چهار پایه از آزادی حقیقی

دموکراسی شکننده است. اگر فقط یک پایه و اساس از دست رفته است, طناب از دموکراسی می تواند کشش تضعیف و شکستن.

اگر ما می خواهیم واقعی ثبات و پیشرفت واقعی ما باید در جای خود قرار دادن چهار پایه در همه جا بر روی زمین است.

چه چهار پایه از آزادی حقیقی?

 • جهانی بهداشت و درمان = هر کس تضمین آزادی یک زندگی سالم را به آنها زمان بیشتری به تمرکز بر روی آنچه که برای آنها مهم است.
   
 • جهانی درآمد اولیه = هر کس تضمین آزادی از درآمد طبقه است که قوت فقر و نوآوری را تشویق می کند به آنها زمان بیشتری به تمرکز بر روی آنچه که برای آنها مهم است.
   
 • جهانی آموزش و پرورش = هر کس تضمین آزادی برای یادگیری به درک و مشارکت دادن آنها زمان بیشتری به تمرکز بر روی آنچه که برای آنها مهم است و بقیه جامعه است.
   
 • جهانی کتابخانه (رایگان و باز کردن اینترنت) = هر کس تضمین دسترسی به دانش و همچنین آزادی برای به اشتراک گذاشتن دانش به آنها زمان بیشتری به تمرکز بر روی آنچه که برای آنها مهم است و برای شرکت در دموکراسی با استفاده از رایگان ارتباطات باز و سیستم عامل.
   

چرا این چهار پایه بسیار مهم است ؟

چرا این چهار چرا بیش از این چهار چرا دیگران بیش از حد ؟ چرا که آنها…

انتقادات و پیشنهادات-حلقه که به نفع هر کس به جای فقط چند.

همه اینها متصل و مرتبط و کمک به یکدیگر. آنها به مردم بیشتر است.

جهانی کتابخانه (اینترنت) سرعت یادگیری و درک از طریق دسترسی به آموزش و پرورش است. یک درآمد اولیه اجازه می دهد تا مردم هم به اهرم آنچه را که آنها یاد بگیرند که از طریق آموزش و پرورش (مشارکت) است که تقویت از طریق دسترسی آنلاین. سلامتی و تغذیه اجازه می دهد تا مردم آن زمان به نوآوری و تمرکز بر آموزش و پرورش, دانش, سلامت فردی خانوادگی و اجتماعی سلامت و بیشتر نوآوری.

چهار نفر از این ایجاد رزونانس انتقادات و پیشنهادات-حلقه که به نفع هر کس در زمین به عنوان دانش جدید و نوآوری برای بهبود کیفیت زندگی و استانداردهای زندگی ایجاد شده و به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان است.

وجود دارد هیچ محدودیتی برای دانش; آن هیچ حد و مرزی. مثبت اطلاعات دقیق = مداوم در حال پیشرفت است.

هیچ گونه محدودیتی برای ‘دانش خود را’ خواهد بود خودخواسته مانند هدفمند تخریب (که ما در گذشته دیده می شود).

آزادی به عنوان تعریف شده است: “وضعیت آزاد بودن از محدودیت یا کنترل است. حق و قدرت به عمل باور و یا بیان خود را در شیوه ای خود انتخاب کرده است. وضعیت جسمی و از نظر قانونی از زندان بردگی و یا کار اجباری.” به عبارت دیگر ترکیبی از این چهار پایه نزدیک ما ممکن است تا کنون به آزادی حقیقی.

دموکراسی به عنوان تعریف شده است: “دولت توسط مردم اعمال به طور مستقیم یا از طریق نمایندگان منتخب. سیاسی و یا اجتماعی واحد است که چنین دولتی. مردم عادی در نظر گرفته شده به عنوان منبع اصلی قدرت سیاسی است.” — مهمتر تعریف از دموکراسی نیاز نیست یک انتخاب (نماینده) دولت است. به عبارت دیگر ترکیبی از این چهار پایه نزدیک ما ممکن است تا به حال به “قدرت مردم” و یا واقعی دموکراسی است.

آزادی و دموکراسی سیستم ایمنی بدن

پس همه آنها متصل می شوند و به یکدیگر کمک آنها همه فشار علیه رگرسيون ظلم و جنایت استبداد و افراط گرایی است.

