Coronavirus شکل دهی مجدد یک سلسله مراتب: چه کسی می تواند سفر که در آن

برای مثال, سفر به یونان, یک مقصد محبوب با کم عفونت رای به بازگشایی بین المللی گردشگری در ژوئن 15. پس از هفته ها عقب و جلو کشور را نهایی یک سیاست جدید که در آن بازدید کنندگان را همه با همان پذیرش است. مسافران پرواز از بالا خطر فرودگاه به عنوان تعیین شده توسط European Aviation Safety Agency — از جمله فرودگاه بین المللی در ایتالیا و فرانسه و انگلستان و ایالات متحده آمریکا را به خود قرنطینه به مدت یک هفته (و یا وارد یک دو هفته تحت نظارت قرنطینه اگر آنها تست مثبت). در یک پیچ و تاب و مسافرانی که از فرودگاه های کشور از جمله اسلوونی لتونی و لبنان را به مراتب آسان تر از زمان ورود از یک مرد انگلیسی یا آمریکایی.

“این محدودیت های مسافرتی برای دلایل بهداشتی جهان ساخته شده اند کوچکتر گفت:” گلوریا Guevara Manzo, رئيس جمهور از انگلستان مبتنی بر جهانی سفر و گردشگری شورای.

گذرنامه قدرت

همه کشورها صدور گذرنامه, اما آنها نه همه برابر خلق شده اند. در بار بهتر از یک گذرنامه به معنای ورود بدون روادید به بیش از 115 کشور با این گزینه از گرفتن ویزا در هنگام ورود در بیش از 50 نفر دیگر. برخی از کشورهای ثروتمند عمدتا در اروپا اعطا حتی بیشتر سهولت حرکت. شهروندان از کشورها در اروپا و منطقه شنگن می تواند عبور از مرز بدون فکر دوم.

در انتهای دیگر این طیف به عنوان مثال افغانستان دارنده گذرنامه باید درخواست ویزا در پیشبرد برای سفر به بسیاری از مکان های خارج از افغانستان است. همیشه یک سیستم نابرابر.

بسیاری از امتیازات مرتبط با بسیار با ارزش گذرنامه هستند به احتمال زیاد به آب و بحران حتی اگر آنها شده اند را در خود نگه دارد ، قوانین ویزا, برای مثال, اغلب بر اساس طولانی مدت دیپلماتیک و منافع تجاری گفت: برنج Blewer از هنلی و همکاران مستقر در لندن مشاوره فراهم می کند که مشاوره در مورد تابعیت و اقامت. بسیاری از کشورها علاقه مند هستند در خاموش کردن فرصت های کسب و کار ارائه شده توسط سهولت سفر به و از کشورهای ثروتمند مانند ایالات متحده است. و تغییر قوانین برای منطقه شنگن عضو می تواند یک فرایند پیچیده است Guevara Manzo گفت.

اما همه گیر است طرح میتوانست معمولی پاسپورت سلسله مراتب در راه های دیگر. برای یک فرد کشورهای اتحادیه اروپا را آغاز کرده اند به تصمیم می گیرید که می توانید وارد کنید بر اساس coronavirus نگرانی نیست فقط ویزا. به همین دلیل یونان قرار داده است تا موانع برای مسافران آنها آن را ممکن است معمولا دادگاه از فرانسه و انگلستان شده است اما به استقبال گردشگران از کشورهای خارج از منطقه شنگن از جمله بلغارستان و لبنان.

برخی در میان ثروتمند و قدرتمند که مدت ها به دنبال دوم پاسپورت گرفته اند و اطلاع از تغییرات این ویروس به شکل دراورده شده است.

با توجه به Henley & Partners, مشتریان ثروتمند به دنبال ایجاد یک تابعیت دوم به دنبال کشورهایی که آنها ارائه بهترین دسترسی و منابع — و برخی از آنها در حال حاضر با توجه به کروناویروس پاسخ و آمادگی همه گیر به طور کلی در میان معیارهای دیگر.

“آنها در حال صحبت کردن به ما به خاطر آنها در حال حاضر با توجه به راه اندازی یک جداگانه پایه در یک محل امن تر” گفت: Blewer شرکت مدیر روابط عمومی.

Henley & Partners دیدم 42 درصد افزایش مشتریان به دنبال یک گذرنامه های جدید از پایان 2019 به سه ماهه اول سال 2020 با توجه به Blewer. Coronavirus او گفت احتمالی محرک است.

