مختلف آمریکا از مغلوب ساختن پیشی جستن و جان لوییس

محترم دموکرات که نماینده گرجستان نادر بود رقم در واشنگتن: یک سیاستمدار که فراتر حزبی تقسیم و عهد زندگی به مبارزه در برابر نژادی و بی عدالتی حمل میراث ده ها تن از دستگیری به عنوان یک فعال مقابله با شر از Jim Crow و جمجمه شکسته او پایدار زمانی که پلیس infamously بر صلح آمیز راهپیمایان در آلاباما پل در سال 1965. “جان جواب وحشیانه خشونت با شجاع امید” رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در بیانیه ای گفت. “و در سراسر زندگی حرفه ای او به عنوان یک رهبر جنبش حقوق مدنی و بنده او مشغول به کار به کشور ما را به یک اتحاد کامل تر.”

هیچ گونه پیام هر چند در آمد از مغلوب ساختن پیشی جستن که لوئیس افتتاح تحریم و که تفرقه سیاست او را تقبیح. “خود را از طریق بیوگرافی و جذابیت خود Lewis بازیگران این نوع از سایه طولانی است که هر رئیس جمهور تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن — احساس راحت نشستن زیر” نوشت: خبرنگار واشنگتن پست Paul Kane.

“از دیدگاه یک قاره است که هر دو متنفر و covets قدرت آمریکا است و در هیچ موقعیتی برای انجام هر چیزی در مورد آن آفریقایی-آمریکایی ها نشان دهنده به بسیاری از اروپایی ها یک نیروی رهایی بخش: اثبات زندگی است که ایالات متحده آمریکا است نه همه آن ادعا می شود که این می تواند خیلی بیشتر از آن است” روزنامه نگار انگلیسی و جامعه شناسی پروفسور گری جوان نوشت: در یک بران مقاله ماه گذشته است که به بررسی تلفظ اروپا در واکنش به قتل جورج فلوید.

این همه بیش از حد قابل مشاهده زمانی که وزیر امور خارجه مایک Pompeo — کشور دیپلمات ارشد — استفاده از اخبار جلسه هفته گذشته برای حمله به نیویورک تایمز را در سال 1619 پروژه مجموعه ای از مقالات است که به دنبال reframe تاریخ آمریکا در اطراف ورود اولین سیاه بردگی مردم است. “به جای به دنبال بهبود امریکا بیش از حد بسیاری منجر صدای اعلام نفرت از اصول بنیادی ما” گفت: Pompeo, در یک فرمت از مغلوب ساختن پیشی جستن فرهنگ متخاصم.

Pompeo استدلال کرد که طرفداران 1619 — پروژه بود که تشویق های برجسته سیاه و سیاستمداران مانند Lewis — می خواهم “شما به این باور است که امریکا موسسات همچنان به منعکس کننده این کشور در پذیرش برده داری در ما تاسیس آنها می خواهند شما را به این باور مارکسیستی ایدئولوژی است که امریکا تنها ظالمان و مظلومان” او گفت:. Pompeo اضافه شده است که “حزب کمونیست چین باید خوشدل زمانی که آنها را ببینید نیویورک تایمز اسپوت این ایدئولوژی.”

(Pompeo کارکنان به نظر می رسید unimpressed. “Pompeo ساخته شده آن را بسیار روشن که در آن او می ایستد” و denigrated “جنبش برابری و عدالت و فراخوان نژادی حساب و شفا در امریکا” از مقامات وزارت امور خارجه گفت: سیاست خارجی صحبت در خواست نامش فاش نشود. “هر کس که با من سخن گفته اند وحشت زده و منزجر.”)

مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo به نظر نمی رسد به دفاع از همان امریکا که لوئیس بود. او و همکار سیاه فعالان مانند C. T. ویویان که درگذشت در همان روز باید به عنوان دیده می شود “آمریکایی بنیانگذاران” نوشت: اطلس آدم Serwer. “بدون این مردان و متحدان خود در حقوق مدنی جنبش ماکسیم در اعلامیه استقلال که همه برابر خلق شده اند خواهد بود اما کلمات بر روی کاغذ نوشته شده توسط برده کارشناسی ارشد.”

مبارزه خود را به مراتب بیش از. بیش از آخر هفته و دموکرات خواست سرسخت جمهوری خواهان به حرکت در انتظار این است که بازگرداندن کلید حمایت از 1965 رای گیری حقوق قانون — یکی از امضا جنگ از لوئیس حرفه ای که زده بودند توسط محافظه کار قضات دیوان عالی کشور در سال 2013. “آن را باید John R. Lewis رای گیری حقوق قانون از سال 2020” Rep. James E. Clyburn (D-S. C.) گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “که راه برای انجام آن است. کلمات ممکن است قدرتمند اما اعمال ماندگار هستند.”

کاخ سفید این است که چرخش آن واگن همیشه تنگ تر در اطراف آن راست پایه رد و نفوذ صدای جدید به بحث گذشته آمریکا در حالی که اهریمنی کسانی که به خیابان ها به مسابقه آینده آن است. وجود دارد بیش از حد تهمت است در تقابل با لوئیس.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de