آیا ما می خواهیم یک جامعه است که می تواند بررسی و حل رگرسيون ظلم و جنایت و افراط گرایی? هنگامی که مردم را بیشتر درک جهان اطراف آنها را بهتر درک و آگاهی از آنچه باعث می شود این تهدیدات و آنها در واقع زمان برای بررسی و برطرف کردن آنها.

با این پایه های مردم تبدیل به آگاه از آن (و روش های آن) که به دنبال کاهش آزادی و دموکراسی است.

آنها همچنین بیشتر آگاه (و زمان بررسی) چه چیزی باعث degradations بهداشت و تخریب محیط زیست و اکوسیستم های آن. با این مبانی مردم بیشتر آگاهی از ارتباط همه مردم و ما اثرات بر محیط زیست است.

هنگامی که مردم در حال زندگی در سلامتی آنها باید زمان بیشتری به مشارکت با دیگران است. انسجام اجتماعی را افزایش می دهد خانواده ها قوی تر هستند و همکاری و هماهنگی را افزایش دهد و آنها باید بیشتر وقت و انرژی خود را به مطمئن شوید که به دنبال فاسد و نابود کردن [دموکراسی, آزادی و ثبات و سیاره ما] تقلیل یافته است.

چه اتفاقی می افتد اگر یک پایه است که از دست رفته ؟

دموکراسی شکننده است و نیاز به نگهداری مداوم. خطر مداوم و بدون پایه و اساس مناسب است که بسیار دست کم گرفت.

هدف مشترک ما از ایجاد یک جهان انسانی با یک کیفیت بهتر زندگی و آزادی را برای همه می تواند (و حال) را تضعیف کرد.

ثابت وجود دارد خودخواه ذهنیت است که کار به سرعت با تلاش به قدرت را از مردم و محل آن را به دست چند. این چند تقریبا همیشه اجتماعی darwinists که معتقدند جامعه بشری است (و باید) dog-eat-dog و “بقای اصلح.” آنها تقریبا همیشه می خواهید به باریک و محدود کردن ضروری خدمات عمومی از طریق ریاضت در خود علاقه مند (معمولا پول) بهره مند شوند. آیا غیر عمدی و یا نه آنها اهرم زبان ایدئولوژی و سیستم عامل و حتی سنت به deviously جلوگیری از شناسایی شدن.

در زیر جنبه های بسیاری از نئولیبرالیسم است اجتماعی darwinist ذهنیت است.

در زیر جنبه های بسیاری از محافظه کاری جناح راست افراطی گری و بنیادگرای ادیان است اجتماعی darwinist ذهنیت است.

من صحبت در مورد داروینیسم اجتماعی در چندین قبلی من نوشته.

اگر یکی از بنیاد تخریب یا کاهش, جامعه کمتر می شود موثر در بررسی و حل فساد و ظلم و ستم.

چرخه بین رگرسیون و ظلم و ستم در مقابل پیشرفت و آزادی را تکرار خواهد کرد یا… آنتروپی برنده خواهد شد و خشونت انقلاب مجبور خواهد شد. که عمدتا به دلیل مردم کمتر زمان برای سلامت آموزش و پرورش مدنی و بیشتر.

یک چنین دموکراتیک سیاست است که اجازه می دهد تا آزادی شکوفا است آزادی از زمان است که ارائه شده توسط Universal اساسی درآمد. UBI است که دموکراسی و آزادی را نگهداری و دموکراسی و آزادی در عمل است.

برخی از شناخته شده ترین مردم روی زمین آمده اند در حمایت از UBI و در حال حاضر همه ما باید بیش از حد.

ایده UBI ممکن است خود را ساده است: به منظور بالا بردن هر کس از فقر با ایجاد بنیادی درآمد طبقه اما پیامدهای UBI یا بهتر بیان پیامدهای ادامه بدون بنیادی درآمد طبقه برای همه هستند نه فقط در مورد لازم است هزینه نگهداری برای دموکراسی و آزادی نه تنها اساسی بقای افراد… اما این یک شرط حفظ آزادی حقیقی و واقعی دموکراسی به عنوان درمان موثر برای گسترده خودخواه, فیلمهای داروینیسم اجتماعی.

به این دلیل UBI در مورد بلند مدت بقای بشریت بیش از حد.

روانی و ایدئولوژیک ویروس است که داروینیسم اجتماعی است که به مراتب خطرناک تر از هر سلاح کشتار جمعی تا کنون ایجاد شده آن را به عنوان به طور بالقوه به اسلاید به جرم نسل کشی در مقیاس جهانی حتی به بلندی بحران جهانی حرارت-مرگ همچنان بلامنازع در حالی که اکثر ما sapped برای زمان.

افرادی که سرمایه گذاری در صفر-مجموع طرح های تفکر آن را اجرا داروینیسم اجتماعی تنها به دنبال طولانی تر بی ارزش ظالم جهان برای خود خودخواه بهره مند شوند.

بی ادب بیدار برای آنها این است که بسیار شبیه به قوس اخلاقی جهان, قطار پیشرفت همیشه chugs به جلو و هرگز نمی تواند از خط خارج تنها به تعویق افتاد. تلاش برای جلوگیری از درایو های مثبت انسانی پیشرفت است مانند در حال اجرا در برابر به طور مداوم شتاب تردمیل. کسانی که همچنان به انجام این کار تنها به دنبال تاخیر در بهبود بشریت برای خود خودخواه بهره مند شوند.

نیمکت استعاره— حفظ و نگهداری چهار پایه است.

تصویر دو فرد نیمکت که معمولا دارای چهار پا. به جز آن شکسته است. آن است که در حال حاضر نیز از دست رفته دو پا … آن را بسیار ناپایدار است. شما نمی توانید حذف تمام در جهت رفع آن حتی نمی تواند یک نیمکت دیگر فقط یک تخته. شما می توانید نشستن در آن بدون هیچ گونه اما و سپس شما می تواند بر روی زمین شاید در شکست دادن هدف.

شما نمی توانید تعمیر دو پا نیمکت در حال حرکت در اطراف یک پا به سرپا نگه داشتن تا طرف دیگر آن است. آن را هنوز هم ناپایدار و شما احتمالا می خواهم اسلاید خطرناکی به یک طرف به سمت پایین و یا آن را سنگ پشت و جلو بسته که به سمت شما قرار داده و پای دیگر.

بیایید می گویند شما را مدیریت برای به دست آوردن یک پا سوم مطمئن شوید که آن را سرپا نگه داشتن برای مدتی اما آن را هنوز هم خواهد بود خطرناکی ناپایدار است. که در نوع خود از چه چیزهایی می خواهم در حال حاضر ما در حال از دست رفته UBI. سه تن دیگر از پاها نیست تقریبا به خوبی به عنوان آنها می تواند در ایالات متحده بهداشت و درمان پا واقعا حتی وجود دارد برای اکثر مردم است.

واقعا ثابت نیمکت, شما نیاز به آن را چهار پا, واقعی پایه و اساس است. شاید حتی برخی از اضافی داخل پرانتز اضافی برای پشتیبانی و طول عمر. واقعا نیمکت پایدار نیاز به چندین پاها, چند ورودی چند ابزار. فکر هیچ راه دیگری فکر نمی به اندازه کافی بزرگ است و نه واقع بینانه.

چارچوب قیاس — ساختمان تا به ثبات است.

 • بدون سلامت مردم می تواند آموزش و پرورش و آنها نمی توانند درآمد.
 • بدون آموزش و پرورش مردم در تلاش برای به دست آوردن درآمد و دشواری دسترسی به اطلاعات اغلب در هزینه های سلامت است.
 • بدون درآمد مردم sapped انرژی و نمی تواند حفظ سلامتی آنها می توانند سرمایه گذاری در آموزش و ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای دسترسی به اطلاعات.
 • بدون رایگان و باز کردن دسترسی به اطلاعات به طور فزاینده تکنولوژیکی جهان, مردم مشکل دارند به دست آوردن یک درآمد و آموزش و پرورش.

قرار دادن با هم و بدون بهداشت مناسب آموزش و پرورش و اطلاعات و درآمد… جرم رگرسيون و استرس افزایش می دهد در حالی که سلامت روانی و جسمانی رنج می برد.

آن به شرح زیر پس از آن که درآمد بسیار مهم توانمند از سلامت بهتر می تواند منجر به آموزش بهتر می تواند منجر به دسترسی بیشتر به اطلاعات مربوط به فرصت های بیشتر به کمتر استرس و… مطالعات نشان می دهد.

