مرگ جان/دایان

صحبت سر مرگ جان/دایان
5 اکتبر 1982

استراحت ذهن خود را از فلسطین و کشتار و قتل اقتصاد برخی از نیویورک تبدیل توجه خود را هفته گذشته به یک انحراف کوچک جنایت دایان دلیا.

تیره بیتوجه مدل دایان دلیا بود راس یک مثلث عشقی که در پایگاه بودند او را متهم قاتلان رابرت فرارا و رابین آرنولد. قتل خود را که در یانکرز چوب اکتبر گذشته انجام شد با چهار ساده عکس برای سر و دو دادستان مدعی کار اخراج شدند توسط هر متهم کرده است. علت مرگ یکی از چند جزئیات دلیا موردی که یقین است و وسواس متهم قاتلان به حال برای قربانی. هر دو رابرت فرارا و رابین آرنولد بودند عاطفی گرفتار با دایان Delia — فرارا با او ازدواج آرنولد بود و در عشق با او — و هر دو تاریخ دخالت خود را به روز قبل از عملیات وقتی دایان دلیا هنوز جان Delia, یک مرد.

دهنی مثلث عشق به شایعات این بود که در بالا رنگ در برابر گریم افت دادگاه جنایی ساختمان در مرکز و خیابان است. در نهم-طبقه دادگاه جانبازان جمع toothless محاکمه معتادان یک زن که به دنبال محاکمه در لباس پلیس های سوپر-8 فیلمساز اریک Mitchell, خبرنگاران, پدر و مادر متهم و دوستان این مرحوم. پاستل گچ squeaked به اخبار تلویزیون هنرمند ترسیم شاهدان در حالی که آنها به نوبه خود به رنگ یک تصویر برای داوران از جان/دایان به عنوان قربانی برای راحتی نامیده می شد.

متوسط ارتفاع مرد از یک خانواده طبقه متوسط جان دلیا بود و پوست تیره و جزئی. بدن و صورت خود را آنقدر صاف که در 16 او برای اولین بار شروع به پانسمان در لباس زنان وجود دارد هرگز هیچ کلش به او خیانت. خود را کشیدن impersonations لب synching به Diana Ross سوابق آنقدر قانع کننده او ساخته شده است یک عمل از آنها انجام و برای اولین بار در باشگاه محلی بعد در منهتن در صورتحساب یا لیست به عنوان یک impersonator از زنان حتی پس از این بود که دیگر مورد. دست D. به عنوان دوستان خود را به نام او کوچک بود دست به طور طبیعی زنانه صدای زیبا و بی پروا طنز. او وسواس بی ادب و خنده دار. او معمولی غیر اخلاقی و وفادار. او بزرگ بود و یک طعم و مزه برای ارزان لباس. این boaty پمپ که محوری شواهد در دادستانی مورد استراحت در دادگاه جدول — آیکون های عجیب و غریب. مانند هر چیز دیگری در جان/دایان, داستان آنها بنفش است.

رابین آرنولد جراح و متهم murderess, ملاقات جان Delia در Playroom بار در اواخر 70s. آنها تبدیل شد ، او به او پیشنهاد پول و توجه کامل. دوستان می گویند که به عنوان بسیاری از 40 قاب عکس از جان دلیا بستر رابین آرنولد قفسه. چند blowups از دایان دلیا تزئین دیوار. آن آرنولد که برای پرداخت Delia تغییر جنسیت, وقتی که چند سال به رابطه خود او ملاقات کرد و سقوط در عشق با رابرت فرارا یک متصدی بار از New Hope, Pennsylvania. آن آرنولد که پرداخت برای عمل جراحی به قشنگ دلیا بینی و بالا بردن خود را از استخوان های گونه. سخت اما نه unpretty, Robyn آرنولد پنهان در پشت حاشیه مو در دادگاه به عنوان شاهد توضیح داده شده برای قاضی Rothwax مطبوعات و هیئت منصفه او را تهاجمی دستکاری تمایلات جنسی و عاطفی او اسارت به دلیا. نشستن در کنار او رابرت فرارا گوش به عنوان دادستان نصب شده خود را مورد.

