اقتصاددان که می تواند جهان را نجات دهد

آنچه منظور ما هنگامی که ما بحث در مورد “Keynesianism?”

بسیاری از ما برخورد یک نسخه از Keynesianism در اقتصاد 101 دوره های که در آن ما یاد بگیرند که کینز بود که به توصیه دولت به صرف بزرگ در طول رکود به کمک دولت برای خروج از رکود. اما کینز خود را هرگز می خواستم به یاد کسری درمانگر. او یک متفکر اجتماعی بود که در رابطه با مشکلات زیادی از روز خود را: جنگ و رکود اقتصادی. و من فکر می کنم او خواهد بود بسیار مشکل با این ایده که هزینه های دولت در هر چیزی در همه شد مشخصه از میراث او در اقتصاد حرفه ای. اگر چه او یک مرد متواضع و من فکر می کنم او را گرفته اند و برخی از راحتی در دانستن است که دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان اتخاذ استراتژی های سیاست ،

وجود دارد راه هایی که او در آن مشاهده کالاهای اجتماعی و وظایف نمایندگان مجلس است که چالش اصلی هنجارهای ما در حال حاضر به خصوص در امریکا ؟

بسیار است. کینز بود عمیقا ترس از تحولات اجتماعی و انقلاب, اما خود ارزش های اجتماعی اساسا رادیکال. او یک مرد همجنسگرا که زندگی با یک جامعه صلح طلب هنرمندان و نویسندگان بود که زندگی بسیار راحت در برابر دانه از هنجارهای اجتماعی ، اما من فکر می کنم او خواهد بود بهت زده از آنچه ما خیال به جنگ سیاسی در ایالات متحده است. او فکر کرد که سیاست های اقتصادی شد, مرکزی, سیاسی, میدان نبرد برای عدالت اجتماعی و راه و اقتصاد تبدیل شده است technocratized و hived خارج از جریان اصلی سیاست به عنوان یک عرصه برای متخصصان امر باید در هر دو هیجان زده و وحشت زده او را. او را وحشت زده با این ایده که مرکزی, سیاسی, سوال در مورد برابری و نابرابری را تبدیل به زمین از کارشناسان که اساسا حکومت در حمایت از نابرابری صرف نظر از کدام حزب سیاسی مسئول است. کینز بازدید نابرابری به عنوان یک چیز بسیار خطرناک است — این چیزی است که او را سرگرم زمانی که او نوشت: “پیامدهای اقتصادی صلح” و “نظریه عمومی” — دو شاهکار.

برای همه تاثیر او بر سیاست های اقتصادی, تفکر او در مواجهه مکرر سیاسی نا امیدی ها را از طریق بسیاری از کار خود را.

من فکر می کنم وجود دارد تعداد کمی از مردم که کشت جمله به یاد ماندنی میراث سیاسی که تا به حال چنین احساساتی مشاغل سیاسی. کینز از دست داده و اساسا هر سیاست عمومی نبرد او برپا بین سال 1917 و در سال 1941. همه اقتصادی خود فکر توسعه داده شد در تلاش برای جلوگیری از این فاجعه مانند جنگ جهانی اول و او به وضوح شکست خورده در این پروژه است. اما این شکست او را مجبور به طور فزاینده ای بلند پروازانه با تفکر خود را. اگر او تا به حال شده است قادر به متقاعد کردن دولت ها در پاریس در سال 1919 به عنوان مثال برای لغو بدهی های بین المللی ما ممکن است هرگز دیده می شود “نظریه عمومی.”

معمولی درک در حال حاضر مکان های کینز یک قهرمان محرک در برابر میلتون فریدمن که پس از او دیده می شود و به عنوان یک قهرمان از ریاضت. است که مفید دودویی ؟

من فکر می کنم ما از دست دادن آهنگ از این واقعیت است که فریدمن و کینز بود های مختلف اجتماعی سند چشم انداز. آنها نه فقط استدلال در سراسر نسل که در مورد سیاست را ایجاد همان نتیجه مورد نظر. آنها استدلال در مورد چه نوع از جهانی که می خواستم به زندگی می کنند. و mathematicization اقتصاد در قرن 20 واقعا مبهم عمیق تر این درگیری ایدئولوژیک اغلب توسط طراحی. کینز می خواستم هر کس به زندگی در این ماشین از سال 1913 داشتن موهای خود را قطع ویرجینیا وولف در حالی که نوشیدن شامپاین و بحث پست-امپرسیونیسم با Lytton Strachey. فریدمن می خواستم برای حفظ این فعالیت ها به عنوان دامنه منحصر به فرد از ثروتمند. چرا غنی می شود اگر شما نمی توانید یک زندگی بهتر از توده ها ؟ که کینز را ضد: کسی که درباره توده ها زمانی که شما در حال نوشیدن شامپاین با Virginia Woolf?

بنابراین تحت اللفظی شامپاین سوسیالیسم ؟

این بستگی دارد که کینز به صحبت میکنید اما با پایان عمر خود را من فکر می کنم که در مورد حق است. کینز تا به حال یک رابطه پیچیده با کلمه “سوسیالیسم.” او ferociously انتقادی از اتحاد جماهیر شوروی. اما او نیز فکر سوسیالیستی کارگری دولت در بریتانیا در طول 1920s و 1930s خیلی ترسو و ناقص و متعهد به عدالت اقتصادی برای مردم کار. در ایالات متحده ما به یاد داشته باشید کینز برای کسری هزینه های اما جامع ترین سیاست پیروزی استقرار خدمات بهداشت ملی بریتانیا است. او مالی معمار بیمه پزشکی در انگلستان

با توجه به همه گیر و نوع هزینه های بسیاری از دولت ها در حال گرد آوردن در حال حاضر ما ورود به یک عصر جدید از Keynesianism?

در یک معنا باریک ما همیشه زندگی در یک کینزی جهان است. حتی جمهوری خواهان صرف نجات اقتصاد است. اما پس از سال 2008 و به خصوص امروز واضح است که هیچ اقتصاد بازار وجود ندارد و حمایت سیاسی برای فعالیت های اقتصادی و بهبود نیاز عمیق و دراز مدت هدایت از امروز قدرتهای بزرگ است. اما کینز را نمی بینم بحران به عنوان یک ماده از دلار و سنت و یا اختلال در تعادل معادلات. او می خواهم به تغییر آب و هوا نابرابری و افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین به عنوان مشکلات اجتماعی نیاز به توجه فوری. و بنابراین او می خواهم کرافت نجات بسته است که تلاش برای کشتن چند پرنده با یک سنگ: آوردن اقتصاد به شکوفایی و البته ایجاد یک بنیاد بین المللی برای هماهنگی.

کینز هرگز متوقف اعتقاد به پتانسیل مردم برای ایجاد یک دنیای بهتر و حتی به عنوان جهان در طول عمر خود فرود عمیق تر و عمیق تر به هرج و مرج و اختلال. هیچ مشکلی وجود دارد او معتقد بود دموکراسی ناتوان از غلبه بر. مردم از او انتقاد برای اینکه ساده و بی تکلف اما من فکر نمی کنم دموکراسی می توانید استطاعت برای شکستن که ایمان به آینده است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر