بزرگ صلیبیون: نگاهی به بازیکنان و مربیان که تثلیث کاتولیک موفقیت

تثلیث کاتولیک بود و برنده شدن در برنامه های ورزشی و خاموش میشه نه به دلیل نام در نیوجرسی. آن را محترم و موفق مدرسه به دلیل از پسران و دخترانی که عینک کسانی که کشباف و مردان و زنانی که مربی آنها.

ما را نگاه در برخی از بازیکنان و مربیان که به کمک شکل تثلیث را به یکی از موفق ترین برنامه های ورزشی در تاریخ FCIAC.

جو ANZALONE

مردی که افسانه ای استخدام مربیان یک افسانه است در حق خود.

در زمان خود به عنوان مدیر ورزشی در استمفورد کاتولیک (1961-76) جو Anzalone استخدام سالن Famers مایک والش و میکی Lione جونیور همراه با دیگر مربیان با استعداد.

“من احساس افتخار را منصوب کرد بسیاری از مربیان” Anzalone گفت. “استمفورد کاتولیک بود و یک محل عالی برای بود و ما تا به حال برخی از کودکان و نوجوانان از طریق آمده است. آن را هرگز مانند رفتن به محل کار این بود که همیشه یک فضای بزرگ در آن روز. من دوست دارم که جای خود.”

Anzalone حتی مربی والش در JV تیم بسکتبال در اوایل روز در مدرسه است.

Anzalone مربی تیم ملی فوتبال به عنوان دستیار از 1961-63 و سپس به عنوان سر مربی از 1967-84 منجر صلیبیون به سه دولت نهایی ظاهر (1977, ’78 و ’83) و برنده کلاس S در سال 1978.

در میان بازیکنان او مربی پیت بود استوکس که بعدها سر مربی تیم فوتبال خود را در سال 2009.

لری برد

نام او را در یک بنر, اما هر مربی معلم و دانش آموز در تثلیث می دانستند لری برد.

برد یک طوطی و حیوان خانگی سابق مدیر ورزشی تریسی نیکولز که نگه داشته لری در این مدیر ورزشی را در مدرسه و اغلب راه می رفت سالن مدرسه با برد بر روی شانه خود را.

برد درگذشت بهار گذشته در سن 33 به جاست نیوجرسی شماره به عنوان Larry Bird, NBA افسانه برای او نامگذاری شد.

بسکتبال مقامات در طول سال رو به می دانم که برد آنها به عنوان استفاده می نیکولز’ در جریان بازی.

“پرنده که متنفر بودم (دیرین رسمی بسکتبال و بیس بال داوری) نیک Koules. من نمی دانم چرا, اما او را دیوانه زمانی که نیک می آیند و در دفتر” نیکولز گفت: در مورد دیر رسمی. “او همچنین حمله پا (سابق تثلیث دختران بسکتبال مربی تام) Kriz هر زمان او را به دفتر آمد ، او یک حیوان خانگی بزرگ و به مادر من یک مقدار زیادی از راحتی بیش از چند سال گذشته است.”

در یکی دیگر از مناسبت برد کشیده رسمی پیراهن خود را به کیسه ورزشگاه و خوردند دکمه خاموش آن را در حالی که رسمی بود در دادگاه است.

هنر DEFILIPPIS

استمفورد کاتولیک موفق به کسب دو FCIAC بیس بال قهرمانی رسیده 1970 CIAC کلاس L قهرمانی کشور بازی تا حد زیادی از بازوی هنر DeFilippis.

“من بازی در سمت چپ میدان در آن تیم و من تا به حال شاید دو توپ رسید به من تمام فصل به دلیل آرتی زده همه از” تیمی سابق Jim Moriarty گفت: از DeFilippis. “آرتی بود که خوب از یک بازیکن بیس بال برای همیشه بیرون آمدن از استمفورد که شامل بابی ولنتاین که فوق العاده ای بود.”

DeFilippis بزرگ بود lefty با یک اسلحه کمری حرکت بود که 35-2 در زمان خود یک استمفورد کاتولیک قابل توجه 451 مورد در 248 نوبت تن به تن.

ورزشی اخبار رتبه او را به عنوان یکی از 12 چشم انداز در کشور و با او فراخوانده شد در دور دوم توسط واشنگتن سناتور با 38 کلی انتخاب در سال 1970 تازه کار, پیش نویس است.

ارل جانسون

ارل جانسون led تثلیث به آن FCIAC عنوان به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 1993 و به مایک والش حالت اول قهرمانی خود را در فصل ارشد در سال 1996.

جانسون به ثمر رساند 38 امتیاز به عنوان تثلیث ضرب و شتم غربی کاتولیک برای 1996 CIAC کلاس M قهرمانی کشور.

او در سمت چپ تثلیث ششم در تمام زمان مدرسه به ثمر رساند لیست با 1,362 امتیاز بیش از چهار سال است.

او سال 1996 New Haven Register MVP و دو زمان نیوهیون ثبت نام همه دولت ها و همه FCIAC انتخاب.

او رفت و به بازی در دانشگاه راتگرز در قبل از انتقال به Iona که در آن او کمک راهنمای Gaels به مسابقات NCAA در سال 2001.

Rashamel جونز

همه چیز را تغییر زمانی که Rashamel جونز رو به استمفورد کاتولیک در پاییز سال 1991.

این دوره از تثلیث کاتولیک FCIAC و CIAC بسکتبال هرگز همان خواهد بود

جونز برای اولین بار از بسیاری از بالا پرواز بازیکنان به ارمغان آورد در توسط مایک والش در 1990s جرقه بی سابقه عصر موفقیت در بسکتبال در مدرسه.

جونز به نام همه دولت سه بار منجر صلیبیون به 1992-93 FCIAC قهرمانی والش عنوان برای اولین بار به عنوان یک مربی.

“که برنده شد شور و هیجان برای کل مدرسه” جونز گفت. “من می توانم بگویم که ما در آینده ، بعد از اینکه ما برنده این بازی به دولت در زمان ما به طور جدی. وجود ندارد “خوب استمفورد یا تثلیث کاتولیک خوب است’ در حال حاضر آنها در نگاه ما مانند بالا-10 تیم در دولت است. آن را یک پیروزی بزرگ و آن راه اندازی برنامه بی نهایت.”

به عنوان یک مقام ارشد در سال 1995 او Gatorade بازیکن سال و نام بازیکن جدید در انگلستان

او 2,301 حرفه ای امتیاز او را پیشرو پسران گلزن در شهرستان ستمفرد و پنجم به طور کلی در دولت است.

در UConn جونز بود و یک قسمت از سه بزرگ شرق قهرمانی و کمک Huskies از پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی NCAA در سال 1999 با ناراحتی پیروزی دوک.

امیلی (Robustelli) KAUFMAN

در سنت افتخار از سافتبال در مدرسه امیلی Robustelli در نظر گرفته شده است بهترین تا کنون در این زمینه است.

“بدون شک او بهترین بازیکن سافت بال ما تا به حال در ترینیتی” سابق و سافتبال مربی تام Kriz گفت. “او همچنین بسکتبال بود و فقط فوق العاده ورزشکار. اگر او می خواست به او می گرفته اند تا هر ورزش و ظرف یک سال او تمام شده اند-دولت است. او که در همه چیز او بود.”

Robustelli رهبری صلیبیون به یک دونده تا پایان در CIAC کلاس S tournament ارشد او فصل از سال 1999 3-2 دست دادن به Coginchaug در کلاس S.

او دانشجوی سال اول در سال 1996 FCIAC قهرمانی تیم.

Robustelli نامگذاری شد Gatorade سافتبال جدید انگلستان بازیکن سال در سال 1998 و 1999.

او در ادامه به بازی سافتبال در UMass و بعد از آن به عنوان یک standout بازیکن برای استراتفورد Brakettes.

تام Kriz

تا سال 2016 تثلیث کاتولیک تا به حال تنها دو سافتبال سر مربیان: مرحوم مری کی اسمیت و تام Kriz.

Kriz پیوست اسمیت کارکنان به عنوان JV مربی و دستیار اول مربی تیم سافت بال از 1987-99 شدن سر و سافتبال سر مربی در سال 1999 پس از اسمیت مرگ است.

تیم سافتبال رسیده 1999 کلاس S دولت نهایی دست 3-2 به Coginchaug.

در بسکتبال Kriz بالا تثلیث به یک چندساله قدرت در FCIAC و دولت است.

تیم او به نظر می رسد در چهار CIAC دولت نهایی, برنده عنوان در سال 2002, 2003 و 2006 و در آینده دوم در سال 2004.

صلیبیون برنده FCIAC بسکتبال دختران قهرمانی برای اولین بار در سال 2002 و سپس برنده سه مستقیم از 2006-08 تحت Kriz.

میکی Lione JR.

میکی Lione جونیور لینک اتصال روز از استمفورد کاتولیک به روز مدرن از ترینیتی کاتولیک.

او برای اولین بار نام ذکر شده توسط تقریبا همه متصل به مدرسه در برنامه های ورزشی قبل از سال 2000 است.

Lione که در سال 1999 در سن 59 مربی برای 30 سال در مدرسه.

او سر مربی بیس بال از 1971-98 و مربی تیم هاکی از 1979-98 برنده شدن در یک ترکیب 731 بازی در این دو ورزش است.

کار خود را موفقیت شامل چهار دولت عنوان (1982, ’91, ’93 و 94) با دو FCIAC تاج (1990 و ’94) در بیس بال دو مسابقات قهرمانی کشور (سال 1991 ’98) و سه FCIAC عنوان (1990, ’93 و 95) در هاکی.

علاوه بر این او یک دستیار مربی فوتبال در ترینیتی کاتولیک و بعد در کنعان.

میکی Lione بنیاد ایجاد شد و به افتخار او پس از مرگ او و پس از آن آغاز به کار کرده است تعلق می گیرد بیش از یک و نیم میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی است.

به استمفورد پیشکسوت ورزشی انجمن همچنین ارائه میکی Lione مربی سال به استمفورد مربی هر سال و چندین بیس بال و لیگ های سراسر استمفورد بعد از او به نام.

باب لینچ

به استمفورد کاتولیک فوتبال برنامه آغاز شد و در سال 1959 با 34 بازیکن که مربی توسط باب لینچ.

در پنج سال اول صلیبیون شد 23-16-1 پس از قرار دادن با هم یک تیم از ابتدا.

دو سال اول از لینچ اولین استمفورد کاتولیک تیم رفت و به بازی فوتبال حرفه ای, کیر Swatland (هوستون Oilers) و بو Hickey (Denver Broncos).

“باب شد و جلوتر از زمان خود را به عنوان یک مربی” Hickey گفت: پس از لینچ مرگ در سال 2011. “او قادر به گرفتن یک ورزشکار و او را یک بازیکن فوتبال. هر کس می خواست برای بازی با او. او نوآورانه و بر خلاف بسیاری از مربیان او مایل به تنظیم خود جرم و دفاع به بازیکنان او. اما مهم تر, او یک معلم بود و خاموش میشه. درس یاد گرفتم در زندگی آمد از پدر من و باب لینچ.”

دیو مک کلور

مک کلور کمک کرده و منجر پسران بسکتبال تیم به یک چشم ظاهر 101-7 ضبط بیش از چهار سال از جمله ارشد سال که صلیبیون رفت 27-0 و برنده CIAC کلاس 1 قهرمانی کشور.

مک کلور بسته دبیرستان خود را حرفه ای به عنوان بخشی از یک تیم است که برنده 52 بازی متوالی بود و MVP هر دو سال 2003 و 2004 قهرمانی کشور بازی.

تثلیث برنده سه FCIAC عناوین با مک کلور.

به عنوان یک ارشد او به دست آورده Gatorade, کانکتیکات, کانکتیکات, دبیرستان, مربیان, انجمن, Coca-Cola, New Haven, ثبت نام و هارتفورد کورانت خارجه بازیکن از جوایز سال.

او به نام همه FCIAC و همه دولت سه بار.

او پنجم تمام وقت در تثلیث به ثمر رساند لیست با 1,367 حرفه ای نکات و دوم تمام وقت در ریباند با 1,186.

او در حال حاضر دستیار مربی برای تیم ممفیس در NBA.

تریسی نیکولز

نیکولز بود مدیر ورزشی در ترینیتی کاتولیک بالا برای 34 سال لمس کردن زندگی های بی شماری در طول راه به عنوان سفیر از همه چیز تثلیث کاتولیک های ورزشی.

در طول تصدی خود به عنوان مدیر ورزشی این صلیبیون جمع آوری 31 مسابقات قهرمانی کشور در 10 ورزش های مختلف و تا به حال 12 فرد مسابقات قهرمانی کشور همراه با 27 FCIAC عناوین.

“داشتن تریسی به عنوان تبلیغ همه شما تا به حال به انجام مربی کودکان و نوجوانان او در زمان مراقبت از هر چیز دیگری” دیرین بسکتبال و بیس بال دستیار مربی مایک والش گفت. “ما نمی توانست موفقیت ما تا به حال بدون تریسی نیکولز حمایت از ما. شما همیشه می دانستم که به عنوان یک مربی که تریسی به حال خود بازگشت. برخی از بهترین خاطرات من از بیس بال مربیگری با او. ما تا به حال برخی از زمان.”

نیکولز مربی استمفورد/تثلیث کاتولیک بیس بال برای 40 سال از شروع در کارکنان افسانه ای میکی Lione جونیور به عنوان یک دستیار.

نیکولز بود صلیبیون’ سر مربی بیس بال برای 19 سال قبل از بازنشستگی از موقعیت که در سال 2017.

نیکولز انباشته 207 حرفه پیروزی از جمله کلاس S state عنوان در سال 2000 و FCIAC قهرمانی در سال 1999 و 2000.

آماندا سیم

چند ورزشکاران در مدرسه تاریخ چپ به عنوان تزئین به عنوان آماندا سیم بسکتبال.

در چهار سال او به ثمر رساند 2,429 امتیاز تبدیل شدن به استمفورد تمام زمان گلزن برجسته و دوم را به ثمر رساند در دولت تاریخچه بسکتبال دختران.

او به نام همه دولت ها و همه FCIAC تمام چهار سال و سه عضو از CT پست فوق العاده 15 دو بار عضو هارتفورد کورانت بهترین از بهترین انتخاب از سال 2001 و 2002 و یک ESPN/استارت همه دولت انتخاب تیم در سال 2002.

سیم, بود, کانکتیکات, Gatorade زن بازیکن سال در سال 2003 و نامزد دریافت جایزه بود به مک دونالد آمریکایی دبیرستان تیم بسکتبال.

سیم هدایت تثلیث کاتولیک متوالی به مسابقات قهرمانی کشور در سال های 2002 و 2003 به عنوان به خوبی به عنوان یک FCIAC قهرمانی در سال 2002 که در آن او اهدا شد MVP.

در کالج در قلب مقدس او تنظیم تعداد مدرسه از جمله سوابق حرفه ای ترین امتیاز (2,045) و دزد (362). دو بار شمال کنفرانس به ثمر رساند قهرمان شد, بهترین بازیکن سال در سال 2006 هنگامی که او به رهبری پیشگامان به یک مدرسه-رکورد 26 برد و خود را برای اولین بار NEC تاج و NCAA بخش مسابقات اسکله.

از این گذشته, زمستان, سیم, شد به CIAC همه تیم قرن.

شیدا POLONIA

شیدا Polonia آخرین بازیکن بیس بال بزرگ به میدان برای صلیبیون.

“من فکر نمی کنم من تا به حال کسی که می تواند انجام تمام چیزهایی که او می تواند انجام دهد” سابق بیس بال مربی تریسی نیکولز گفت. “او می تواند پرتاب, اجرا, گرفتن, آمار و زمین است. او همه چیز را و او همه چیز بسیار خوبی است. ما تا به حال برخی از بازیکنان بسیار خوب است بازیکنان که پیش نویس اما هیچ کدام می تواند انجام تمام آن چیزهایی که در این سطح است.”

ارشد خود را در سال Polonia بود مسلما بهترین دبیرستان پارچ shortstop و hitter وظیفه در دولت است.

او ضربه زد .443 با 70 در خفاش ها به ثمر رساند 27 اجرا می شود, پیاده روی 23 بار (13 عمد) در حالی که رفتن را از 11 به 11 سرقت-پایگاه تلاش به عنوان یک ارشد.

بر روی تپه او sported 0.66 عصر با .160 طور متوسط پنبه حلاجی شده علیه. Polonia شد 12-1 با یک صرفه جویی و 11 کامل, بازی قابل توجه 92 بیش از 84 1/3 نوبت کار.

او به نام همه دولت سه برابر شد و این FCIAC MVP خود را نهایی دو فصل در لیگ قبل از ادامه کار خود را در UConn.

Polonia نیز همه FCIAC بازیکن فوتبال در مدرسه.

مری کی اسمیت

مری کی اسمیت به معنای همه چیز برای دختران, ورزش در استمفورد/تثلیث کاتولیک.

در مدرسه تقریبا پس از آن آغاز شد اسمیت شروع هر تیم ورزشی برای دختران در مدرسه, در حالی که همچنین کار به عنوان یک معلم تربیت بدنی.

“مری کی پیشگام نه فقط در استمفورد کاتولیک اما برای دختران ورزشی در Fairfield County” گفت: سابق بسکتبال دختران و سافتبال مربی تام Kriz بود که یک دستیار به اسمیت برای سال. “او تا به حال یک راه عالی در مورد او. او میراث است از کسی که درک یک زن جوان و می دانست که چگونه به برقراری ارتباط با بچه ها و آنها را به بهترین آنها می تواند باشد.”

اسمیت یک بازمانده از سال 1944, Hartford, سیرک, آتش, آغاز برنامه ها و مربی رشته هاکی سافت بال و بسکتبال در زمان خود را در مدرسه.

او رهبری تیم سافتبال به دو FCIAC عنوان (1992, ’96) و 1982 و 1996 CIAC کلاس S سافتبال بانوان قهرمانی, ساخت چهار حضور در دولت نهایی.

