نا امیدی از تلاش برای سرمایه گذاری در زادگاه من

پس از سال ها کار در کشورهای در سراسر ایالات متحده مهندس و کارآفرین برایان برنج تصمیم گرفت او می خواست برای سرمایه گذاری در زادگاه خود از Birmingham Alabama.

او تا به حال به اندازه کافی پول نقد برای خرید هشت ساختمان در سراسر 100 سال در اکثریت سیاه محله انسلی اما او نیاز به یک وام بانکی به redevelop آنها. او فکر این امر می تواند فقط یک تشریفات.

آنچه او کشف کرد سیستم انباشته در برابر مردم او را دوست دارم.

“من فکر کردم آن را بدترین ارزیابی در ایالات متحده,” او می گوید, یادآوری لحظه ای که باز ارزیابی بانک به او داده بود برای خواص و خواندن آن توجیه.

“آنها در مقایسه با هشت خواص تاریخی به زمین های کشاورزی 14 یا خیلی مایل دور و آنها در مقایسه با من ساختمان رها شده در خودرو. هیچ چیز در مورد خواص شبیه به آن.”

  • جهان گزارش کسب و کار: بانک ارزش نهادن به ساختمان های تاریخی به عنوان زمین های کشاورزی در جوامع سیاه

پنج تن از خواص بودند در یک مناسب و معقول دولت از تعمیر و برخی از آنان نشسته مستاجران در حالی که سه مورد نیاز بازسازی کامل. او تا به حال grand برنامه ای برای ساخت آپارتمان و رستوران ها و همچنین فضاهای نمایشگاه برای هنرمندان محلی و انکوباتور هاب برای کسب و کارهای نوپای. او می خواست به پول در حالی که حمایت از همسایگان خود و آرمان های خود را.

در آن زمان او موفق به دریافت بانک نامه او در حال حاضر با آن مواجه سه ماه استرس و تاخیر. او تا به حال با نزدیک شدن به نیم دوجین بانک ها اعتماد به نفس است که با سابقه و “جامد نمره اعتباری” او می تواند تضمین تامین مالی ظرف چهار تا شش هفته.

این اتفاق رخ نداد و آقای برنج معتقد است این واقعیت است که انسلی یک محله بود و عامل اصلی به خصوص پس از پرسش و پاسخ در مورد “جمعیت فولی”.

یک بانک در نهایت فرستاده کسی در محل برای ارزیابی املاک خود را 12 هفته بعد. آنها ارزش ساختمان در صفر دلار و بیش از یک دلار در هر فوت مربع برای زمین تنها. به عنوان قوانین برای بسیاری از بانک ها می گویند یک ملک باید به ارزش حداقل $50,000 (£39,000) برای دریافت خط اعتباری در برابر آن پرونده اش بسته شد.

در این روند او صحبت به دیگر سرمایه گذاران و دوستان در یک موقعیت مشابه و متوجه شدم در مورد او به دور از منحصر به فرد.

“این یک چیز را به انجام این کار با یک ساختمان” او می گوید: “اگر آن کوچک است و در حال سقوط از هم جدا. آن را یکی دیگر از چیزی به آن را انجام دهد با هشت ساختمان با نشستن مستاجران. بنابراین من گفت: “آن زمان من به صحبت کردن و ایستادن.’ این نباید اتفاق می افتد به نفر بعدی.”

بیرمنگام یکی از مهمترین تفکیک شهرستانها در ایالات متحده منجر مارتین لوتر کینگ برای راه اندازی پروژه “C” در سال 1963 بود که یکی از با نفوذ ترین مبارزات جنبش حقوق مدنی.

پس از یک سری از راهپیمایی ها و تحصن و بازداشت Birmingham مغازه ها و کسب و کار در نهایت به توافق desegregate همه دستشویی, ناهار, شمارنده اتاق پرو و چشمه های آب آشامیدنی و به استخدام بیشتر سیاه و سفید کارگران است.

اما آقای برنج معتقد است که برای ساکنان سیاه تبعیض نژادی البته از نوع دیگری است که هنوز هم بسیار بخشی از زندگی خود را.

“واقعیت این است که آمریکایی های آفریقایی تبار باید همیشه قفل شده است و از دسترسی به سرمایه از بانک ها. در بسیاری از موارد آنها نمی خود ساختمان ها در جوامع خود و یا آنها فقط باید ویران آنهایی که نمی توانند حرکت رو به جلو با. آن است که خالص و نا امیدی است.”

و این اطلاعات را تأیید میکند خود را در زندگی واقعی تجربه کنید.

این موسسه بروکینگز را Andre پری از محله ویلکینسبورگ پیتسبورگ. او ریخت و سال پژوهش به کتاب جدید خود قیمت خود را بدانید – ارزش نهادن به سیاه و سفید زندگی می کند و ملک در امریکا سیاه و شهرستانها.

خواص در محلات قیمت 23 درصد پایین تر از معادل آنها در مناطق به طور متوسط $48,000 در هر خانه او می گوید. که مقدار به حدود 156bn در از دست سهام “تنها به دلیل غلظت مردم سیاه و سفید در اطراف آن نه به دلیل آموزش و پرورش, جرم مسکن با کیفیت و یا تقاضا است. آن را به معنای واقعی کلمه به سرقت از مردم توانایی خود را بلند”.

سال گذشته آقای پری شهادت قبل از مجلس نمایندگان آمریکا در کمیته خدمات مالی به دنبال نژادپرستانه شیوه های وام دهی و او خواستار اصلاحات چگونه ارزیابی انجام می شود در ایالات متحده است.

خود را برای بسیاری از بانک ها می گویند سیاه زندگی مهم. JP Morgan Chase, بزرگترین بانک در ایالات متحده راه اندازی پیشبرد سیاه مسیرهای برنامه فقط بیش از یک سال پیش. برنامه سر Sekou Kaalund می گوید هدف این است که اطمینان حاصل شود که ما باید به عنوان بسیاری از 2.6 میلیون, سیاه, کسب و کار در این کشور آماده دریافت سرمایه و رشد”.

اما این آرمان های بلند هستند و در عین حال تبدیل به بانکداری چشم انداز است. برای مثال در شیکاگو برای هر دلار را به بانک قرض داده در این شهر را سفید محلات در 2012-18 آنها سرمایه گذاری فقط 12 سنت در محلات سیاه و سفید. و جی پی مورگان چیس لنت 41 برابر بیشتر پول در مناطق سفید از آنهایی که سیاه و سفید.

آقای Kaalund به رسمیت می شناسد این نتایج به عنوان “ناامید کننده” اما تاکید می کند که یک سیستمیک تغییر مورد نیاز است اگر همه چیز به بهبود برای کارآفرینان و آینده نگر و در حال حاضر مالکان است.

او می گوید: خود بانک کارآفرینان از رنگ صندوق مشخص شده است که این وام را نداشته اند قادر به دریافت وام از هر بانک. “مدل های خود را خواهد گفت: این وام نمی خواهد که پرداخت می شود شما به عقب. آنها نمی باید وثیقه.”

او فکر می کند وجود دارد یک فرصت برای ارزیابی چگونه وام خطر ارزیابی شده است اما چالش وجود دارد.

“زمانی که فدرال رزرو بازرسان در آمده و شما در حال ساخت وام است که تلقی پایین تر کیفیت اعتباری و سپس مقدار سرمایه نیاز شما را افزایش می دهد. بنابراین آن را فقط به یک اهرم و این بانک ها. آن را به سیستم.”

برخی می گویند سرمایه گذاری در بانک های دولتی است که یک راه حل برای این مشکل سازی-سیاه و دارایی و دسترسی به منابع مالی است. جریان غول Netflix به تازگی گفت: در آن قرار داده خواهد شد 2 درصد از آن پول نقد (حدود 100 متر) به سیاه و سفید متعلق به موسسات مالی.

Netflix کارفرمایان اشاره به کتاب رنگ از پول بانک ها و نژادی شکاف ثروت به عنوان الهام بخش برای این است. در عین حال نویسنده آن قانون بانکداری استاد Mehrsa برادران است بنابراین مطمئن شوید که بانک ها می توانند توسط خود حق تاریخی اشتباهات.

“بارها و بارها ما با استفاده از این نرم و anaemic راه حل برای این مشکلات عظیم. اگر شما ترکیب دارایی های تمام بانک ها — و آن را تنها 20 سیاه بانک ها در این کشور – که یک آخر هفته بد برای سیتی بانک,” او می گوید.

در سال 1863 زمانی که رئیس جمهور لینکلن امضا رهایی اعلام, آمریکایی های سیاه و سفید متعلق به کمتر از 1% از ما مجموع ثروت است. نزدیک به 160 سال بعد این تعداد به سختی budged.

پروفسور برادران می گوید: یکی از بخش های کلیدی در حل این است که غرامت مالی است که قرار مردم سیاه و سفید در محل که در آن آنها می شده اند و نبود آن دلیل قوانین تبعیض آمیز بیش از صدها سال است.

او همچنین می خواهد قانونگذاران به نظر چیزی شبیه به یک سیستم بانکی – شبیه به کسانی که در اروپا یا چین – در مناطقی که ممکن است سود آور در سیستم فعلی توسط یک تعداد انگشت شماری از غول بانکی.

در حالی که موسسات مالی و دانشگاهیان در حال تلاش برای پیدا کردن راه از پرداختن به نژادی و نابرابری اقتصادی در بیرمنگام برایان برنج است که هنوز هم بدون کمک های مالی خود را برای توسعه پروژه است.

صدای او را می شکند به عنوان او در مورد دوستان که از او حمایت و به همین دلیل او هنوز هم نگه می دارد و ضربه زدن بر روی درب به دنبال بودجه است.

“بزرگترین چالش برای آمریکایی های آفریقایی تبار است که دسترسی به منابع است. اگر ناعادلانه بانکی برداشته شده است از داستان من همه از من هشت ساختمان های تاریخی را بازسازی می شود و وجود دارد خواهد بود رونق کسب و کار در آنها است که بهبود جامعه است.

“این واقعا عامل از امید و رویاهای که هیچ بدهد تا روح حق در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de