Coronavirus تشدید بحران در رسانه های اجتماعی. فعالان حقوق بشر می پرداخت قیمت.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داد که شایعات و تئوریهای توطئه از جمله ادعاهای دروغین که 5G تکنولوژی باعث شد که ویروس یا که سفید کننده می تواند آن را درمان, آیا هزینه های زندگی. رسانه های اجتماعی شرکت های تحت فشار برای مبارزه با این مشکل که به مدت طولانی گرفتار سیستم عامل خود را. یک Facebook, تحریم های سازمان در هفته های اخیر صدها نفر از عمده تبلیغ بیش از اطلاعات غلط و نفرت سخنرانی در سایت در میان تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی و خشونت پلیس مرکب است که فشار. هفته آینده Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل همراه با سران دیگر تکنولوژی غول تنظیم شده است به شهادت قبل از خانه ضد تراست فرعی به عنوان بخشی از یک “جریان بررسی رقابت در بازار دیجیتال.”

به عنوان همه گیر در زمان برگزاری عامل شروع به اجرای اقدامات جدید: کار با دولت ها و سازمان بهداشت جهانی به فشار اطلاعات دقیق; معرفی اطلاعات غلط سیستم های هشدار دهنده و از بین بردن محتوای بیشتر از همیشه به طور فزاینده ای از طریق استفاده از الگوریتم به عنوان همه گیر مجبور به شرکت ها برای ارسال انسان مدیران انجمن صفحه اصلی.

در حالی که عمده رسانه های اجتماعی شرکت های واگرا تا حدودی در رویکرد خود را به محتوای اعتدال در طول یک بیماری همه گیر در میان ناآرامی های مدنی و در صورت از شایع سخنرانی نفرت همه آنها ramping تا تلاش برای پلیس اطلاعات غلط آنلاین. اما آن تلاش ها می تواند عواقب ناخواسته, فعالان می گویند برای محققان و طرفداران که به مطالعه گسترش اطلاعات آنلاین و که استفاده از اینترنت به سند و نظارت بر درگیری ها و نقض حقوق بشر.

“سیستم عامل تحت فشار زیادی برای حذف بسیاری مطالب بیشتر از قبل با بسیاری کمتری از منابع” گفت: Jeff داچ یک محقق در سوریه بایگانی یک سازمان غیر دولتی است که جمع آوری و حفظ اسناد و مدارک نقض حقوق بشر در سوریه و جاهای دیگر.

اما ابزار خودکار نمی تواند به رقابت با انسان وقتی که می آید به ظریف و قضاوت و بیمار هستند مجهز به تجزیه و تحلیل متن به گفته محققان حقوق بشر. این سیستم تا حد زیادی قادر به افتراق فیلم مستند جنایات جنگی از افراطی تبلیغات.

برای مثال در سوریه شهروند روزنامه نگار محمد Asakra را Facebook posts مستند جنگ و بی عدالتی در کشور دنبال شد توسط حامیان حقوق بشر در هزاران مایل دورتر. اما در اوایل ماه مه Asakra را Facebook profile ناپدید شد در حد اعتدال وب.

“پس از بررسی این ما در حال بازگرداندن این حساب و ادامه خواهد داد به دنبال فرآیندهای ما و چگونه ما اجرا سیاست های ما در این مورد” Facebook نماینده درو Pusateri گفت: در یک ایمیل.

در یوتیوب تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از حقوق بشر سوریه-فیلم مربوطه شد در دسترس نیست در ماه مه در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته بر اساس داده ها از سوریه بایگانی.

در ضمن زوکربرگ در ماه ژوئن گفت که این شرکت خواهد ممنوعیت تبلیغات که شامل سخنرانی نفرت در میان دیگر تغییرات پیشنهادی. هوش مصنوعی می تواند بخشی از این اقدامات اگر چه چشم انسان “ادامه خواهد داد به بازی نقش مهمی در نقد و بررسی محتوا در Facebook,” Pusateri گفت.

Facebook گفت: در بیانیه ای که آن را به حال “قرار دادن برچسب های هشدار دهنده در حدود 50 میلیون قطعه از مطالب مربوط به COVID-19 در Facebook” در ماه آوریل است. ابزار درگیر شدند “دور از کامل” شرکت نخواهد کرد.

در ماه آوریل به سوریه بایگانی یکی از بیش از 40 سازمان است که به قلم یک نامه سرگشاده به رسانه های اجتماعی و محتوای به اشتراک گذاری سیستم عامل های مانند YouTube, Facebook و توییتر با این استدلال که داده ها در مطالب حذف شده و در طول همه گیر “خواهد بود بسیار ارزشمند برای کسانی که در کار بهداشت عمومی, حقوق بشر, علم و دانشگاه.”