صلیبیون شد FCIAC runners-up در سال 1991 1993 و 1998.

پس از مرگ او استمفورد شروع اعطای مری کی اسمیت جایزه در سال 1999 به شهرستان ستمفرد سافت بال قهرمان.

سافتبال بانوان در زمینه ترینیتی بود به نام به افتخار او پس از مرگ او با یک بنای تاریخی قرار گرفته در این زمینه است.

جان SMYTH

قبل از هجوم استعداد در آورده از جوامع دیگر به استمفورد کاتولیک پسران بسکتبال تیم تا به حال جان Smyth.

زمانی که او فارغ التحصیل شد و در سال 1982 Smyth بود تمام زمان گلزن برجسته برای شهر استمفورد با 1,882 امتیاز.

که رکورد خواهد ایستاد تا Rashamel جونز پیشی گرفتن آن در حدود یک دهه بعد از آن Smyth هنوز دوم در تثلیث را به ثمر رساند لیست به جونز.

Smyth شده بود, New Haven, ثبت نام همه امور خارجه و دو بار همه FCIAC انتخاب قبل از رفتن به بازی در دانشگاه پرینستون.

در 1983-84, کالج فصل Smyth کمک پرینستون رسیدن به مسابقات NCAA که در آن ضرب و شتم سن دیگو در مقدماتی بازی با Smyth بازی 40 دقیقه به ثمر رساند و 13 امتیاز.

او بعد از بازگشت به کمک مایک والش به عنوان دستیار در تیم بسکتبال پسران.

دا’SHENA استیونس

دا’Shena استیونس به دنبال در قدم به قدم از آماندا سیم و تقریبا تحت الشعاع دستاوردهای او در دادگاه.

استیونس بود به نام همه دولت سه برابر و همه FCIAC چهار بار به ثمر رساند 2,182 حرفه ای امتیاز قرار دادن او و هفتم در دولت در همه وقت به ثمر رساند.

استیونس که از سال 2006 CIAC کلاس S قهرمانی کشور تیم.

ترینیتی بود 63-0 در FCIAC در طول استیونس’ نهایی سه فصل برنده FCIAC قهرمانی سه سال راست از 2006-08.

در کالج سنت جان استیونس به ثمر رساند 1,515 نقاط در طول زندگی حرفه ای اش ششم-بالاترین مجموع در برنامه تاریخ است. او همچنین پایین کشیده 815 ریباند در طول زندگی حرفه ای خود را در کالج او یکی از تنها سه سنت جان بازیکنان به دریافت بیش از 800 حرفه ای پرتاب ریباند.

این زمستان گذشته او نامگذاری شد به CIAC همه تیم قرن.

مایک والش

مایک والش است ترینیتی کاتولیک.

او از مدرسه فارغ التحصیل شد در سال 1965 پس از بیش از 40 سال مربیگری در مدرسه تماشای آن تغییر از استمفورد به تثلیث کاتولیک و در نهایت بسته شدن درهای خود را.

هر چند او به عنوان سر مربی والش شد یک دستیار در 2019-20 پسران تیم بسکتبال بود که آخرین تیم از مدرسه برای برنده شدن در یک بازی قبل از بسته شدن.

او 633 برنده او را به عنوان چهارمین winningest مربی در کانکتیکات پسران بسکتبال,تاریخچه

تثلیث تیم تحت والش برنده هفت CIAC مسابقات قهرمانی کشور و شش FCIAC عناوین به عنوان صلیبیون رسیده دولت نهایی 13 بار و FCIAC قهرمانی بازی 11 بار با شروع والش اول FCIAC عنوان در سال 1993.

تیم او به نظر می رسد در هشت نه FCIAC, قهرمانی بازی ها, برنده شدن پنج نفر از جمله یک رکورد بستن سه مستقیم از 2003-05.

والش فرستاده متعدد بازیکنان به NCAA بخش بسکتبال از جمله جان Smyth (پرینستون), Rashamel جونز (UConn) ارل جانسون (راتگرز Iona), Torey توماس (صلیب مقدس) دیو مک کلور (دوک), Craig Austrie (UConn) و Schadrac کازیمیر (Iona سواحل خلیج فلوریدا).

والش نیز دیرین دستیار مربی بیس بال تحت تریسی نیکولز.

در سال 2019 والش نامیده می شد پس از بیش از دختران تیم بسکتبال پس از مربی چپ در وسط فصل.

والش که هدایت تیم به یک CIAC کلاس S قهرمانی کشور, به مربی یکی از آخرین لحظه ای در آفتاب و به مدرسه یکی از آخرین قهرمانی کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de