پژواک از هنگ کنگ در پورتلند

این که چگونه این اسکریپت به عنوان خوانده شده برای ماه از ناآرامی که گریبانگیر هنگ کنگ در سال گذشته است. اما آن را نیز در نظر در هفته های اخیر در سواحل غرب شهر پرتلند سنگ., سایت تشدید مرحله نهایی مسابقات بین تظاهرکنندگان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. بیش از آخر هفته Black Lives Matter تظاهرات و راهپیمایی در شهرهای سراسر کشور از لس آنجلس به اوماها به سیاتل. در برخی موارد آنها به درگیری با پلیس فدرال و نیروهای امنیتی منجر به دستگیری.

پورتلند, اینکه تبدیل به صفر و یک فاز جدید در ایالات متحده در تابستان از نارضایتی است. این شهر به عنوان همکاران من اشاره کرد تا “یک سنت طولانی مدت از اعتراض به عنوان یک خرده فرهنگ آنارشیسم.” خرده خیابان درگیری وجود دارد بین راست و ضد فاشیستی گروه ملتهب آمریکا رسانه های اجتماعی در سال های اخیر است. انتخاب مجدد خود را چشم انداز باریک رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان کشف و ضبط کرده اند بر اختلال در شمال غربی اقیانوس آرام به عنوان یک تمثیل برای چه چپ آمریکایی ظاهرا در فروشگاه برای بقیه کشور است. به عنوان یک نتیجه پورتلند تبدیل شده است اولین بار در میدان نبرد آشکار در سراسر کشور موجی از ماموران فدرال اعزام به شهرهای بزرگ با کاخ سفید را تلنگر — و بدون محلی تصویب.

ارشد مقامات دولت “گفت: کاخ سفید تا به حال مدت طولانی می خواستم برای تقویت نزاع در شهرستانها تشویق [وزارت امنیت داخلی] مقامات به بحث در مورد دستگیری جنایتکاران در پناهگاه شهرستانها و بارها و بارها اصرار [مهاجرت و گمرک] برای افشای جزئیات بیشتری از حملات از برخی در آژانس بودند راحت انجام” همکاران من گزارش شده است. “آن را در مورد گرفتن ویروسی آنلاین مطالب’ یکی از مقامات گفت.”

در اینجا هم وجود دارد و انعکاس آنچه در هنگ کنگ. این رژیم استبدادی در پکن اعلام کرد به شدت محدود هنگ کنگ ویژه آزادی توجیه آن اجرای جدید امنیت ملی قانون اساس که آن را تسکین مشکل شهرستان است. “ما فقط می خواهم برای قرار دادن خانه ما در” وانگ Huiyao رئیس مرکز چین و جهانی شدن, پکن بر اساس اتاق فکر گفت: بار مالی. “برخی از کشورها ممکن است دیدن مزایای این برای هم بودن اما آنها دیر یا زود موفق تر هنگ کنگ و ثبات بیشتر در چین است که به نفع کل جهان است.”

تحلیلگران همچنین معتقدند که اوباما ممکن است مشتاق به استوک سیتی سخت-خط احساسات در میان معمولی چینی با سرکوب سخت مستعمره سابق بریتانیا. “با در نظر گرفتن قوی عمل در هنگ کنگ دامن زده سرزمین اصلی چین ناسیونالیسم در یک زمان کاهش رشد اقتصادی و افزایش داخلی ناکامی بر بهداشت عمومی و ایمنی” مشاهده Ryan هاس از Brookings.

اما همانطور که در هنگ کنگ سنگین به دست نیروهای امنیتی در شهرهای ایالات متحده است و به سختی آرام مخالفت. نزد ماموران فدرال در برخی از بینام لباس, بازداشت معترضان در پورتلند تنها منجر به بیشتر زوزه اعتراض و روزانه یک مرحله نهایی مسابقات خارج عمده فدرال دادگاه است. “صحنه های نظامی نیروهای فدرال در خیابانهای شهر را حیرت زده کرد بسیاری از آمریکایی ها و شدت دستپاچه سابق امنیت داخلی مقامات, اما آنها باید آرام تظاهرات” همکاران من گزارش شده است. “در بسیاری از راه های, عوامل و موانع آنها را ساخته اند دوباره انرژی تظاهرکنندگان و تبدیل شده به دادگاه به یک پروکسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را.”

زرد-چادری “بچه” را به خط مقدم. شهردار پورتلند پیوست کثیری کردم و اشک با تانک به عنوان یک نتیجه. “این است که دموکراسی نه یک دیکتاتوری” اورگان دولتی کیت براون (D) در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم به پلیس مخفی ربودن افراد بینام و وسایل نقلیه. من نمی توانم باور کنم باید بگویم که به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

البته پژواک می تواند به رشد ضعیف. معترضان در ایالات متحده نیست صف آرایی در برابر تک حزبی دیکتاتوری خم در snuffing پایانی خود را سیاسی استقلال. در همان زمان برخی از سیاستمداران جمهوری خواه که بازیگران تظاهرات در ایالات متحده به عنوان کار مشکل و یا تظاهر کنندگان با استفاده از زبان jarringly شبیه به پکن و پروکسی را ساخته اند خود را قهرمان هنگ کنگ دموکراسی.

اما به عنوان تهمت افزایش سهام در این کشور شهرستانها منتقدان هشدار می دهند از خطرناک سوابق او تنظیم است. “ما در حال تماشای کامل و شاید اجتناب ناپذیر ترکیبی از یک داخلی-امنیت superagency و یک رئیس جمهور که رد تمام مکانیسم های پاسخگویی از جمله سنا تایید روند” نوشت: نیویورکر را ماشا Gessen.

“در دهه های محافظه کار فعالان و رهبران هشدار داده اند که “jackbooted اراذل و اوباش’ از دولت فدرال قرار بود برای آمدن به دور از آمریکایی ها حقوق مدنی بدون تشریفات و بدون توسل” مشاهده اطلس David A. گراهام. “در حال حاضر آنها در اینجا — اما آنها مستقر توسط قاطعانه جناح راست رئیس جمهور با قوی محافظه کار پشتیبانی می کند.”

در پورتلند برخی از فعالان ترس این شهر به شدت سفید در اعتراض به جنبش تغییر تمرکز خود را از نارضایتی های تاریخی در اورگان. “ما نمی توانیم اجازه teargas و گلوله های لاستیکی تعریف لحظه ای که ما در حال حاضر” E. D. Mondainé رئیس جمهور از پورتلند شعبه NAACP گفت: نگهبان. “ما باید دست گرفتن لحظه ای و اطمینان از جهان که در این زمان نژاد پرستی دیگر نمی خواهد زندگی می کنند.”

تظاهرات در ضمن لازم نیست نگاه مانند آنها به محو شدن. “ما در حال خرید موتور سیکلت زره بنابراین ما می توانید بروید خارج وجود دارد” مک Smiff یک زن 39 ساله هنرمند گفت: همکاران من در هفته گذشته. “این است که فلوجه این پورتلند اورگان و آن را مانند جنگ بازی کردن در اینجا.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de