مطالب مربوط به حقوق بشر “نباید به طور دائم حذف شده” گفت: قطر Kayyali شاهد یک سازمان غیر دولتی است که به ترویج استفاده از فن آوری برای محافظت از حقوق بشر است.

در حالی که خودکار محتوای آنلاین اعتدال تبدیل شده است به خصوص فشار دادن ماده در ایالات متحده در هفته های اخیربوده است یک موضوع بحث انگیز به خصوص در اروپا برای سال.

جدید نگرانی شروع به بوجود می آیند در سال 2017, زمانی که محققان حقوق بشر متوجه “صدها نفر از هزاران نفر از فیلم حذف می شود” داچ گفت.

E. U. قانونگذاران در سال گذشته به تصویب یک بخشنامه است که یک بار اجرا شده توسط اعضا — را فشار بیشتری را بر روی سیستم عامل به طور خودکار اسکن و آپلود محتوا است.

E. U. قانونگذاران را نیز تحت فشار قرار دادند به جلو با ضد تروریسم محتوای قوانین با پتانسیل جهانی پیامدهای. برخی از طرح پیشنهاد کرده اند به استفاده از خودکار اعتدال ابزار نقشه کشی ملامت از سه گزارشگر ویژه سازمان ملل که استدلال در یک بیانیه مشترک در سال 2018 که این امر تشدید “خطر قبل از انتشار سانسور.”

این گزارشگران’ پیام با توجه به استنفورد محقق دافنه کلر بود که “با استفاده از فیلترها در این زمینه این است که رفتن به پایین اخبار گزارش. آن را به پایین شمارنده گفتار است. آن را به پایین همه چیز مانند سوریه بایگانی.”

چندین سیستم عامل ها استدلال می کنند این تغییرات تنها به طور موقت و لازم است برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای سریع عمل به گفتار نفرت.

در بیانیه ای در اوایل سال جاری یوتیوب اذعان کرد که این ممکن است منجر به غیر قابل توجیه حذف برخی از مطالب.

اما پلت فرم که در آن گفت: حذف 6.1 میلیون فیلم در سه ماهه اول سال 2020 برای نقض سیاست های خود استدلال می کند که کاربران در سیستم عامل های دیگر مانند توییتر — حق درخواست تجدید نظر و رسیدگی به شکایات در حال بررسی توسط انسان مدیران. “هنگامی که آن را به ارمغان آورد به ما توجه است که یک ویدیو حذف شده است, اشتباه ما به سرعت عمل به آن دوباره گفت:” الکس یوسف یوتیوب نماینده.

پس در اطراف 165,000 تجدید نظر در سه ماهه اول سال بیش از 40000 ویدئوها ابقاء شد ،

حتی اگر یوتیوب به تازگی شروع به انتشار برخی از جزئیات بیشتر در این نوع محتوا در آن طول می کشد پایین و چه درصدی از آن است که در نهایت ترمیم محققان می گویند که آنها تنها می توانید حدس بزنید کلی میزان خودکار اعتدال را در اثر مشروع محتوا.

گروه های حقوق بشر و طرفداران اختلاف نظر دارند, اما, بیش, چگونه سیستم عامل باید در ارائه شفافیت بیشتر. در حالی که برخی استدلال می کنند که گروه های مستقل باید دریافت دسترسی به محتوا است که حذف دیگران اذعان کرد که چنین شیوه می تواند نقض قوانین حفظ حریم خصوصی و به جای آن خواستار به مشاهده اطلاعات در حال حاضر به نمایش در آمد و جمع آوری شده توسط سیستم عامل است.

انتشار این اطلاعات می تواند به عقب تا نگرانی های ابراز شده توسط گروه هایی مانند سوریه بایگانیکه می گوید آن است که تا کنون کشف و حفظ بیش از 3.5 میلیون پرونده از بیش از 5000 منابع.

این گروه محبوبیت فیلم ها و پست های دیگر از یک شبکه بزرگ از منابع در کشور با هدف ذخیره یک کپی پشتیبان قبل از سیستم عامل را دارد. این محققان امیدوارند که این موارد آنها را حفظ و کاتالوگ استفاده خواهد شد “در حمایت از عدالت و پاسخگویی” برای مثال به تعقیب حقوق بشر معتادان است.

این تلاش ها در حال حاضر در جریان است در اروپا است. در ماه آوریل یک دادگاه منطقه ای در شهر کوبلنتس شروع به شنیدن نقطه عطفی پرونده دو اتهام از اعضای سابق رژیم سوریه را متهم به ارتکاب یا کمک و معاونت در جرم جنایت علیه بشریت. این شواهد شامل هزاران عکس و قاچاق به خارج از سوریه است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de