلاش و تخیل به بازنویسی غالب روایات, به درک آشنا به عنوان فوق العاده و عادی به عنوان ظالمانه است. طول می کشد تا درک قوی برای توسعه و دفاع از اعتقادات ناسازگار هستند که با مفروضات همسالان و قدرتمند است. این چالش اخلاقی از هر نسل: برای دیدن فراتر از تعصبات نهفته است و لام از زمان خود را برای شناسایی بی عدالتی و تهدید و مشکلات دوران خود را, و کار با هم برای غلبه بر آنها. محل مرکز زمین است هرگز داده شده — آن است که دقیقا آنچه ما می خواهیم به تغییر زمانی که ما درگیر در مبارزه سیاسی.

این متقاعدکننده ماسک اعتدال.

در طول عمر خود, مرکز زمین سیاستمداران راه اندازی کرده اند غیر قانونی جنگ بر اساس ادعاهای دروغین که در آن صدها هزار نفر از مردم بی گناه کشته شدند; ساخته شده میلیاردها دلار سود از فروش سلاح به رژیم های سرکوبگر در این سیاره به طور سیستماتیک برچیده مقررات بخش مالی منتهی به یکی از مخرب ترین و اقتصادی تصادفات در تاریخچه; دنبال, بی ارزش, اقتصادی, ریاضت اقتصادی است که منجر به مرگ صدها هزار نفر از مردم و درد و رنج بزرگ در میلیون ، اجازه ده ها هزار نفر از جان روح را غرق در سوگ و همه در حالی که نظارت بر افزایش نابرابری در درون و میان کشورها است. اینها جدی و غم انگیز نقایص اما با مشکلات کسب و کار به عنوان معمول سیاست عمیق تر هنوز هم. اگر ما به هشدارهای جامعه علمی به طور جدی — و ما باید به بقای تمدن ما به ما بستگی دارد و اساسا فوری بازتعریف مرکز زمین از نظر سیاسی.

مواجه با افراط گرایی از راست های بسیاری در استقرار هستند تقاضاهای مصرانه برای بازگشت به مرکز زمین به پشت ساعت به 1990s. این پویایی بازی را به وضوح در آمریکا در انتخابات سال 2016. در طول دموکراتیک مقدماتی نظرسنجی پس از نظرسنجی نشان داد که برنی ساندرز با پوپولیستی خود progressivism ایستاده بود به مراتب بهتر شانس از ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از هیلاری کلینتون ، داده ها حاکی است که یک مسابقه بین تهمت و کلینتون خواهد بود بسیار نزدیک با برخی از نظر سنجی قرار دادن تهمت جلوتر از هیلاری, اما این یک مسابقه بین تهمت و ساندرز که بسیار بسیار به نفع Sanders. در ماه مه سال 2016 تجزیه و تحلیل متخصص داستین دارد نوشت که ساندرز “ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن در هر نظرسنجی و به طور متوسط حاشیه 14.1 درصد است.” در عین حال نهادی حمایت — در درون حزب دموکرات خود را, اما همچنین در سطح وسیع تری در رسانه ها — بسیج پشت کلینتون. با توجه به کمیته ملی حزب دموکرات صندلی دانا Brazile, این پشتیبانی گسترده برای تقلب در انتخابات مقدماتی حزب برای حفظ ساندرز ، در یک زمان از ضد استقرار تمایلات این یک هدیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در نهایت کلینتون برنده رای مردمی خود را از دست داد انتخابات. یک نظرسنجی در آستانه انتخابات پیشنهاد شده است که ساندرز خواهد پدید آمده اند با یک اکثریت بزرگ. پس از انتخابات ناظر انتخابات گورو Nate نقره ای نتیجه گرفت “برنی احتمالا برنده”.