زمانی که Delia شیفته فرارا آنها شروع به با هم زندگی می کنند. آرنولد در ادامه به پرداخت صورتحساب. این ادعا که فرارا نمی تواند قبول خود زندگی در یک همجنسگرا رابطه دلیا برنامه ریزی شده و آرنولد مهندسی تغییر جنسیت: دو ازدواج کرده بودند. دلیا بود که افتخار جدید آناتومی به عنوان یک کودک با یک اسباب بازی و یک حزب ترفند نشان دادن تغییر قطعات. نه دایان دلیا نه رابرت فرارا دیدم ازدواج به عنوان یک الزام آور گزاره هر چند و هر دو به حال امور. در سال 1980 دلیا چپ یانکرز برای مونترال که در آن او استخدام یک آژانس مدل سازی برای “Latin نگاه” و یک ایوان آگهی برای یک شب تابی چوب ها لباس بلند و گشاد (“قرار دادن خود را در لوکس.”). او در زمان یک عاشق وجود دارد. در غیاب رابین آرنولد و رابرت فرارا سمان دوستی خود را. Piqued است توسط این نرم افزار به نیویورک بازگشت و سه ملحق شد و پس از یک مد. دلیا طبیعت بود, اجباری, از نظر جنسی و عاطفی. او امور خارج از ازدواج با مردان بودند اما زمانی که او شروع به خواب با زنان این آب و هوا را تغییر داد — این خیانت نهایی شد نی.

در دادستانی سناریو Delia شوهر مرتب در شب چهار شنبه, اکتبر 7, برای او را انتخاب کنید تا در آرنولد کادیلاک سویل به رقص بروید. آنها سوار خود را به جای یک چوب و به ضرب گلوله او را ترک بدن برای چند روز قبل از بازگشت به دور از آن را در رودخانه هادسون. آن را شسته تا سه هفته بعد. دادستان پرونده ضمنی و مثلثی: آن آویزان بر انگیزه متهم در دایان دلیا کفش که بعدها پیدا شده توسط یک دوست در Robyn آرنولد در اختیار داشتن و در زرد بنفش پتو است که در آن بدن unluxuriously پیچیده. شاهدان ادعا پتو آمد از دست آرنولد تخت. در presstime هیچ یک از این تا به حال ثابت شده است.

دادگاه شده است غلغلک زمانی که مناسب مردان را ایستاده به شناسایی شواهد: “البته من می دانم که آن پمپ می کرد. “من استفاده می شود به آنها را می پوشند.” آن را تکان داده است بیش از حد خشونت از تیراندازی. اولین گلوله کشته دلیا; دیگران منفجر کردن چشم او. از آن شده است سرد چشم از Delia, مرگ برگ, پس, اسطو خودوس عادی, در حال حاضر لکه لکه رودخانه سبز. از آن شده است خوشحال توسط دادگاه antics از آرنولد وکیل نقره ای با موهای ژامبون با توجه به بداهه طغیان. و از آن شده است ژولیده تصویر از دو متهم شدند. سکوت یکنواخت و خسته کننده پوست کلفت در جدول خود را, آنها کاهش یافته و حتی پس از مرگ او توسط مرحوم جان/دایان که flamboyance شد اغوا کننده و که seductions ثابت کشنده. دریافت حکمت در مورد تغییر جنسیت نشان می دهد آنها در حال به دنیا زندانی در بدن از اشتباه ، برای جان/دایان دلیا این به نظر می رسد نادرست است. در تمایل خود را به لطفا و پذیرفته شود او درمان می شود همه نگاه به سمت راست ، به عنوان یک انسان و به عنوان یک زن او جایگزین هر دو مردان و زنان lustily به همان اندازه. ممکن است که او ماهیت دموکراتیک بود بست. ■

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>