Blewer کاهش یافته و به لیست کشورهایی که در آن مشتریان خود را به امید گرفتن اقامت, اما توصیف برخی از روند کلی: استرالیا گذرنامه تبدیل شده است به طور فزاینده ای جذاب به مشتریان در جنوب آفریقا و آسیا و در حالی که قبرس و مالت در حال رشد علاقه برای افرادی که به دنبال دسترسی سریع به اروپا و سوئیس در بخش برای دسترسی به کیفیت بالا و مراقبت های پزشکی.

هنلی و همکاران ایجاد کرده اند که گذرنامه شاخص که رتبه گذرنامه با آزادی حرکت را از آنها بهره مند. Coronavirus ممکن است تغییر سیستم در حال حاضر, اما آن را نمی بازنویسی رتبه بندی که در آن شرکت به روز رسانی بر اساس “زمان صلح” شرایط گفت: Blewer.

سفر دالان

قرار دادن گذرنامه امتیازات کنار بسیاری از کشورها از ماه مارس را به اعمال ممنوعیت در همه, اما سفر ضروری و یا تحمیل اجباری قرنطينه در مسافران. ایالات متحده همچنان به نوار ورود به شهروندان غیر آمریکایی یا مقیم که اخیرا در چین, ایران, انگلستان, ایرلند, اروپا و منطقه شنگن و برزیل. اتحادیه اروپا و کشورهای عضو مرزهای خود را بسته اند.

اما به عنوان کشورهای بازگشایی اقتصاد مالی و فشار اجتماعی در حال رشد است به صورت مرز به بازگشایی بیش از حد.

در کشورهایی که تا حد زیادی خود را به ارمغان آورد شیوع تحت کنترل سفر دالان یا حباب می تواند یک گزینه قابل دوام. ایده این است برای ایجاد سفر موافقت نامه میان دو گروه از کشورها برای حفظ این ویروس و جلوگیری از آن را از گردش از آمار نسبتا صدمه ندیده مناطق.

استرالیا و نیوزیلند که هر دو را شامل شیوع بیماری خود را با توجه به یک سفر راهرو. ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور ممکن است تیم دیگری گفت: گوارا Manzo. کشورهای اروپایی مشتاق هستند برای باز کردن گردشگری به یونان با آن نسبتا کم خطر عفونت. شرقی, طولانی به عنوان منابع ارزان نیروی کار مهاجر در غرب اروپا در حال حاضر نخست گردشگران را به خود جلب لطف خود کشور نرخ پایین از عفونت است. استونی لیتوانی و لتونی در حال پیوستن به نیروهای برای بالتیک سفر حباب.

“ما شاهد این حباب در حال رشد به عنوان ما صحبت می کنند” گفت: گوارا Manzo.

بازگشایی همیشه رفته هموار. انگلستان اولیه اعلام اجباری 14 روز در قرنطینه برای مسافران منجر به سردرگمی در مورد کسی که معاف شد و به همین دلیل است. در اواسط ماه مه در اسپانیا گفت: این امر اعمال قرنطینه در فرانسه مسافران و فرانسه گفت: این امر انجام همان در اقدامی تلافی جویانه. در پایان ماه مه در اسپانیا گفته بود آن را متوقف الزامی قرنطينه برای بازدید کنندگان بعد از این تابستان. سوئد گرفتار نسبتا بالا نرخ مرگ و ابراز نارضایتی که آن شخص نوردیک همسایگان دانمارک و نروژ teaming تا به عنوان سفر حباب افراد بدون آن.

اتحادیه اروپا با توجه به بیرون درز یادداشت دیده نگهبان گزارش شده است که برنامه ریزی برای پیشنهاد یک هماهنگ بازگشایی E. U. یک بار باز کردن مرزهای فاز اول که E. U. کشور با “شبیه coronavirus خطر پروفایل” اجازه می دهد تا گردشگران به حرکت در میان آنها است. آن را قابل توجه هر چند از نظر پزشکی بر اساس تغییر از رویای واحد اروپایی گذرنامه.

Guevara Manzo گفت که او انتظار می رود برخی از کشورهای در سازمان ملل به راه اندازی دالان با دیگر کشورها یکی دیگر از چالش به نوعی مسافرت های بین المللی چارچوب است. کشورها ممکن است به افزایش سهولت e-ویزا یا روادید ورود برای جذب مسافران از هم اکنون-آرزو coronavirus-رایگان ،

“ما در حال رفتن به یک سرزمین ناشناخته” گفت: گوارا Manzo “و هر کس در تلاش است برای جلوگیری از موج دوم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر