کودکان از جنگ کره زندانیان که هرگز به خانه آمد

زمانی که جنگ کره به پایان رسید در سال 1953 مورد 50,000 کره جنوبی زندانیان جنگ نگه داشته شدند در شمال. بسیاری از آنها مجبور به رنجبر شغل در برابر خود خواهد شد. Some کشته شدند. در حال حاضر کودکان خود را در حال مبارزه برای به رسمیت شناختنخود می نویسد: سی کره Subin کیم.

مهم نیست که چقدر سخت او تلاش می کند, Lee نمی یاد چه اتفاقی افتاد بعد از سه اسرائیلی توسط جلادان که به کشته شدن پدر و برادر. آن را از سه دهه پیش زمانی که لی در سی سالگی او.

او را به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است درست قبل از. ماموران امنیتی کشیده بود او را به یک استادیوم در یک روستای دور افتاده در کره شمالی به نام Aoji. او مجبور به نشستن در زیر یک پل چوبی در حال انتظار برای چیزی است که او می دانست چه چیزی نیست – اتفاق می افتد.

جمعیت افزایش یافته و یک کامیون کشیده و دو نفر همراهی کردن کامیون. این بود که پدر و برادر.

“آنها گره خورده به مخاطرات تماس آنها را خائن به ملت جاسوسان و reactionaries,” لی گفت: بی بی سی در مصاحبه ای به تازگی. آن لحظه ای است که حافظه خود را دچار تزلزل. “من فکر می کنم من جیغ,” او گفت:. “من فک جابجا شد. همسایه مرا خانه به من ثابت فک.”

این forgotten زندانیان

لی پدر یکی از حدود 50000 زندانیان سابق جنگ که شد نگه داشته و در شمال در پایان جنگ کره. این زندانیان سابق بودند دوباره در برابر اراده خود را به کره شمالی ارتش واحد و مجبور به کار در پروژه های بازسازی و یا در معدن برای بقیه زندگی خود را.

زمانی که آتش بس امضا شد و در 27 جولای 1953 کره جنوبی سربازان را بر عهده داشتند و انتظار می رود وجود دارد که به زودی یک زندانی ارز و آنها را به خانه فرستاد. اما یک ماه قبل از آتش بس کره جنوبی رئیس جمهور Syngman Rhee یک جانبه آزاد بیش از 25,000 کره شمالی زندانیان به منظور خرابکاری بس. او می خواست سازمان ملل متحد نیروهای خود را برای کمک به او را دوباره در این کشور در کره جنوبی. بسیاری بر این باورند که حرکت از بازگشت از کره جنوبی زندانیان سخت تر است.

شمال تنها فرستاده بخش کوچکی از زندانیان آن را گرفته بود.

به زودی در کره جنوبی تا حد زیادی فراموش کرده اند. در سال های پس از سه کره جنوبی رئیس جمهور را ملاقات رهبران کره شمالی اما اسیران جنگی بودند که هرگز در دستور کار است.

در شمال لی خانواده بودند به عنوان بد سهام. لی پدر متولد شد و در جنوب و در حال مبارزه در کنار سازمان ملل متحد نیروهای در جنگ کره در برابر شمال – یک علامت سیاه و سفید در برابر او. خانواده کم وضعیت اجتماعی تنزل آنها به کمرشکن شغل و چشم انداز کم. هر دو لی پدر و برادر مشغول به کار در معادن ذغال سنگ جایی که تصادفات منجر به مرگ یک اتفاق معمولی.

لی پدر harboured رویای رفتن به خانه یک روز زمانی که کشور دوباره پیوست. پس از کار او بگویید فرزندان خود داستان از جوانان خود را. در زمان او خواهد prod فرزندان خود را به فرار به سمت جنوب. “وجود خواهد داشت یک مدال برای من و شما درمان خواهد شد و به عنوان فرزندان یک قهرمان” او می گویند.

اما لی برادر در حالی که نوشیدن با دوستان یک روز اجازه لغزش چیزهایی که می خواهد پدر خود را می گویند. یکی از دوستان آن را به مقامات. در یک ماده از ماه لی پدر و برادر مرده بودند.

در سال 2004 لی موفق به نقص به کره جنوبی. پس از آن بود که او متوجه شد پدرش خطا – کشور خود را نمی بیند او را به عنوان یک قهرمان. کمی انجام شده بود به کمک زندانیان از جنگ به خانه.

سربازان نگه داشته در کره شمالی رنج می برد. آنها به عنوان دشمنان از دولت مردان بود که مبارزه در “دست نشانده ارتش” و اختصاص داده شده به بالاترین رتبه از کره شمالی اجتماعی کاست از “songbun”.

وضعیت چنین بود ارثی بنابراین فرزندان خود را مجاز به دریافت آموزش عالی و یا آزادی انتخاب شغل خود.