کلینتون از دست دادن علامتی از چیزی عمیق تر: استقرار متعهد به برگزاری متقاعدکننده ماسک اعتدال بصورتی پایدار و محکم در جای خود بیش از یک فاسد استثماری و سیستم ناپایدار. تهمت و جسارت راست در سراسر اروپا نشان دهنده یک رده جدید از تهدید اما واقعیت پشت این ماسک نشان می دهد تداوم بیشتری بین تهمت و دولت های قبلی از ما شده است منجر به این باور است. مغلوب ساختن پیشی جستن لفاظی در مورد مهاجران نفرت انگیز است اما اوباما اخراج مهاجران بیشتر از همه از رئیس جمهور در قرن بیستم ترکیب شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن ایده برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک به درستی خشم بسیاری از, اما در اثر این دیوار در حال حاضر وجود دارد متشکل از یک سیستم گسترده ای از فن آوری تشخیص نگهبانان و صدها مایل از موانع و نرده ها.

علاوه بر این, تحت, اوباما, بودجه سالانه برای مرز و مهاجرت اجرای افزایش به $5bn بیش از همه دیگر فدرال, سازمان های اجرای قانون ترکیب شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن عجول و بی پروا انکار آب و هوا وحشتناک است اما اوباما زیست محیطی رکورد ملال انگیز بود. با توجه به آب و هوا دانشمند جیمز هانسن او “شکست مفتضحانه” در تغییر آب و هوا ریاست بیش از سیاست بودند که “دیر بی فایده و حزبی”. در واقع تحت اوباما دیده بان آمریکا شد جهان شماره یک تهیه کننده از سوخت های فسیلی; نفت و گاز و زغال سنگ, یارانه افزایش 45 درصد (تقریبا به 20 میلیارد دلار در سال); و ما بارها و بارها ضعیف آب و هوا مذاکرات مقاومت در برابر هر گونه الزام انتشار اهداف. ارزیابی استاد دانشگاه هاروارد کرنل غرب است که: “با وجود برخی مترقی کلمات و حرکات نمادین اوباما تصمیم به چشم پوشی از وال استریت, جنایات رد کمک مالی برای مالکان و نظارت بر نابرابری در حال رشد و تسهیل جنایات جنگی مانند هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشتار غیرنظامیان بی گناه در خارج از کشور.”

تعریف جدیدی از مرکز زمین است.

این بود از زمان ما دروازه ورود مواد مخدر به سمت راست. این درس باید آموخته شود و به سرعت. فقط به عنوان ما ایجاد درمان ساندرز به عنوان یک تهدید بزرگتر از مغلوب ساختن پیشی جستن, انگلستان تاسیس — حتی آن پیشرفته تر بال — درمان جرمی Corbyn به عنوان یک تهدید بزرگتر از بوریس جانسون. به عنوان یک نتیجه در حال حاضر در بریتانیا انتخابات من شنیده ام دوستان هشدار دادن از خطرات ناشی از همه افراط: هر دو Corbyn در سمت چپ و جانسون در سمت راست. من را دیده اند لیبرال دموکرات تلاش برای موقعیت خود را به عنوان انتخاب معقول بین این وحشی جایگزین. یک رشته از برجسته ترین صداها را از تونی بلر به جان عمده نامیده اند برای بازگشت به مرکز زمین. آنها و بسیاری از دیگران رنج می برند از این میانه توهم: این تصور که موجود مرکز زمین, تقریبا, تعریف خانه از معقول و اعتدال. این فکری تنبل و بی اعتنا به این واقعیت است که از آن شده است ایجاد اجماع مندرج توسط امثال تونی بلر و باراک اوباما — که ایجاد کرده متقاطع نابرابری دموکراتیک و آب و هوا بحران ما در حال حاضر چهره. عدم تشخیص این بیماری از سمی بود ما مانع درمان خود زشت علائم: مغلوب ساختن پیشی جستن Bolsonaro نتانیاهو, مودی و در حال حاضر جانسون. ایدئولوژی نفرت پر رونق هستند در عدم استقرار سیاست برای پاسخ به بحران ها آن را به راه انداخته است.

در بریتانیا قریب الوقوع انتخابات, انتخاب روشن است. محافظه کار مانیفست توضیح داده شد توسط پل جانسون از موسسه مالی مطالعات به عنوان فاقد ماده است که این امر می تواند ناکافی برای بودجه اجازه دهید به تنهایی یک دوره کامل در دولت است. و وعده داده است که ساخته شده اند (مانند 50,000 جدید پرستاران و 40 جدید بیمارستان) نیست جان سالم به در برده نمي شود. اما ما نمی نیاز به یک مانیفست به دانستن آنچه که ما در حال رفتن به دریافت کنید. یک حزب با بودجه میلیاردرهای و محافظت شده توسط میلیاردر متعلق به مطبوعات وجود ندارد برای خدمت به اکثریت است. محافظه کاران شده اند در قدرت برای تقریبا یک دهه با جانسون آنها ارائه پشتیبانی شرکت در طول بیشتر از آن زمان است. قضاوت رکورد خود را, ما می توانید انتظار بیشتر NHS خصوصیسازی بیشتر کاهش مالیات برای ثروتمندان بیشتر نابرابری بیشتر بی خانمانی بیشتر دولتی و خصوصی بدهی بیشتر کودکان گرسنه بیشتر با کمبود بودجه روبرو مدارس بیشتر سلاح های فروخته شده به بشر-حقوق-سوء استفاده رژیم بیشتر قربانی و بیشتر وعده های شکسته. و در زمینه بحران آب و هوا — جدی ترین مسئله ما چهره خود را مانیفست باید آن را شبیه سازی مقدار به حکم اعدام برای تعداد بی شماری از مردم در جنوب جهانی و آینده تیره و تار برای همه ما است. بین المللی, a Johnson دولت به منزله افزایش به راست است که با گچ نوشتن تا پیروزی از آمریکا به برزیل به مجارستان.

لیبرال دموکرات ها تجسم سمی مرکز زمین است. خود را 2045 decarbonisation هدف مودب فرم انکار آب و هوا — ناکافی به افراطی. رهبر خود Jo Swinson است رای دادند با محافظه کاران بیش از 800 برابر بیش از تعدادی از سیاستمداران حزب محافظه. این آرا شامل حمایت از fracking و پشتوانه مجازات ریاضت اقتصادی رژیم که نه تنها از لحاظ اقتصادی بی سواد هزینه بریتانیا بیش از £100 میلیارد دلار است اما دخیل در مرگ و میر بیش از 120,000 انگلیسی. یکی از محققان این پیدا کردن آن را به نام یک فرم اقتصادی با قتل’. مدت کوتاهی قبل از انتخابات حزب لیبرال دموکرات رای ممتنع در یک حرکت نشان دادن مخالفت با بیمه خدمات درمانی خصوصی سازی. پس از شروع مبارزات انتخاباتی آنها بارها و بارها گمراه رای دهندگان در مورد نحوه رای تاکتیکی برای حفظ محافظه کاران. با تقسیم رای آنها ممکن است به خوبی دست کلید را از شماره 10 به جانسون تضمین یک فاجعه Brexit و contravening خود را اعلام کرد هدف برای انتخابات. شاید بیشتر tellingly از گوردون براون به اد میلیبند به Corbyn آنها نشان داده اند به مراتب بیشتر تمایل به کار با محافظه کاران از کار.

جدید حس مشترک.