مطالعات مانند GiveDirectly نشان می دهد که به سادگی به مردم درآمد است که آنها نمی باید قبل از اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن بهتر, بهداشت, آموزش و پرورش و بهبود کیفیت زندگی و مشارکت در جامعه است.

جهانی بی قید و شرط اساسی درآمد و سپس داربست یا چارچوب چهار پایه است. آن است که مقدمات اولیه یا طبقه است که کمک می کند تا افزایش اولیه پرتو اجازه می دهد دیگران ساخته شود قوی تر است.

اگر ما می خواهیم واقعی ثبات و پیشرفت واقعی ما باید برای قرار دادن در محل چهار پایه در همه جا بر روی زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

صحبت کردن در مورد این پایه: #BasicIncome, #UniversalHealthCare, #UniversalBasicIncome, #UniversalEducation, #UniversalLibrary/#FreeOpenInternet.

 • مراقبت های بهداشتی جهانی باعث می شود مطمئن شوید که هر کس آزادی از یک زندگی سالم و حصول اطمینان از آنها باید زمان بیشتری به تمرکز بر روی آنچه که برای آنها مهم است. زندگی در سلامتی مردم را قادر می سازد به منظور بالا بردن یک خانواده سالم, برای شرکت در یک جامعه سالم و به آنها آزادی فعال باشد به جای واکنشی در تصمیم گیری های روزانه. سلامت روانی و جسمانی هر دو مهم به صورت مشارکت مدنی.
   
 • جهانی درآمد اولیه باعث می شود مطمئن شوید که هر کس آزادی و زمان هرگز زیر سایه ترس مداوم و یا استرس ناشی از فقر است. این غیر طبیعی است برای هر کسی که به زندگی زیر خط فقر. این زمان اضافی و روانی-پهنای باند است و ضروری است و حداقل سطح آزادی است که تضمین می کند هر کس می تواند به طور داوطلبانه تمرکز بر بهبود اجتماعی-بهبود و سیاره ای-بهبود هر دو به صورت محلی و در سطح جهانی. UBI است آزادی های فردی و آزادی به طور داوطلبانه شرکت و یا انتخاب کردن بدون آسیب رساندن به دیگران در آن تصمیم است. این کاملا امکان پذیر است.
   
 • جهانی آموزش و پرورش باعث می شود مطمئن شوید که هر کس دسترسی به یک سطح پایه از آموزش و پرورش و سطح درک از واقعیت های جهان اطراف ما. آموزش و پرورش نه تنها کمک می کند تا مردم آماده شدن برای غیرمنتظرهء عواقب بلکه مردم کمک می کند تا ایجاد یک کیفیت بهتر زندگی را برای خود و کسانی که در اطراف آنها. آموزش و پرورش یک راهرو به غواصی به مشکلات پیچیده تر است که دارای پتانسیل برای کمک به بهبود کیفیت زندگی هر کس در زمین است.
   
 • جهانی کتابخانه (رایگان و باز کردن اینترنت) باعث می شود مطمئن شوید که هر کس یک سطح اولیه دسترسی به اطلاعات در هر زمان. این می تواند ارائه شده از طریق فناوری اینترنت و یا از طریق کتابخانه محلی. تکنولوژی اینترنت دارای پتانسیل برای رسیدن به مردم بیشتر به دلیل آن است که غیر متمرکز. اطلاعات آزادی یک نیاز است برای آزادی و دموکراسی به عنوان آن را تضمین دسترسی مردم به جامعه ارتباطات و آموزش و پرورش. فن آوری های جدید با الهام از تمرکز زدایی از اینترنت باید از این پتانسیل برای فعال کردن دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, درآمد و اساسی درآمد. آن را به ما به اهرم اینترنت برای فعال کردن و تقویت چهار پایه از آزادی حقیقی.

ادامه مطلب از نوشته های منتشر شده در مورد جهانی درآمد اولیه:

به سوی آینده ای بهتر برای همه سریع تر است.

جنگهاى ‘اساسی جهانی درآمد’

جهانی درآمد اولیه امکان پذیر است.

اطلاعات بیشتر در مورد مدارک موجود حمایت از UBI:

https://list.ly/list/1RdG-ubi-research-links-universal-basic-income-evidence

تبدیل شدن به یک UBI مدافع! تاریخ UBImovement!

لطفا در نظر حمایت از من نوشتن و فعالیت های دیگر: https://www.patreon.com/mark4ubi

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>