چوی شد یک ستاره اما رویای او از رفتن به یک دانشگاه غیر ممکن بود چرا که از پدرش ، او یک بار فریاد زد و پدرش “شما ارتجاعی تفاله! آیا شما به بازگشت به کشور خود را?”

پدر او نمی داد اما به او گفت: dejectedly که کشور خود را بیش از حد ضعیف به بازگرداندن آنها را. هشت سال پیش چوی خانواده اش رها شده و به جنوب این کشور گریخت.

“پدر من می خواستم به اینجا می آیند,” او گفت:. “من می خواستم برای آمدن به محل شخص من عاشق ترین در تمام زندگی من می خواستم به می آیند اما هرگز نمی تواند. به همین دلیل من رها من پسر دختر من و شوهرم.”

چوی است که در حال حاضر مرده است. و در کره جنوبی بر روی کاغذ او هیچ پدر به دلیل اسناد و مدارک رسمی می گویند او در عمل در طول جنگ.

آوردن پدر من استخوان صفحه اصلی

پسر Myeong-hwa هنوز هم به وضوح به یاد پدرش آخرین کلمات در بستر مرگ خود نزدیک به 40 سال پیش. “اگر شما برای رفتن به جنوب شما رو به انجام استخوان من با شما و دفن من که در آن متولد شدم.”

پسر پدر یک سرباز کره جنوبی که از Gimhae برخی از 18 کیلومتر به دور از بوسان. در شمال او را مجبور به کار در معادن زغال سنگ و ورود به کارخانه, برای چندین دهه و تنها مجاز به رفتن به خانه ده روز قبل از او از سرطان درگذشت.

او گفت: ای پسر “آن است که بسیار تلخ به مرگ در اینجا تا کنون که بدون دیدن پدر و مادر من دوباره. آیا آن را نمی شود خوب است به خاک سپرده شود وجود دارد؟”

پسر پناهنده در سال 2005. اما آن را در زمان هشت سال به جای مانده از کره شمالی. او پرسید: خواهر و برادر به حفاری تا پدرش باقی می ماند و آنها را به یک کارگزار در چین است. سه چمدان مورد نیاز است. دو تا از دوستان پسر آمد اما آن پسر که پدرش جمجمه.

پسر اعتراض برای بیش از یک سال برای به رسمیت شناختن پدرش وضعیت به عنوان یک unrepatriated سرباز و در نهایت او قادر به پنهان کردن خود را همچنان در گورستان ملی در سال 2015.

“من فکر کردم که من در نهایت تحقق وظیفه من به عنوان یک دختر,” او گفت:. “اما آن را می شکند قلب من وقتی که من فکر می کنم او تا به حال آخرین نفس خود را وجود دارد.”

پسر بعد از کشف که خانواده پرداخت قیمت وحشتناک برای دفن. خواهر و برادر خود را در شمال فرستاده شدند به زندانهای سیاسی.

پسر در حال حاضر سر جنگ کره POW خانواده انجمن یک گروه که دعوا برای درمان بهتر از حدود 110 خانواده از کره جنوبی سربازانی که هرگز به خانه آمد.

از طریق آزمایش DNA پسر قادر به ثابت کند که او بود او پدر – که ضروری بود برای او را به فایل خود را برای پرداخت دستمزد از کره جنوبی. حتی اگر آنها موفق به فرار به سمت جنوب فرزندان زندانیان از جنگ به طور رسمی به رسمیت شناخته شده و بسیاری از unrepatriated زندانیان در نظر گرفته شد مرده یا تخلیه در طول جنگ و یا به سادگی از دست رفته است.

تنها تعداد انگشت شماری از زندانیان از جنگ که موفق به فرار به سمت جنوب تا کنون دریافت دستمزد پرداخت نشده و کسانی که جان خود را در اسارت در شمالی نمی شد واجد شرایط برای جبران خسارت.

در ژانویه پسر و وکیل او ثبت یک مورد دادگاه قانون اساسی با این استدلال که خانواده های زندانیانی که در شمال ناعادلانه رفتار شده است و این که دولت انجام داده بود هیچ چیز به بازگرداندن زندانیان آن را مسئول این زندانیان که هرگز آمد.

“ما بسیار غمگین به دنیا آمد فرزندان زندانیان و حتی دردناک تر را نادیده گرفته و حتی پس از آمدن به کره جنوبی” پسر گفت.

“اگر ما نمی تواند بهبود می یابند پدران ما’ افتخار وحشتناک زندگی از زندانیان جنگ و فرزندان خود را خواهد شد همه فراموش شده است.”

برخی از نامها بودند تغییر برای محافظت از همکاران ایمنی. تصاویر توسط دیویس Surya.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de