کار مانیفست در تضاد کامل است و یک گام بزرگ به سوی واقعا معقول و منطقی مرکز زمین — جدید حس مشترک. قرار داده شده بین المللی در زمینه هزینه های خود را و مالیات طرح های تایید شده توسط صدها نفر از ارشد و اقتصاددانان در حال عادی است. شد هر هزینه تعهد اجرا بریتانیا هنوز هم می توان با هزینه کمتر از سوئد و نروژ و بلژیک و فنلاند و فرانسه است. شد, مالیات بر شرکت ها مطرح شده به 26 درصد به عنوان کارگر قصد آن را هنوز هم می تواند در کمتر از آلمان و فرانسه و استرالیا و کانادا و ژاپن. آن را نمی ممکن است رادیکال با توجه به استانداردهای بین المللی است اما در زمینه سیاست بریتانیا آن را نشان دهنده یک آغوش گرم — یک شکست قطعی با نئولیبرالیسم که معکوس ریاضت renationalises بیمه خدمات درمانی نجات ما مدارس حذف بدهی از دانش آموزان ما و باعث می شود مقرون به صرفه مسکن یک واقعیت است. وقتی که می آید به پرداختن به بحران آب و هوا کار خواهد به نوبه خود انگلستان را به یک رهبر جهانی در حالی که ایجاد یک میلیون شغل سبز در این فرآیند است. بیشتر باید انجام شود اما آن را جسورانه شروع یک قضاوت با دوستان زمین به آنها را سبزتر از حتی سبز. کار را Brexit موقعیت — یک همه پرسی در ظرف شش ماه با معتبر ترک در کنار گزینه یک گزینه باقی می ماند — ارتفاع اعتدال در یک ملت از وسط به دو نیم با این مسئله است.

اگر اکثریت مردم به سادگی رای دادند در منافع خود کار می آیند نزدیک به برنده شدن تقریبا هر صندلی در مجلس شورای اسلامی در تاریخ 12 دسامبر. هنوز میلیاردر متعلق به رسانه های بریتانیا — پارک آن را به عنوان در یک جامعه و محیط زیست سمی مرکز زمین ساخته شده است که انتخاب بین یک آغوش گرم و پانچ در صورت به نظر می رسد گیج کننده و دشوار است. چگونه باید آنها را به دست آورد این ؟ عمدتا با انتقال گفتگو به دور از سیاست های رای گیری سوابق و تأمین کنندگان مالی و بر روی شهرت از رهبران حزب. از آن آسان است برای از بین بردن کسی که شهرت بسیار سخت تر برای از بین بردن حمایت بیمه خدمات درمانی مقرون به صرفه مسکن, خوب, بودجه مدارس و یک میلیون شغل سبز.

پس از انتخاب او به عنوان رهبر Corbyn حمله شده است برای بی کفایت بودن یک تهدید برای امنیت ملی, بی احترامی به هوادار تروریستی خارجی جاسوسی روسیه دست نشانده و اخیرا یک antisemite. از درون خود حزب کوچک اما مصمم گروهی از نمایندگان مجلس و مقامات کار کرده اند به زور او را بیرون سازماندهی توده استعفا از کابینه سایه, عمومی هشدارهای انتخاباتی فاجعه تکرار درخواست برای او به استعفا ناموفق رهبری و تلاش های متعدد به لکه دار کردن شهرت و اعتبار خود و تضعیف اعتبار خود را. کسانی که در پشت این حملات نشان داده اند که تمایل به خرابکاری در انتخابات شانس خود را در جهت رسیدن به این هدف.

این چیزی جدید است. آن است که ارزش به خاطر سپردن است که سوسیالیستی Tony Benn که گذشت در سن 88 دست داشتن در نزدیکی گنج ملی وضعیت بود — هنگامی که در حال اجرا برای معاون رهبر حزب کارگر — وحشیانه حمله توسط رسانه ها و برچسب “خطرناک ترین مرد در بریتانیا”. او شرور و اهریمن در اخبار, مقالات و انیمیشن بارها و بارها به نام “دیوانه” یک “دیوانه چپ” و یک بار به تصویر کشیده شد که هیتلر در یک Daily Express ، مانند Corbyn مورد حمله قرار گرفت و توسط دیگر کار نمایندگان مجلس مانند تونی Crosland که توصیف او به عنوان “فقط کمی ترک خورده”. رسانه ها حملات خود رسیده و بالاترین شدت زمانی که بن زد برای معاون رهبری است. دیوید پاول نویسنده از بن بیوگرافی توصیف کمپین به عنوان “venomous”. با توجه به کار MP و بن حامی مایکل Meacher, ‘وجود دارد هرگز کمتر از یک نیم صفحه از زاج در مطبوعات هر روز و منبع بود و جناح راست حزب کارگر.” زمانی که بن ایستاده بود در یک انتخابات در سال 1983 بعد از رای گیری دیدم خورشید اجرای یک ویژگی با تیتر: “بن بر روی نیمکت: یک روانپزشک مشاهده بریتانیا پیشرو leftie”. مقاله تشخیص بن به عنوان “مسیح شکل پنهان شده در پشت نقاب مرد مشترک … حریص قدرت و مایل به انجام هر چیزی را به آن را دریافت.” بن خود به این نتیجه رسیدند که فشار صاحبان استفاده از مقالات خود را “به کمپین تک تحولات در دفاع از خود و منافع تجاری و سیاسی سیاست است که حفاظت از آنها است.”

حفاظت از امتیاز.

کسانی که در برگزاری بسیاری از ثروت و قدرت در جامعه نیاز میانه سیاست منطقی و محافظت شدید خود را امتیاز. آنها کار را برای عادی سازی هر چه سیاست ها و ایده ها را به نفع آنها است. بیش از چند دهه گذشته این به معنای کم مالیات مقررات زدایی و خصوصی سازی — نئولیبرالیسم — همراه با یک amoral, استثماری و extractivist سیاست خارجی توجیه تحت موضوع ‘منافع ملی’. به موفقیت های سازگار با رسانه ها ضروری است. آن پوچ است به تماس با رسانه ها ‘رایگان’ هنگامی که آن را توسط یک تعداد انگشت شماری از میلیاردرهای که رسانه ها هر روز خوراک میلیون ها نفر از مردم در کلمات و تصاویر طراحی شده برای تکثیر سمی مرکز زمین که از آنها سود. مورخ مارک کورتیس به تازگی انجام یک جستجو از انگلستان مطبوعات ملی پوشا سه ماه منتهی به انتخابات. او در بر داشت 1450 مقالات “Corbyn و یهودستیزی” و تنها 164 پوشش “جانسون و اسلام هراسی”. او همچنین در بر داشت 272 قطعه در “Corbyn و ایرا” در مقایسه با تنها 2 ذکر “جانسون یمن و جنایات جنگی”.

در برخی از نقاط جهان افراد و گروه ها که تهدیدی برای تثبیت منافع قتل رسید. در بریتانیا آنها شخصیت قتل رسید. هنگامی که شما در حال swindling بسیاری از مردم بیشتر از زمان تنها راه برای مهندس رضایت است که از طریق فریب. این ثابت است و در عین حال فعلی حزب محافظه کمپین رسیده است Trumpian نسبت فریب. برای دادن فقط یک مثال ائتلاف برای اصلاحات در تبلیغات سیاسی غیر حزبی گروهی اند که 88 درصد از حزب محافظه کار به ترویج تبلیغات در Facebook و جاهای دیگر حاوی ادعاهای دروغین. صدها نفر از تبلیغات قرار دادن را با لیبرال دموکرات ها بود به طور بالقوه گمراه کننده است. همانطور که برای کار نه تنها تبلیغ پیدا شد حاوی دروغ یا تحریف.

ما طولانی شده است گفت که هیچ دود بدون آتش. متاسفانه در دنیای سیاست نه تنها وجود دارد, دود بدون آتش وجود دارد که اغلب آتش بدون دود. واقعی بحران به دور بماند در حالی که داستانی بحران اشباع اخبار چرخه. این الگو به ارمغان آورده است ما تمدن به چهارراه. مقیاس بحران مواجه شده در بریتانیا و جهان نیاز به یک سریع, ضخیم بلند پروازانه تغییر جهت. برنده این تغییر نیاز به پایدار مبارزه هر و هر روز. اما برخی از روزها از اهمیت ویژه ای ارائه فرصت به طور چشمگیری گسترش یا محدود ما جمعی افق. 12 دسامبر 2019 یکی از آن روزها بود. اجازه دهید از آن استفاده کنید برای شروع این تغییر است. اجازه دهید انتخاب یک دولت کارگری.

رائول مارتینز یک فیلسوف و نویسنده ایجاد آزادی: قدرت کنترل و مبارزه برای آینده ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>